اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
    دادش گوشيتو ريستور كردي؟ اگه نكردي ريستور كن مطمئن باش حل ميشه
    نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
    مشکل از سیم کارت هم می تونه باشه. سیم کارتت رو نعویض کن به احتمال زیاد حل میشه مشکل.
    آخر سیم کارت عوض کنم یا ریستور کنم ؟من اولین گوشی ios هم هست.ریستور کنم همه چی پاک میشه ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
      آخر سیم کارت عوض کنم یا ریستور کنم ؟من اولین گوشی ios هم هست.ریستور کنم همه چی پاک میشه ؟؟؟؟؟
      دوست عزيز شما سيم رو عوض كن
      سعى كن يه سيم بخرى كه خودش نانو باشه نه اينكه پانچ كنى
      و بعد يه رستور هم كن كه خيالت راحت باشه!
      احتمالا مشكل حل ميشه(احتمالا نه حتما)

Sent from my iPhone using Tapatalk
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
        اگه مشکل نرم افزاری باشه با ریستور حل میشه. قبلش با آیتونز می تونید بکآپ بگیرید.

یکبار این مشکل برام پیش اومد که از سیم کارت بود و سیم کارت بد کات شده بود برا همین آنتن میرفت! یکبار هم سیم داشت میسوخت که 2-3 هفته آنتن میرفت میومد که باید خاموش روشن می کردم.

به نظر من بیشتر احتمال داره که مشکل از سیم کارت باشه. اگه از خود ایرانسل سیم نانو بگیری بهتره دیگه کات نکنی سیم کارتو.

نظر

• سلام دوستان
          بکاپ گرفتن تو آیتیونز از دفتر تلفن و برنامه ها هم بکاب میگیره؟
          اگر بعد از خرید برنامه یی که مثلا 25 دلار پولشه بکاب بگیرم اگر اتفاقی بیفته بعد از ری استور بر میگردونه؟
          کلا در باره بکاب و برنامه ای که پولی خریداری شده و شرایطی که باعث میشه بپره یه توضیح بدید لطفا.
          میخوام برنامه ساجیک رو بخرم به این خاطر این سوالهارو پرسیدم
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
            سلام دوستان
            اگر بعد از خرید برنامه یی که مثلا 25 دلار پولشه بکاب بگیرم اگر اتفاقی بیفته بعد از ری استور بر میگردونه؟
            کلا در باره بکاب و برنامه ای که پولی خریداری شده و شرایطی که باعث میشه بپره یه توضیح بدید لطفا.
            ممنون
            backup همه چیزو ( همچنین به صورت custom ) نگه میداره .
            در مورد خرید app از appstore : همینجوری هردمبیل نیست که . تمام خریدهای شما ( apple idتون ) حتی رایگان ها ، لیست میشه ( به صورت گزارش ) . فک کنم شما کار با itunes رو یه مرور کنید توی تاپیک مربوطه ، همه چیزو فرامیگیرید .

از دوستان دیگه هم توی فروم میتونید جواب بگیرید .

نظر

• نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
              سلام دوستان
              ممنون
              دوست عزیز وقتی شما برنامه ای رو میخری دیگه اون برنامه برای اون اپل آیدی خریداری شده و برای همیشه برنامه رو داری و به هیچ عنوان نمیپره!
              فرضا کامپیوترت رو هم فرمت کنی آیتونز نصب می کنی و برنامه رو که خریدی دوباره دانلود می کنی. تو آیتونز برنامه هایی رو که بخری دیگه برات قیمت نمیزنه و فقط دانلود برات فعاله

نظر

• سلام یه سوال داشتم

اگه گوشی جیلبریک باشه و از توی settings گوشی رو آپدیت کنیم چی میشه ؟
                یعنی منظورم اینه که فقط جیلبریک میپره و گوشی بالا میاد یا اینکه گوشی میره تو ریکاوری میمونه ؟
                مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                  سلام یه سوال داشتم

