اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مثل اینکه بدون داشتن آیفون نمیشه این راه هارو امتحان کرد.به نظرتون چیکار کنم؟

برنامه tongbu برای چی هست؟

ویرایش توسط ram!n76 : https://i-phone.ir/forums/member/142266-ram-n76 در ساعت 24-10-2013, 01:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ram!n76 نمایش پست ها
      مثل اینکه بدون داشتن آیفون نمیشه این راه هارو امتحان کرد.به نظرتون چیکار کنم؟
      شما اگر قصد خرید دارید درنگ نکنید بخرید من بعد از خرید کمکتون میکنم ( البته چون تجربه ی اولتون هست پیشنهاد میکنم اگر از لحاظ بودجه مشکلی ندارید 5s بخرید چون لذت بخش تر هست )
      اگر هم سوالی دارید من درخدمتم
      ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 24-10-2013, 02:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
        شما اگر قصد خرید دارید درنگ نکنید بخرید من بعد از خرید کمکتون میکنم ( البته چون تجربه ی اولتون هست پیشنهاد میکنم اگر از لحاظ بودجه مشکلی ندارید 5s بخرید چون لذت بخش تر هست )
        اگر هم سوالی دارید من درخدمتم
        والا نمیتونم 5sبخرم.
        پس شما تضمین میکنید که کمک میکنید؟
        نصب همه ی برنامه هاش با کامپیوتره؟با نرم افزار آی تونز؟نرم افزار tongbu چیه؟

یه چیز دیگه:
        من به خاطر نرم افزارا و سیستم عامل خوبش دارم اینو میخرم و واقعا اگه میشه کاری کرد من اینقد هزینه براش بکنم.

قضیه دلیوری نداشتنش چجوریه؟
        ویرایش توسط ram!n76 : https://i-phone.ir/forums/member/142266-ram-n76 در ساعت 24-10-2013, 02:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ram!n76 نمایش پست ها
          والا نمیتونم 5sبخرم.
          پس شما تضمین میکنید که کمک میکنید؟
          نصب همه ی برنامه هاش با کامپیوتره؟با نرم افزار آی تونز؟نرم افزار tongbu چیه؟
          بله تضمین میکنم کاری داشتید تو پیام خصوصی هم من کمکتون میکنم
          بله میتونه با کامپوتر باشه میتونه با خود گوشی بله با آیتونز به راحتی میشه
          برنامه ای هست که روی کامپوتر میتونید نصب کنید و برنامه های مورد نیازتون رو دان کنید ( روی گوشی هم میتوان نصب کرد و از طریق گوشی برنامه ها رو دان کرد )
          نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu رو کامل بخوانید بهتر متوجه می شوید

نظر

سخت افزارش نسبت به 5 قوس تر شده؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sattar 770 نمایش پست ها
              سخت افزارش نسبت به 5 قوس تر شده؟؟؟
              خیر فقط باتری بهتر شده و دوربین جلو

نظر

آقا یک سئوالی دارم آیا گوشی مثلا شب بزنی به شارژ وبعد خوابت ببره حالا یک 5 ساعتی هم اضافه توی شارژ بمونه آیا مشکلی برای باطری پیش میاره یا نه!؟ یا همین طور که شارژر متصله الکی باطری تحت فشاره ونهایتا از عمر باطری کم میشه !آخه همیشه که آدم حواس اش نیست که به محض فول شارژ شدن گوشی فورا از برق بکشه ! یک سئوال دیگه هم دارم توی آندروید اپهای مدیریت باطری گزینه هایی داشت که به محض کانکت کردن شارژر اون اپلیکیشن مورد نظر اوتوماتیک اجرا و در صورت فول شارژ شدن گوشی آلارم میداد ولی من توی ios همچین موردی رو ندیدم، یعنی قسمتی در تنظیمات برای اجرای اوتوماتیک اپها برای یک عملی مشخص نشده! خواهشا راهنمایی کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                  آقا یک سئوالی دارم آیا گوشی مثلا شب بزنی به شارژ وبعد خوابت ببره حالا یک 5 ساعتی هم اضافه توی شارژ بمونه آیا مشکلی برای باطری پیش میاره یا نه!؟ یا همین طور که شارژر متصله الکی باطری تحت فشاره ونهایتا از عمر باطری کم میشه !آخه همیشه که آدم حواس اش نیست که به محض فول شارژ شدن گوشی فورا از برق بکشه ! یک سئوال دیگه هم دارم توی آندروید اپهای مدیریت باطری گزینه هایی داشت که به محض کانکت کردن شارژر اون اپلیکیشن مورد نظر اوتوماتیک اجرا و در صورت فول شارژ شدن گوشی آلارم میداد ولی من توی ios همچین موردی رو ندیدم، یعنی قسمتی در تنظیمات برای اجرای اوتوماتیک اپها برای یک عملی مشخص نشده! خواهشا راهنمایی کنید؟
                  تا ۳۰ دقیقه بعد از فول شدن مشکلی تداره اما به بعد همه پیشنهاد میدن که صوزت نگیره نرم افزار هم doctor battry رو استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط zeroman نمایش پست ها
                    تا ۳۰ دقیقه بعد از فول شدن مشکلی تداره اما به بعد همه پیشنهاد میدن که صوزت نگیره نرم افزار هم doctor battry رو استفاده کنید .
                    حالا یعنی چی ؟ حالا چون دو شبی این اتفاق نا خواسته افتاده دیگه باطری فنا رفت!؟ مگر جوری طراحی نشدند که در صورت فول شارژ شدن باطری از مدار خارج بشه !
                    در ضمن من از نرم افزارBattery Saver - Improve the Battery Life استفاده می کنم در نوع خودش بی نظیره قابلیت الارم برای زمان فول شارژ شدن هم داره ولی باید دستی در موقع زدن به شارژ اجراش کرده باشی!

