اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tak3az.ir نمایش پست ها
    اهان
    یه مشکل دیگه هم دارم اینکه تو app store مینویسه cannot connect to app store
    دلیل این چیه؟
    از برنامه های تغییر آی پی ( چیز - پی - ان ) استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.
    برای وصل نشدن به مودم هم خودم رو دوتا از گوشی های 5s فامیل اینطوری تست کردم و جواب داد .... البته خیلی برام جالب بود.
    تنها کاری که کردم تو تنظیمات مودم نام ssid رو با حروف بزرگ و اعداد ترکیب کردم و مشکلشون حل شد....!

مثلا : TEST1393

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 02-12-2014, 03:33 PM

نظر

• من این کارو کردم ولی بازم وصل نشد
      الانم نام وای فای رو عوض کردم بازم نشد
      من با یه مودم دیگم وصل میشه که از مخابرات هست ولی مودم اصلیم که از شاتله بهش وصل نمیشه

نظر

• دستتون درد نکنه مشکل حل شد
        در قسمت Wireless مودم در بخش
        Channel باید ایالات متحده وارد بشه و کانال 11
        دوستانی که این مشکلو دارن برن حل کنن و بر روی کلید سپاس کلیک کنند

نظر

• سلام
          ایفون 5 c دارم 16 گیگ دارم چند روزه تصویر صفحه ش تکون می خوره فکر کردم تنظیمش به هم زدم ولی هر کاری کردم نشد وقتی روی قطب نما رفتم گوشی را ثابت گذاشتم باز هم مثل اینکه گوشی تکون می خورد و لرزشض دارد . از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط faizp نمایش پست ها
            سلام
            ایفون 5 c دارم 16 گیگ دارم چند روزه تصویر صفحه ش تکون می خوره فکر کردم تنظیمش به هم زدم ولی هر کاری کردم نشد وقتی روی قطب نما رفتم گوشی را ثابت گذاشتم باز هم مثل اینکه گوشی تکون می خورد و لرزشض دارد . از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنید .
            وارد Settings > Accessibility > Reduce Motion بشید و اونو روشن کنید

نظر

• دوستان سلام
              ایفون 5c رو حالت searching گیر کرده و اصلا انتن نمیگیره.
              خواستم ریستور کنم فریمورش رو از رو سایت دانلود کردم اما موقع ریستور not compatible میزنه.
              جالب اینجاست که تو setting گزینه carrier نداره.مدل A1507
              و تو about هم گزینه imei اصلا وجود نداره.
              فریمور هم چک کردم درست دانلود شده.
              حالا باید چکارش کرد؟!
              ممنون میشم راهنمایی کنید.
              ویرایش توسط javadh : https://i-phone.ir/forums/member/33862-javadh در ساعت 24-02-2015, 02:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                دوستان سلام
                ایفون 5c رو حالت searching گیر کرده و اصلا انتن نمیگیره.
                خواستم ریستور کنم فریمورش رو از رو سایت دانلود کردم اما موقع ریستور not compatible میزنه.
                جالب اینجاست که تو setting گزینه carrier نداره.مدل A1507
                و تو about هم گزینه imei اصلا وجود نداره.
                فریمور هم چک کردم درست دانلود شده.
                حالا باید چکارش کرد؟!
                ممنون میشم راهنمایی کنید.

لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک مطرح کنید.

نظر

• ممنون دوست عزیز تصویرش خوب شد .
                  ولی قطب نما و قبله نماش کار نمی کنه قطب نما عقربه ش همینجوری می گردد و دور می زند و ثابت نمی شود همینطور قبله نما .

نظر

• سلام من 5c دارم بعد از اينكه آپديت ٨ كردم ساعتش خراب شده روي ٢ ٣ ساعت هي درجا ميزنه بعدشم چند بار ديگه آپديتش كردم درست نشد الان آپديت ٨.١.٣ هست چيكار كنم درست بشه ؟ ساعتشم از اتومات خارج كردم ريست ستينگ هم فايده نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Afsaneh.sh نمایش پست ها
                      سلام من 5c دارم بعد از اينكه آپديت ٨ كردم ساعتش خراب شده روي ٢ ٣ ساعت هي درجا ميزنه بعدشم چند بار ديگه آپديتش كردم درست نشد الان آپديت ٨.١.٣ هست چيكار كنم درست بشه ؟ ساعتشم از اتومات خارج كردم ريست ستينگ هم فايده نداشت

ریستور کردید؟
                      اگه ریستور نتیجه نداد سخت افزاری هست.

نظر

• سلام اپل استورم باز نميشه و وقتي پسورد اپل آيديمو وارد ميكنم هم ارور ميده پسوردشم عوض كردم درست نشد چرا اينطوريه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Afsaneh.sh نمایش پست ها
                          سلام اپل استورم باز نميشه و وقتي پسورد اپل آيديمو وارد ميكنم هم ارور ميده پسوردشم عوض كردم درست نشد چرا اينطوريه؟

لطفا یه کم انجمن رو جستجو کنید اول، بعد سوال بپرسید.

هرکی هر مشکلی واسش پیش بیاد و درجا اونو مطرح کنه، میدونید چه اتفاقی میوفته؟

این مشکلی هست که مقصر خود اپل هست و دستگاه شما مشکلی نداره. مثل بقیه کاربرا، محکوم به صبر هستید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Afsaneh.sh نمایش پست ها
                          سلام اپل استورم باز نميشه و وقتي پسورد اپل آيديمو وارد ميكنم هم ارور ميده پسوردشم عوض كردم درست نشد چرا اينطوريه؟

لطفا یه کم انجمن رو جستجو کنید اول، بعد سوال بپرسید.

هرکی هر مشکلی واسش پیش بیاد و درجا اونو مطرح کنه، میدونید چه اتفاقی میوفته؟

این مشکلی هست که مقصر خود اپل هست و دستگاه شما مشکلی نداره. مثل بقیه کاربرا، محکوم به صبر هستید

نظر

• خوب گوشيم 5c هست اينجا هم ماله مشكلات همين گوشيه ديگه چرا عصباني ميشي ببخشيد خوب [emoji16]

نظر

• سلام دوستان
                              من یه گوشی 5سی بزام از امریکا اوردن ولی سیمکارت داخلش نبود و برا تععین اپراتور اقدام کردم فهمیدم که sprint و میخوام با R sim 9+ انلاکش کنم ولی برا اولین مرحله نیاز به سیمکارت که گوشی اکتیو باشه تا بشه برنامه cydia نصب کنم و بفهمم ورژن ios گوشی چنده.حالا اگ دوستان میتونن لطف کنن راهنمایی کنن که از کجا سیمکارت sprint تهیه کنم

نظر

• سلام بچه ها كي ميتونه كمك كنه ؟ من شارژر ايفونم خراب شد مجبور شدم برم يكي ديگه بخرم. اين شارژر نو رو ٤٥ تومن خريدم و ادعا ميكردن كه اصله. حتي كاراييش رو همون موقع امتحان كردم و ديدم سريع باتري رو پر ميكنه . اما الان متوجه شدم بعد از چند روز كه ميزنم شارژ شه اخطار پايين رو ميزنه... شارژر مشكلي داره يا تقلبيه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X