اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاچ اسکرین اصل یا جعلی ؟ از کجا بفهمم ؟ (داستان واقعی )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاچ اسکرین اصل یا جعلی ؟ از کجا بفهمم ؟ (داستان واقعی )

سلام

من یه 5 دارم که باطریش باد کرده بود و باعث شد تاچ گوشی از جاش در بیاد .
    متاسفانه انقد دیر به دادش رسیدم که بلاخره تاچ اسکرین گوشی یهو جدا شد و گیر کرد درودیوار و کنده شد.

رفتم صادقیه باطری و تاچ و عوض کنم .

باطری و حدود 80 قیمت داد و تاچ و گفت شرکتی دارم 140 ولی اورجینال از رو کار باز کرده دارم 220 !!!

خب منم گفتم اورجینال بنداز مساله پولش نیست ولی کیفیت تصویر حداقل همون باشه

گفت برو یه ساعت دیگه بیا
    من وسطای کارش که رفته بودم سر بزنم یهو دیدم پشت تاچ اسکرین اونجایی که بک لایت گوشی هست یه لیبل داره به فارسی نوشته بک لایت !!!
    پرسیدم این مگه از رو اروجینال باز نشده پس چرا روی بک لایتش لیبل خورده به فارسی ماشین نویسی شده و ایناااا گفت این ماله اون نیست و میگم برات

گذشت و دستگاه و بست و روشن کردیم .
    منتهی اصلا شفافیت رنگا مثل قبل نیست . بعد از 5 سال کار کردن با گوشی دیگه رنگا مشخصه ..
    بعد که داستان اون نوشته رو روی بک لایت پرسیدم گفتش این برگه پلورایزش بوده که اصلا یه چیز دیگس و اون اصن کار نکرد و من عوضش کردم ولی روی
    پلورایزش اینو مینوسه که من میکنم و جدا وصل میشه . اون صفحه ای که لیبل با نوشته فارسی روش بود یه رنگ زرشکی مانندی داشت.

خلاصه 290 تومن پول دادیم اومدیم بیرون با دل چرکینی تماااااام
    الان اومدم خونه میبینم Auto-Brightness گزینش نیست !
    IOS منم فقط تا 10.3.3 بیشتر ریلیز نشده که بخام بگم Auto-Brightness رفته توی یه منوی دیگه ...
    کلا حذف شده

حالا میخوام بپرسم اینکه Auto-Brightness حذف شده دلیل قطعی بر اورجینال نبودن صفحه نمایش هست یا نه ؟
    و اینکه اگر واقعا صفحه نمایش از روی گوشی موبایل باز میکرد و میبست رو گوشی من بازم امکانش بود همچین موردی پیش بیاد یا نه ؟

در کل نظرتونم بگید
    میدونم کرده تو پاچم ولی باز شما بگید دلگرم تر میشم

سلام واقعن متأسف شدم از این قضیه به هیچ کس و هیچ جا دیگه نمیشه اعتماد کرد من هم خیلی دوست دارم باتری 5s ام رو عوض کنم ولی تا الآن سر همچین مسائلی بی خیال شدم
    مشکل شما به احتمال زیاد همین باشه ولی حالا برای اطمینان نهایی یک بار بکاپ بگیرید و به 10.3.3 ریستور کنید اگه باز هم درست نشد مشکل صد در صد سخت افزاری هست و همینه
    اگه حوصله داشته باشید می تونید با این استدلال ها شکایت کنید

نظر

صبر کنید ..
    X