نظر

نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                      حالا یعنی چی ؟ حالا چون دو شبی این اتفاق نا خواسته افتاده دیگه باطری فنا رفت!؟ مگر جوری طراحی نشدند که در صورت فول شارژ شدن باطری از مدار خارج بشه !
                      در ضمن من از نرم افزارBattery Saver - Improve the Battery Life استفاده می کنم در نوع خودش بی نظیره قابلیت الارم برای زمان فول شارژ شدن هم داره ولی باید دستی در موقع زدن به شارژ اجراش کرده باشی!
                      خیر هیچ اتفاقی نیفتاده و نمیفته ، آیفون خودش پس از پر شدن شارژ دیگه چیزی دریافت نمی کنه و اگه به واسطه پیغام ها دو درصد از شارژش کم بشه و به ۹۸ برسه مجددا جریان وصل میشه و شارژ می کنه خودشو تا برسه به ۱۰۰

نظر

سلام من سفیدشو دیروز خریدم .خیلی خوبه نسبت به پولی که میدی.از 5 بیشتر تو چشه

نظر

سلام دوستان
                          چند هفته پیش من دو تا 5c برای خودم و دوستم خریدم یکی پارت نامبر کانادا و دیگری هنگ کنگ
                          مشکلی که الان هر دو داریم اینه که اکثر مواقع هر کس به گوشی زنگ میزنه یا خود ما زنگ میزنیم دفعه اول که ارتباط برقرار میشه، صدا قطعه و به هیچ کدوم از طرفین نمیرسه و باید یک دفعه قطع کنیم و دوباره تماس بگیریم.
                          سیم کارت هم یکی همراه اول هست و و اونیکی ایرانسل.
                          به نظرتون ممکنه مشکل از گوشی ها باشه؟!

نظر

سلام به دوستان
                            من تا امروز داشتم دانلود میکردم از appstor
                            چه از داخل گوشی چه با کامپیوتر
                            الان نه با گوشی نه کامپیوتر میتونم دانلود کنم
                            از کامپیوتر ارور میده که به اینترنت متصل نیستی و از گوشی هم که روی free میزنم یه دایره میچرخه(که بعد از اون باید دانلود شروع بشه)و دوباره برمیگرده به حالت اول
                            اگه میشه راهنمایی کنید
                            ios 7.0.4 دارم و iphone 5c

نظر

نوشته اصلی توسط mahyars نمایش پست ها
                              سلام به دوستان
                              از کامپیوتر ارور میده که به اینترنت متصل نیستی و از گوشی هم که روی free میزنم یه دایره میچرخه(که بعد از اون باید دانلود شروع بشه)و دوباره برمیگرده به حالت اول
                              اگه میشه راهنمایی کنید
                              مشکلتون ارتباطی به گوشی نداره. احتمالا رفتیم توو دور تحریم باز . گیر ندین بهش بعدا امتحان کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط mahyars نمایش پست ها
                                سلام به دوستان
                                اگه میشه راهنمایی کنید
                                دوباره امتحان کنید الان به راحتی به سرور وصل میشه .

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                مشکلتون ارتباطی به گوشی نداره. احتمالا رفتیم توو دور تحریم باز . گیر ندین بهش بعدا امتحان کنید.
                                نه امیر جان منم تا ۲۰ دقیقه پیش نمیتونستم وصل بشم ولی الان مشکلی نیست
                                ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 15-11-2013, 08:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X