اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوباره دوستان
    اقا من دیروز که چهار شنبه سوری بود نزدیم به 1 ساعت فیلم گرفتم
    بعد از اون هندسفری رو به گوشی وصل کردم دکمه هوم کار کرد تا العان که ساعت 11:30 باشه داره کار میکنه به نظر شما بخاطر هندسفری نیست چون من از هندسفری خود اپل استفاده نمیکنم از هندسفری گالکسی اس پلاس استفاده میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
      سلام دوباره دوستان
      اقا من دیروز که چهار شنبه سوری بود نزدیم به 1 ساعت فیلم گرفتم
      بعد از اون هندسفری رو به گوشی وصل کردم دکمه هوم کار کرد تا العان که ساعت 11:30 باشه داره کار میکنه به نظر شما بخاطر هندسفری نیست چون من از هندسفری خود اپل استفاده نمیکنم از هندسفری گالکسی اس پلاس استفاده میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نه ربطی بهم ندارن
      شما دیگه شانست خوب بوده
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام من گوشیم روی سیب مونده و هی داره ریستارت میشه باید چی کار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط riddik نمایش پست ها
          سلام من گوشیم روی سیب مونده و هی داره ریستارت میشه باید چی کار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          هوم و پاور رو باهم بگیر تا گوشی هارد ریستور بشه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• اه یه مشکل بزرگ می خوام به ios 7.04 برم 3194 میزنه باید چیکارش بکنم
            میشه یکی جواب بده
            ویرایش توسط riddik : https://i-phone.ir/forums/member/159290-riddik در ساعت 30-03-2014, 04:30 PM

نظر

• هوم و پاور رو باهم بگیر تا گوشی هارد ریستور بشه...
              این کار رو که گفتی انجام داده بازم همین جوری فک کنم باید ببرمش رو حالت ریکاوری مد
              بعد از اون جا ریستورش کنم

نظر

• چجوری ارور 3194 رو رفع کنم اگه بذارم خودش به ios 7.1 بره دیگه 3194 نمیزنه

نظر

چجوری ارور 3194 رو رفع کنم اگه بذارم خودش به ios 7.1 بره دیگه 3194 نمیزنه
                  دوست عزیز چند تا چند تا پست می زنید!
                  ورژن 7.0.4 بسته شده است فقط می تونید به آخرین ورژن 7.1 ریستور کنید.
                  ورژن 7.1 را بگیرید به dfu ببرید و سپس ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    دوست عزیز چند تا چند تا پست می زنید!
                    ورژن 7.0.4 بسته شده است فقط می تونید به آخرین ورژن 7.1 ریستور کنید.
                    ورژن 7.1 را بگیرید به dfu ببرید و سپس ریستور کنید.
                    انصافا بعضی وقت ها با جملات نمی شه از بعضی از دوستان تشکر کرد .

نظر

• وقتی خواستم ریستور کنم ارور 4005 زد

- - - - - - - - - -

کسی نیست کمک کنه

نظر

وقتی خواستم ریستور کنم ارور 4005 زد

- - - - - - - - - -

کسی نیست کمک کنه
                        این ارور برای شلوغی سرور اپل می باشد بعداً امتحان کنید.

نظر

• آقا سلام.من یه سری برنامه با 25pp و iTools ریختم .الات بازشون که میکنم میپره بیروووون ! چه کنم ؟

یه مشکل دیگه که در ادامه ی همین داستان وقتی آیفو رو به کامپیوتر وصل میکنم و میخوام با آیتیونز آهنگ توووووش بریزم میگه شما این کامپیوتر و رو اکانتت Authorise نکردی ولی بعدش که میرم دوباره (برای بار 10000) Authorise میکنم بازم همینو میگه !
                          به راهنمایی گرمتون نیازمندیم !
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amolen نمایش پست ها
                            آقا سلام.من یه سری برنامه با 25pp و iTools ریختم .الات بازشون که میکنم میپره بیروووون ! چه کنم ؟

یه مشکل دیگه که در ادامه ی همین داستان وقتی آیفو رو به کامپیوتر وصل میکنم و میخوام با آیتیونز آهنگ توووووش بریزم میگه شما این کامپیوتر و رو اکانتت Authorise نکردی ولی بعدش که میرم دوباره (برای بار 10000) Authorise میکنم بازم همینو میگه !
                            به راهنمایی گرمتون نیازمندیم !
                            با تشکر
                            سلام اون کرش شدن برنام هات علتش این که اون دکمه ابی رو باید بزنی تا درست شه وقتی به اپ استور وصل میشی این اتفاق می افته بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی و نرم افزار 25pp رو اجرا کنی بعد اون دکمه ابی رو معرف رو بزنی...
                            گوشی رو به کامپیوتر وصل کن بعد قند شکن رو فعال کن بعد ایتیونز رو باز کن تو منو اتور گزینه اتوریز هست روش کیلیک کن بعد اپل ای دیت و پسوردش رد بده تا سیستمت اتوریز شه...

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                              سلام اون کرش شدن برنام هات علتش این که اون دکمه ابی رو باید بزنی تا درست شه وقتی به اپ استور وصل میشی این اتفاق می افته بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی و نرم افزار 25pp رو اجرا کنی بعد اون دکمه ابی رو معرف رو بزنی...
                              گوشی رو به کامپیوتر وصل کن بعد قند شکن رو فعال کن بعد ایتیونز رو باز کن تو منو اتور گزینه اتوریز هست روش کیلیک کن بعد اپل ای دیت و پسوردش رد بده تا سیستمت اتوریز شه...

آقا ممنون ولی

اون دکمه آبی دقیقا کدومه؟

و اینکه بافندشکن هم اتورایز کردم ولی هنوززز همونو میگه

نظر

• نوشته اصلی توسط amolen نمایش پست ها
                                آقا ممنون ولی

اون دکمه آبی دقیقا کدومه؟

و اینکه بافندشکن هم اتورایز کردم ولی هنوززز همونو میگه
                                تو نرم افزار 25pp تو بخشی که نرم افزار سرچ میکنی یه دکمه ابی سمت راست بالا هست و تو ورژن جدید شبیه اچار شده،اون بزن یه ویغام پایین صفحه سمت چپ میده بعد اوکی میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X