اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
    بنده هم يك سوال داشتم... چطور مي تونيم سرويس دليوري پيام ها رو فعال كنيم؟
    با تشكر.
    سلام
    ios برای sms دلیوری نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
      سلام
      ios برای sms دلیوری نداره
      اوه! جدي مي فرماييد؟ تكليف چيه پس!؟ كار اصلي من با موبايلم ارتباطه و اصلا اپ نصب نمي كنم و كار ها رو پاس مي دم به آيپد! اينجوري كه خيلي بده!
      من توي ويديو معرفي iOS 7 همچين چيزي ديدم، جاني آيو داشت پرزنت مي كرد ولي هر چي جستجو كردم تو تنظيمات چيزي نديدم. ملاحظه بفرماييد :
      [IMG]it-stars.tk/images/image-1380727505.jpg[/IMG]

نظر

• اون imessage بود

- - - - - - - - - -

اون imessage بود

نظر

• ممنون بابت جوابتون... بعد كلا چه برسه چه نرسه هيچ تفاوتي نداره نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• من امروز يه گوشي خريدم همه چيش بي نقصه فقط يه چيزي منو نگران كرده اونم اينه كه گوشي موقع ويبره زدن يه صداي جير جير ميده انگار يه چيزي توش افتاده و وقتي بالاي ال سي دي دقيقا زير دگمه پاور رو از دو طرف فشار ميدم خوب ميشه ايا دليل خاصي داره؟احتمالش هست كه ال سي ديشو عوض كرده باشن ؟ايا ال سيدي ٥ به اين ميخوره؟٢ تا خريدم هردو اين مشگلو داره تو اين ٦ سالي كه ايفون داشتم همچين مشگليو نديدم كه از روز اول داشته باشه احتمالش هست باز كرده باشن؟فقط خواهشا زودتر جواب بدين اخه اينترنتي خريدم و تا ٤٨ ساعت فرصت تست داره

نظر

ممنون بابت جوابتون... بعد كلا چه برسه چه نرسه هيچ تفاوتي نداره نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
              خیر Delivery بر روی iOS بدون جیلبریک وجود ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                من امروز يه گوشي خريدم همه چيش بي نقصه فقط يه چيزي منو نگران كرده اونم اينه كه گوشي موقع ويبره زدن يه صداي جير جير ميده انگار يه چيزي توش افتاده و وقتي بالاي ال سي دي دقيقا زير دگمه پاور رو از دو طرف فشار ميدم خوب ميشه ايا دليل خاصي داره؟احتمالش هست كه ال سي ديشو عوض كرده باشن ؟ايا ال سيدي ٥ به اين ميخوره؟٢ تا خريدم هردو اين مشگلو داره تو اين ٦ سالي كه ايفون داشتم همچين مشگليو نديدم كه از روز اول داشته باشه احتمالش هست باز كرده باشن؟فقط خواهشا زودتر جواب بدين اخه اينترنتي خريدم و تا ٤٨ ساعت فرصت تست داره
                آقا از كجا خريدين؟
                من تا الان آيفون نداشتم و تنها محصول اپليم آيپد بود.
                براي همين شايد اين چيز ها عادي باشه، ولي:
                دكمه ي پاور من فيكس نيست و كمي شله، به شكلي كه اگه نگيرمش و آيفون رو تكون بدم يه صدا تق تق مي ده!
                شايد مشكل شما هم همين باشه!
                راستي دوستان اين عاديه؟ پاور بايد شل باشه؟
                ویرایش توسط Arman.P : https://i-phone.ir/forums/member/138486-arman-p در ساعت 02-10-2013, 11:29 PM

نظر

• من از سايت ال ديجيتال خريدم بعيد ميونم همچين چيزي عادي باشه نه تو ٢جي نه ٤ ٤اس و نه تو ٥ كه داشتم اين مشگلو نداشتم خيلي رو اعصابمه

نظر

آقا از كجا خريدين؟
                    من تا الان آيفون نداشتم و تنها محصول اپليم آيپد بود.
                    براي همين شايد اين چيز ها عادي باشه، ولي:
                    دكمه ي پاور من فيكس نيست و كمي شله، به شكلي كه اگه نگيرمش و آيفون رو تكون بدم يه صدا تق تق مي ده!
                    شايد مشكل شما هم همين باشه!
                    راستي دوستان اين عاديه؟ پاور بايد شل باشه؟
                    نبايد اينطوري باشه! مشكل داره

نظر

مشكل اول عجيبه و من ندارم اما براي دومي بايد سوايپ كني به راست.
                      ممنون داداش ولي با سوايب به راست كه اتفاقي نميوفته از چب هم فقط سربرگها عوض ميشن به all today و missed ولي مشكل اينجاست تلفنهاي ميس شده ميمونن و پاك نميشن!!! كسي ميتونه راهنمايي كنه كه چطور ياهو ودر رو دوباره بيارمش توي سربرگ today!!!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

• دگمه پاور نيست مال من اخه پاورو كه نگه ميدارم بازم همين جير جيرو ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                          من امروز يه گوشي خريدم همه چيش بي نقصه فقط يه چيزي منو نگران كرده اونم اينه كه گوشي موقع ويبره زدن يه صداي جير جير ميده انگار يه چيزي توش افتاده و وقتي بالاي ال سي دي دقيقا زير دگمه پاور رو از دو طرف فشار ميدم خوب ميشه ايا دليل خاصي داره؟احتمالش هست كه ال سي ديشو عوض كرده باشن ؟ايا ال سيدي ٥ به اين ميخوره؟٢ تا خريدم هردو اين مشگلو داره تو اين ٦ سالي كه ايفون داشتم همچين مشگليو نديدم كه از روز اول داشته باشه احتمالش هست باز كرده باشن؟فقط خواهشا زودتر جواب بدين اخه اينترنتي خريدم و تا ٤٨ ساعت فرصت تست داره
                          نگران نباش عزیز گوشیت هیچ مشکلی نداره و دلیلش هم بخاطر لرزش دکمه پاور و ولوم ها هست

نظر

• اخه تا حالا هيچكدوم اين صدا رو نميداد در ضمن گوشه ال سيدي رو كه فشار ميدم خوب ميشه

- - - - - - - - - -

كسي از دوستان اين مشكلو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                              ممنون داداش ولي با سوايب به راست كه اتفاقي نميوفته از چب هم فقط سربرگها عوض ميشن به all today و missed ولي مشكل اينجاست تلفنهاي ميس شده ميمونن و پاك نميشن!!! كسي ميتونه راهنمايي كنه كه چطور ياهو ودر رو دوباره بيارمش توي سربرگ today!!!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro
                              آقا بالا ليست ميس كال ها رو دايره ي ضرب در دار تپ كنين و clear رو بزنين!

نظر

• دوست عزیز برای رفع مشکل باید گوشی شما باز شود و اتصالات مربوطه از داخل رفع مشکل شود. با فروشنده تماس بگیرید و مطرح کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X