اگه گوشی جیلبریک باشه و از توی settings گوشی رو آپدیت کنیم چی میشه ؟
                  یعنی منظورم اینه که فقط جیلبریک میپره و گوشی بالا میاد یا اینکه گوشی میره تو ریکاوری میمونه ؟
                  مرسی
                  نه خير كلا گوشي ميره تو ريكاوري و بايد بعد با ايتونز ريستور كنيد

Sent from my 5S using Tapatalk

نظر

• سلام , من به تازگی یک ایفون ٥s خریدم. زمانی که می خوام با تلفن صحبت کنم یه صدای نویزی از بلندگوی گوشی پخش میشه میخواستم اگه میشه راهنماییم کنین. ممنون.

نظر

• دوستان من 5s دارم دو هفته ای میشه که جیلبریک کردم از اون روز به بعد عمر باطری خیلی کم شده ! اصلا انگار عادی نیس مثلا تو یه ساعت ۷-۸ درصد از شارژ کم میشه اونم تو حالت استند بای ! رو ورژن های قبلی و گوشی های قبلی جیل داشتم اولین باره که اینجوری میشه
                      حالا میخاستم بدونم باطری گوشیم ایراد داره یا باید بیخیال جیلبریک بشم ؟؟ کسی همچین مشکلی داشته ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam26665 نمایش پست ها
                        دوستان من 5s دارم دو هفته ای میشه که جیلبریک کردم از اون روز به بعد عمر باطری خیلی کم شده ! اصلا انگار عادی نیس مثلا تو یه ساعت ۷-۸ درصد از شارژ کم میشه اونم تو حالت استند بای ! رو ورژن های قبلی و گوشی های قبلی جیل داشتم اولین باره که اینجوری میشه
                        حالا میخاستم بدونم باطری گوشیم ایراد داره یا باید بیخیال جیلبریک بشم ؟؟ کسی همچین مشکلی داشته ؟؟؟
                        دوست گلم جیلبریک این چیزا رو هم داره دیگه
                        عمر باتری کم میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          دوست گلم جیلبریک این چیزا رو هم داره دیگه
                          عمر باتری کم میشه!
                          بله جیلبریک عمر باطری رو کم میکنه ولی این به نظرم یه کم غیر عادیه ۲۰ ساعت شارژ نگه نمیداره

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam26665 نمایش پست ها
                            بله جیلبریک عمر باطری رو کم میکنه ولی این به نظرم یه کم غیر عادیه ۲۰ ساعت شارژ نگه نمیداره
                            میزان usage و standby چنده؟

نظر

• سلام . دوستان مشکلی با بکراند تو گوشیتون ندارین ؟ هر بکراندی مناسب صفحه نمایش میگیرم از اینترنت وقتی میخوام تنظیمش کنم واسه صفحه بزرگترش میکنه یعنی کمی روش زوم میکنه که باعث میشه کیفیت تصویرش بیاد پایین . این مشکل رو تو چند سایت خارجی هم دیدم که گفتن با خاموش کردن reduce motion حل میشه . ولی فقط کمی تاثیر میگذاره .

نظر

• نوشته اصلی توسط galaxar نمایش پست ها
                                سلام . دوستان مشکلی با بکراند تو گوشیتون ندارین ؟ هر بکراندی مناسب صفحه نمایش میگیرم از اینترنت وقتی میخوام تنظیمش کنم واسه صفحه بزرگترش میکنه یعنی کمی روش زوم میکنه که باعث میشه کیفیت تصویرش بیاد پایین . این مشکل رو تو چند سایت خارجی هم دیدم که گفتن با خاموش کردن reduce motion حل میشه . ولی فقط کمی تاثیر میگذاره .

این مشکل با برنامه Wallax حل شد . نسخه کرک شدشم همین سایت داره و یا گوگلم سرچ کنین میاره .

نظر

صبر کنید ..
                                X