اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام آقا الان که ios 9.2.1 اومده دیگه نمیشه به 9.2 آپدیت کرد نه؟

چون موقع update همش 3194 میده !
    ممنون

- - - - - - - - - -

سلام آقا الان که ios 9.2.1 اومده دیگه نمیشه به 9.2 آپدیت کرد نه؟

چون موقع update همش 3194 میده !
    ممنون

نظر

• سلام، بله شما فقط می تونی به آخرین ورژن که الآن 9.2.1 هست آپدیت کنید به زودی 9.3 هم میاد
      الآن روی چه ورژنی هستید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ، دوستان من میخوام گوشی رو بفروشم ، چجوری میشه همه چی رو مثل روز اولش کرد ؟؟ ریست آل ستینگ کردم ولی خوب زیاد بدرد نخورد ، خیلی فوری ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• الان 8.4 هستم !

- - - - - - - - - -

الان 8.4 هستم !

نظر

• شما بايد ريستور كني و بكاپ بر نگردوني بعد گوشي جديد خريديد بكاپ بر ميگردونيد

نظر

• سلام

گوشیم یک دفعه صحفش مشکل پیدا کرده، مثل اینکه نویز بیفته روی صفحه

گوشی رو خاموش روشن هم کردم اما فایده نداشت

دقیقا مقل برفک تلویزیون شده ! راه حلش چی هست؟

توی اسکرین شات هم مشخص نیست متاسفانه
              ویرایش توسط Rises : https://i-phone.ir/forums/member/183726-rises در ساعت 06-04-2016, 10:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Rises نمایش پست ها
                سلام

گوشیم یک دفعه صحفش مشکل پیدا کرده، مثل اینکه نویز بیفته روی صفحه

گوشی رو خاموش روشن هم کردم اما فایده نداشت

دقیقا مقل برفک تلویزیون شده ! راه حلش چی هست؟

توی اسکرین شات هم مشخص نیست متاسفانه
                یه ریستور بکنید و بکاپ بر نگردونید.
                اگه درست نشد حتما به یه تعمیر کار متخصص نشونش بدید.
                اینجوری که میگید به احتمال قوی مشکل سخت افزاریه
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام من منوپاد گرفتم حالا چطور میتونم وصلش کنم بلوتوثش پیداش نمیکنه برنامه ای باید دانلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط saed-2001 نمایش پست ها
                    سلام من منوپاد گرفتم حالا چطور میتونم وصلش کنم بلوتوثش پیداش نمیکنه برنامه ای باید دانلود کنم
                    سلام
                    خیر نیازی به نصب برنامه نیست.
                    بلوتوث مونوپاد رو روشن کنید و بعد بلوتوث گوشی ، خیلی هم نباید زمان بر باشه.

نظر

• با سلام .من ایفون ۵سی دارم ورژن ۹.۲ میتونم ریستور کنم به ورژن ۹.۳.۳ ؟

و اینکه من روی گوشیم برنامه battrey lifeنصب کردم زده بود bad این تا چقدر بهم باطری میده چند وقت واسم راحت کار میکنه بدون تعویض کردن باطری ؟

ممنون سوالاتم را پاسخ دهید سپاسگزارم

نظر

• یکی از همکارام ÷سرش یه ایفون 5 سی از امریکا کارکرده براش اورده گوشی گویا لاک نیست ( البته پسرش میگه لاک هست ) یعنی سیم کارت میندازیم داخلش انتن میده ولی برای بالا اومدن میگه باید اپل ای دی و پسورد بزنی تا گوشی اکتیو بشه... یعنی الان هیچ اپل ای دی روی گوشی نصب نیست ولی این پیغام میده.. یعنی امکان داره این گوشی با پل ای دی لاک شده باشه؟؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                          یکی از همکارام ÷سرش یه ایفون 5 سی از امریکا کارکرده براش اورده گوشی گویا لاک نیست ( البته پسرش میگه لاک هست ) یعنی سیم کارت میندازیم داخلش انتن میده ولی برای بالا اومدن میگه باید اپل ای دی و پسورد بزنی تا گوشی اکتیو بشه... یعنی الان هیچ اپل ای دی روی گوشی نصب نیست ولی این پیغام میده.. یعنی امکان داره این گوشی با پل ای دی لاک شده باشه؟؟!!!!
                          درود
                          اگر موقع اکتیو کردن به شما صفحه ای نشون میده که رمز عبور اپل آیدی فوق (بخش از اپل ایدی رو در دل متن می نویسه) را وارد کنید ،حتماً بایستی رمز عبور همون اپل آیدی رو وارد کنید .
                          در غیر اینصورت با هر اپل آیدی که خواستید می تونید دیوایس رو اکتیو کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                            درود
                            اگر موقع اکتیو کردن به شما صفحه ای نشون میده که رمز عبور اپل آیدی فوق (بخش از اپل ایدی رو در دل متن می نویسه) را وارد کنید ،حتماً بایستی رمز عبور همون اپل آیدی رو وارد کنید .
                            در غیر اینصورت با هر اپل آیدی که خواستید می تونید دیوایس رو اکتیو کنید .
                            نه دیگه اصلا هیچ اپل ای دی ننوشته فقط میگه برای اکتیو کردن باید اپل ای دی بزنید... اپل ای دی خودمم میزنم میگهامکان اکتیو کردن ندارید..........
                            دقیقا این پیغام میده:
                            Activation Lock
                            This iphone was lost and erased. Enter the apple ID and password that were to set up this iphone
                            بعداش که اپل ای دی خودمو میزنم پیغام میده:
                            can not used to unlock this iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                              نه دیگه اصلا هیچ اپل ای دی ننوشته فقط میگه برای اکتیو کردن باید اپل ای دی بزنید... اپل ای دی خودمم میزنم میگهامکان اکتیو کردن ندارید..........
                              دقیقا این پیغام میده:
                              Activation Lock
                              This iphone was lost and erased. Enter the apple ID and password that were to set up this iphone
                              بعداش که اپل ای دی خودمو میزنم پیغام میده:
                              can not used to unlock this iphone
                              قابلیت Lost یا همون به سرقت رفته شده روی دیوایس فعال شده .
                              بایستی صاحب قبلی دیوایس اپل آیدیش رو وارد کنه تا دیوایس از حالت Lost بیرون بیاد .
                              ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 25-10-2016, 02:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                                قایلیت Lost یا همون به سرقت رفته شده روی دیوایس فعال شده .
                                بایستی صاحب قبلی دیوایس اپل آیدیش رو وارد کنه تا دیوایس از حالت Lost بیرون بیاد .
                                ممنون از شما خوب مشکل حل شد پسر همکارم ایرانه میگم اپل ای دی خودش که روی دستگاه بوده رو بزنه تا فعال بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X