اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب در بخش phone گوشی iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب در بخش phone گوشی iphone 5

سلام و خسته نباشید.بابت عجیب و مهم بودن این موضوع برام مجبور شدم ارسال موضوع جدید کنم.گوشی من ios 9.02 کردم 3 روز پیش اتفاق خواسی نیفتاد تا اینکه دیروز جلبریک کردمش یهو متوجه شدم قسمت phone از کار افتاده .میرم اونجا لمس کار نمیکنه ولی میام بیرون همه جا کار میکنه .فقط تو کل قسمت phone این مشکل هس.الان restore کردم به 9.0.2 باز همونجوریه.لطفا کمکم کنید.سپاس

ری استور کن به ۹.۰.۲ ولی setup as new phone رو بزن و ببین اگه بازم مشکل داری که عجیبه اگه نه پس فایل بک آپت مشکل داره

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrshadr نمایش پست ها
      ری استور کن به ۹.۰.۲ ولی setup as new phone رو بزن و ببین اگه بازم مشکل داری که عجیبه اگه نه پس فایل بک آپت مشکل داره
      set up a new iphone رو تست نکردم انجامش میدم نتیجرو میگم.ممنون

نظر

سلام دوستان. منم چنین مشکلی دارم
        میخواستم بدونم کسی راه حلی داره؟

نظر

سلام. منم این مشکل رو دارم. ریستور کردم بدون برگردوندن بک آپ ولی یه مدت درست بود بعد باز همون جوری شد!!
          خاموش و روشن کردن گوشی و ریستش هم ( نگهداشتن دکمه پاور و هوم) هم مشکلم رو حل نمیکنه.
          به نظرتون چیکار باید کنم؟؟؟!!!

نظر

سلام. منم این مشکل رو دارم. ریستور کردم بدون برگردوندن بک آپ ولی یه مدت درست بود بعد باز همون جوری شد!!
            خاموش و روشن کردن گوشی و ریستش هم ( نگهداشتن دکمه پاور و هوم) هم مشکلم رو حل نمیکنه.
            به نظرتون چیکار باید کنم؟؟؟!!!

نظر

سلام منم هم همین مشکل رو داشتم ایفون 6 اس 9.1 .حتی تو ستینگ گوشی وارد قسمت phone هم نمیشد
              با چند بار ریبوتهم درست نشد ولی خاموش کردم و روشن کردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
              X