اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن ناگهانی iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن ناگهانی iphone 5

سلام.
    من یه اپل آیفون 5 دارم.زدم شارژ و بعد از فول شدن درآوردم.همین موقع یه تماسی با من گرفته شد و من جواب دادم و بعد از اتمام تماس به صفحه ی تلفنم نگاه کردم که دیدم کلا سیاه.تمام دکمه ها کار میکرد و صدای کار کردنش میومد.حتی زنگ هم میزدی ویبره و صدا میداد ولی هییییچ تصویری بالا نمیومد.بعدش گوشی به طرز شدیدی دااااغ شد ولی هنوز کارمیکرد.گذاشتم خنک شد ودوباره استفاده کردم ولی این بار دیگه هیچ صدا و تصویری نمیومد.اومدم تو سایت خوب شما و دیدم که باید دکمه home+pwr رو به مدت 5تا 20 ثانیه بگیرم تا آرم اپل بیاد.انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداد.ازطریق pcهم انجام دادم ولی باز نتیجه ای نداشت.میخاستم بپرسم که آیا راه دیگه هم داره.

نوشته اصلی توسط hossein.agha نمایش پست ها
    سلام.
    من یه اپل آیفون 5 دارم.زدم شارژ و بعد از فول شدن درآوردم.همین موقع یه تماسی با من گرفته شد و من جواب دادم و بعد از اتمام تماس به صفحه ی تلفنم نگاه کردم که دیدم کلا سیاه.تمام دکمه ها کار میکرد و صدای کار کردنش میومد.حتی زنگ هم میزدی ویبره و صدا میداد ولی هییییچ تصویری بالا نمیومد.بعدش گوشی به طرز شدیدی دااااغ شد ولی هنوز کارمیکرد.گذاشتم خنک شد ودوباره استفاده کردم ولی این بار دیگه هیچ صدا و تصویری نمیومد.اومدم تو سایت خوب شما و دیدم که باید دکمه home+pwr رو به مدت 5تا 20 ثانیه بگیرم تا آرم اپل بیاد.انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداد.ازطریق pcهم انجام دادم ولی باز نتیجه ای نداشت.میخاستم بپرسم که آیا راه دیگه هم داره.
    ریستور کنید اگه برطرف نشد مشکل سخت افزاری هست.

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      ریستور کنید اگه برطرف نشد مشکل سخت افزاری هست.

ریستور یعنی چی؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.agha نمایش پست ها
        ریستور یعنی چی؟؟
        این تاپیک رو مطالعه کنید:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread70621.html

این هم آموزش ریستور کردن دیوایس:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

صبر کنید ..
        X