اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
    نه امیر جان منم تا ۲۰ دقیقه پیش نمیتونستم وصل بشم ولی الان مشکلی نیست
    واسه من هنوز دانلود نمیکنه .

نمیدونم شاید به isp هم مربوط باشه !

من از پارس انلاین سرویس میگیرم.

نظر

منم این حدس میزدم و با کریو تست کردم اما بازم نشد
      ولی همچنان بیشترین احتمال همینه
      تحریم اطلاعات برداشتن ولی فقط قانونشو نه خودشو :d

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

به isp قطعا مربوطه
        من مخابراتم ولی اگه برای یه نفر کار کنه یعنی ازین ور تحریم شدیم نه اونور

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

برای منم دوباره الان وصل نمیشه

دوباره درست شد خبر میدم !

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 15-11-2013, 09:08 PM

نظر

سلام
            داداش من دوتا مورد رو میخواستم بپرسم با توجه به این که ورژن ios این مدل 7 هستش وهنوز جلبریکی براش نیومده .... برای فایل منیجر چه کار کنم !؟ لابد الان می گی خب فایل منیجر زیاده والا من بهترین اش رو هم نصب کردم ولی چیزی نشون نمیده ! هیچ کدووم از قسمتها .فولدر اپلیکشنها ... بابا اون آندروید اش عجب فایل منیجرهایی داشت البته می دونم که ifile برای آیفونهای جلبریک شده هست و تمام این محدودیتها رو بر میداره ولی منی که الان گوشیم جلبریک نیست چیکار کنم یعنی دم وساعت باید گوشی رو با itools وآیتیونز باید محتواش رو مدیریت کنم!؟

سوال دوم ام من اپلیکشن معروف idownloader pro رو قانونا از اپ استور اپل خریدم ولی مثلا میگم با مرورگرش حتی اگر بخوام یک mp3 ساده یا هم که یک ویدیو رو دانلود کنم چیزی دانلود نمی کنه چاره چیه ...؟ بقیه دانلودر ها هم همین طور بودند! پس اگر این اپها هیچکار اند چرا انقدر تو ریو یوها کاربرها ازش تعریف می کنند ریتینگ اش بالاست!؟ نکنه اینهم باید گوشی جلبریک باشه وسیستم عامل اجازه نمیده!؟ یعنی نمی تونیم چیزی دانلود کنیم!!!
            سپاس
            ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 16-11-2013, 11:05 AM

نظر

من دارم امروزبردم همون جا كه كرفتم أبل اى دى ساخت برام اما رمزشو اشتباه زدم
              نمي دونم جه طور ميتونم با اب أستور كار كنم كمك كني. لطفا

نظر

ای بابا این انجمن تخصصی با این همه مدیر و کاربر قدیمی جوابی برای سوالهای کامنت۶۵ که گذاشتم نداشت!لا اقل بگید جوابی نداریم!

نظر

سوال اول شما جوابش اینه که تا جیلبریک نشه نمیتونی به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشی و فایل منیجرهای که تو اپستور هستم به درد چیزی که شما میخوای نمیخوره سوال دوم شماهم برو تو اپستور و این برنامه رو دانلود کن downloads برنامه نویسش هم hian zig jong هست فکر نکنم از این بهتر دانلودر باشه

نظر

نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                    سلام
                    داداش من دوتا مورد رو میخواستم بپرسم با توجه به این که ورژن ios این مدل 7 هستش وهنوز جلبریکی براش نیومده .... برای فایل منیجر چه کار کنم !؟ لابد الان می گی خب فایل منیجر زیاده والا من بهترین اش رو هم نصب کردم ولی چیزی نشون نمیده ! هیچ کدووم از قسمتها .فولدر اپلیکشنها ... بابا اون آندروید اش عجب فایل منیجرهایی داشت البته می دونم که ifile برای آیفونهای جلبریک شده هست و تمام این محدودیتها رو بر میداره ولی منی که الان گوشیم جلبریک نیست چیکار کنم یعنی دم وساعت باید گوشی رو با itools وآیتیونز باید محتواش رو مدیریت کنم!؟

سوال دوم ام من اپلیکشن معروف idownloader pro رو قانونا از اپ استور اپل خریدم ولی مثلا میگم با مرورگرش حتی اگر بخوام یک mp3 ساده یا هم که یک ویدیو رو دانلود کنم چیزی دانلود نمی کنه چاره چیه ...؟ بقیه دانلودر ها هم همین طور بودند! پس اگر این اپها هیچکار اند چرا انقدر تو ریو یوها کاربرها ازش تعریف می کنند ریتینگ اش بالاست!؟ نکنه اینهم باید گوشی جلبریک باشه وسیستم عامل اجازه نمیده!؟ یعنی نمی تونیم چیزی دانلود کنیم!!!
                    سپاس
                    دوست عزیز فلسفه ی وجودی فایل منیجر توی اندروید و ای او اس کاملا جداست
                    اندروید متن باز و ای او اس متن بسته هست پس شما نمیتونی در ایفون به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنی
                    فایل منیجر تنها برای ریختن هر فایلی از طریق ایتیونز و اجرای تمامی فرمتهاست

من با idownload و downloder pro مشکلی ازین بابت ندارم
                    هرچند شما میتونید با سافاری روی فایل دانلودی بزنید و مدت زمانی که طول میکشه بنظرتون تا فایل دانلود شه صبر کنید ( چون سافاری نمایشگر نداره ) بعد روی سافاری گزینه س open in ... میاد

نظر

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                      دوست عزیز فلسفه ی وجودی فایل منیجر توی اندروید و ای او اس کاملا جداست
                      اندروید متن باز و ای او اس متن بسته هست پس شما نمیتونی در ایفون به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنی
                      فایل منیجر تنها برای ریختن هر فایلی از طریق ایتیونز و اجرای تمامی فرمتهاست

