اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من امروز دقت کردم دیدم که ۵اسم وقتی تکونش میدی صدا میده انگار که یه پیچی چیزی ول همین جوری داخلش.تا حالا ضربه هم نخورده اصلا.یعنی باید بازش کنم؟صداش طوریه که از ۱۰ سانتی متری شنیده میشه.علت چیه؟قابل حل هست یا نه؟

نظر

• مال منم همین جوریه چیز خاصی نیست بنظرم مال دکمه های ولوم هست اگه دقت کنی شل اند یکم

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
        مال منم همین جوریه چیز خاصی نیست بنظرم مال دکمه های ولوم هست اگه دقت کنی شل اند یکم
        والا موندم ببرم بازش کنم یا یکی دیگه بگیرم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
          باز کنید؟؟؟ مگه مشکل سخت افزاریه که باز کنید. بابت یه صدای ریز که آدم ریسک باز کردن گوشی رو قبول نمی کنه! این صدا از زمان iphone 4s هست به خاطر لنز دوربین هست. هیچ چیز خاصی نیست و ۹۹ درصد آیفون ها دارند این صدا رو

نظر

نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
            مال منم همین جوریه چیز خاصی نیست بنظرم مال دکمه های ولوم هست اگه دقت کنی شل اند یکم
            دوستان این صدای لرزشگیر دوربینه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              باز کنید؟؟؟ مگه مشکل سخت افزاریه که باز کنید. بابت یه صدای ریز که آدم ریسک باز کردن گوشی رو قبول نمی کنه! این صدا از زمان iphone 4s هست به خاطر لنز دوربین هست. هیچ چیز خاصی نیست و ۹۹ درصد آیفون ها دارند این صدا رو
              آخه تو ۵ صداش زیاد نبود.من تو ۳تا ۵اس دیگم این مشکل هست اما انقدر زیاد نیست.پس نظر شما اینه که بیش از حد حساسیت به خرج ندم؟

نظر

• دوستان من iclooud id و اصلاعات تکمیلی app store ، همگی رو بدون V**p*n انجام دادم. منظور اینه که با ip ایران انجام دادم و ادرس اینارو همینجوری یه چیزی ردم الکی.
                میخواستم بدونم بعداً برام از هر جهت مشکلی پیش نمیاد ؟ احه gift card گرفتم میخوام وارد کنم. ترسم از اینه.

سئوال دومم راجب اینه که پسورد icloud از کجا میتونم تغییر بدم. هر چی میگردم نیستش.
                ممنون اگه راهنمایی کنید.

نظر

آخه تو ۵ صداش زیاد نبود.من تو ۳تا ۵اس دیگم این مشکل هست اما انقدر زیاد نیست.پس نظر شما اینه که بیش از حد حساسیت به خرج ندم؟
                  من الان 2 روز تقریباً گوشی و خریدم . الان که شما گفتی تکون دادم فهمیدم یه صدای خیلی کمی میده. شما خیلی حساسیت نشون دادی دیگه . اصلاً چیز مهمی نیستش. اکثر گوشی های اپل این 2 تا نسل آخر این صدا رو دارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                    دوستان من iclooud id و اصلاعات تکمیلی app store ، همگی رو بدون V**p*n انجام دادم. منظور اینه که با ip ایران انجام دادم و ادرس اینارو همینجوری یه چیزی ردم الکی.
                    میخواستم بدونم بعداً برام از هر جهت مشکلی پیش نمیاد ؟ احه gift card گرفتم میخوام وارد کنم. ترسم از اینه.

سئوال دومم راجب اینه که پسورد icloud از کجا میتونم تغییر بدم. هر چی میگردم نیستش.
                    ممنون اگه راهنمایی کنید.
                    اگر سوالهای امنیتی رو فراموش کرده باشید ممکنه به مشکل بربخوررید
                    پسورد iCloud و iTunes رو میتونید از داخل پروفایل ایتونز تقییر بدید

نظر

دوستان من iclooud id و اصلاعات تکمیلی app store ، همگی رو بدون V**p*n انجام دادم. منظور اینه که با ip ایران انجام دادم و ادرس اینارو همینجوری یه چیزی ردم الکی.

ممنون اگه راهنمایی کنید.
                      دوستان لطف کنید سوال هاتون رو تو تاپیک مربوط به خودش بپرسید

نظر

من الان 2 روز تقریباً گوشی و خریدم . الان که شما گفتی تکون دادم فهمیدم یه صدای خیلی کمی میده. شما خیلی حساسیت نشون دادی دیگه . اصلاً چیز مهمی نیستش. اکثر گوشی های اپل این 2 تا نسل آخر این صدا رو دارن.
                        آره صدای کمی که طبیعی است اما ماله من جوریه که از ۱۰cm شنیده میشه

نظر

آره صدای کمی که طبیعی است اما ماله من جوریه که از ۱۰cm شنیده میشه
                          فقط دارید حساسیت بیش از اندازه نشون میدید. هیچ چیز خاصی نیست و طبیعی هست. لذت ببرید از دستگاه

نظر

• سلام دوستان
                            گوشي من موقع فيلم برداري نويز داره واسه شما هم همين مشكلو داره؟

نظر

• اقا ۱ سوالی؟ وقتی سنسور اثر انگشت رو فعال می کنید فقط با انگشت طرف باز میشه دیگه بعد اگر خدایی نکرده گوشی گم شد یا دزد زد با وصل کردن به ایتونز میتونه ریست کنه گوشیو یا اونجا هم برای کانکت شدن اثر انگشت رو می خواد؟
                              می دونم خیلی تخصصی بود سوالم:d

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                                اقا ۱ سوالی؟ وقتی سنسور اثر انگشت رو فعال می کنید فقط با انگشت طرف باز میشه دیگه بعد اگر خدایی نکرده گوشی گم شد یا دزد زد با وصل کردن به ایتونز میتونه ریست کنه گوشیو یا اونجا هم برای کانکت شدن اثر انگشت رو می خواد؟
                                می دونم خیلی تخصصی بود سوالم:d
                                مراه اثر انگشت حتما پسورد هم بايد داشته باشي كه موقع ريستور پسورد رو حتما ازت ميخاد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

صبر کنید ..
                                X