من با idownload و downloder pro مشکلی ازین بابت ندارم
                      هرچند شما میتونید با سافاری روی فایل دانلودی بزنید و مدت زمانی که طول میکشه بنظرتون تا فایل دانلود شه صبر کنید ( چون سافاری نمایشگر نداره ) بعد روی سافاری گزینه س open in ... میاد
                      ممنون از جواب وتوجه شما ودیگر دوستان
                      دوست عزیز من چکار به فایل سیستمی دارم!؟ سیستمی داریم تا سیستمی ! اگر با دیوایسهای اندرویدی کار کرده باشید بهتر می دونید که فایل منیجرهای معدودی مثل root explorer اونهم در صورت روت بودن گوشی دسترسی به فایلهای سیستمی وقدرت اعمال تغییر داره...من در حد همین که بتونم فایلهای موسیقی و فیلم وفایلهای آفیس رو ببینم و مدیریتی روشون داشته باشم برام کافیه بخوام تشبیه کنم یک چیزی در حد نرم افزار itools تحت ویندوز... چطور اون می تونه تمام محتوای حافظه دیواسهای اپل رو کامل با وجود این که جلبریک هم نکردم نشون بده وکلی عملکرد جالب داره ولی توی خود گوشی و توی ios یک فایل منیجر کارامد برای دیواس غیر جلبریکی باید وجود نداشته باشه!؟ اگر بنا به این باشه که من اپلیکشن فایل منیجری رو نصب بکنم چیزی بهم نشون نده عذر میخوام از نظر من در حد یک مترسک بیشتر نیست. بسته بودن یک سیستم هم حد واندازه داره...

در مورد دانلودر ها مثال می زنم توی چند تا سایت موسیقی رفتم آهنگ آنلاین پخش میشه ولی هرچی روی دکمه دانلود کلیک می کنی (آیکون فلاپی دیسک )هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده ! حتی مرورگرها هم همین طور ! ولی الان توی یک پلتفرم دیگه با مرورگرش تست کن مثل موشک دانلود می کنه!
                      ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 17-11-2013, 09:48 PM

نظر

سلام دوستان یه سوال داشتم می‌خواستم ببینم من چطوری می‌تونم توی آیفنم موزیکو عکس بریزم که برنامه‌ام پاک نشه
                        منظورم برنامه‌های که فروشنده برام ریخته
                        ممنون میشم پاسخ بدین

نظر

یعنی‌ هیچکس نمی‌تونه کمکم کنه???

نظر

نوشته اصلی توسط armin3gs نمایش پست ها
                            یعنی‌ هیچکس نمی‌تونه کمکم کنه???
                            شما میتونی از برنامه هایی مثل itools & tangbu استفاده کنی.
                            ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 17-11-2013, 08:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                              ممنون از جواب وتوجه شما ودیگر دوستان
                              دوست عزیز من چکار به فایل سیستمی دارم!؟ سیستمی داریم تا سیستمی ! اگر با دیوایسهای اندرویدی کار کرده باشید بهتر می دونید که فایل منیجرهای معدودی مثل root explorer اونهم در صورت روت بودن گوشی دسترسی به فایلهای سیستمی وقدرت اعمال تغییر داره...من در حد همین که بتونم فایلهای موسیقی و فیلم وفایلهای آفیس رو ببینم و مدیریتی روشون داشته باشم برام کافیه بخوام تشبیه کنم یک چیزی در حد نرم افزار itools تحت ویندوز... چطور اون می تونه تمام محتوای حافظه دیواسهای اپل رو کامل با وجود این که جلبریک هم نکردم نشون بده وکلی عملکرد جالب داره ولی توی خود گوشی و توی ios یک فایل منیجر کارامد برای دیواس غیر جلبریکی باید وجود نداشته باشه!؟ اگر بنا به این باشه که من اپلیکشن فایل منیجری رو نصب بکنم چیزی بهم نشون نده عذر میخوام از نظر من در حد یک مترسک بیشتر نیست. بسته بودن یک سیستم هم حد واندازه داره...

در مورد دانلودر ها مثال می زنم توی چند تا سایت موسیقی رفتم آهنگ آنلاین پخش میشه ولی هرچی روی دکمه دانلود کلیک می کنی (آیکون فلاپی دیسک )هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده ! حتی مرورگرها هم همین طور ! ولی الان توی یک پلتفرم دیگه با مرورگرش تست کن مثل موشک دانلود می کنه!
                              خواهش میکنم دوستم جواب دادن به سوالات اگر با اطلاعات کامل باشه وظیفس

توی ایفون موزیک ها و ویدیو ها مثل فابل های سیستمی عست
                              من با اندروید ها خیلی کار کردم و کاملا منظور شمارو میفهمم ببینید شما تنها در یک صورت میتونید از فایل منیجر استفاده کنید و به موزیک و ویدیو دسترسی داشته باشید اونم اینکه موزیک هاتون رو بجای ریختن در موزیک خود ios درون فایل منیجر بریزید ( یا از طریق ایتونز یا وایرلس ) من دیروز یه برنامه گرفتم کع اتفاقا برای مدتی مجانی بود به اسم file pod که هر فایلی میتونی از طریق وایرلس بریزی توش و اجرا کنی
                              در مورد دانلود هم ببینید :
                              میرم توی سایت و روی دانلود موزیک دستمو نگه میدارم تا گزینه ها باز شه و روی دانلود میزنم تا دانلود شروع شه
                              عکس هام اپلود نمیشه متاسفانه

نظر

سلام من میخوام فایلای روی گوشیمو به لبتابم منتقل کنم.لطفا راهنمایی کنین

نظر

صبر کنید ..
                                X