اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست پس کد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست پس کد

سلام خدمت مدیران و کابرران عزیز

یه 5 معمولی دارم که میخوام فروشم میخواستم ریستور فکتوری کنم که اطلاعاتم پاک شه ( بک اپ رام مهم نیست نمیخوام )

رویه ریستور از ایتیوز میزنم میگه باید اپدیت ه 8.1.2 کنی میزنم وسط اپدیت گیر میکرد یه دفه گوشی رو نیگا کردم دیدم نوشته_ enter passcode

حالا چیکار کنم ؟ رو همون پس کد مونده هیچ کاری نمیتونم بکنم

اقدامات انجام شده:

دارنلود فریمور 8.1.1 از تو ایتیونز اقدام ه اپدیت میکنم دکمه شیفت از رو صفحه کلید نگه میدارم فایل رو اپلود میکنم بعد رویه گزینه ریستور که میزنم بد از اکسترک ارور 3194 میده

ممنون میشم راهنماییم کنید

نوشته اصلی توسط joker1 نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیران و کاربران عزیز

یه 5 معمولی دارم که میخوام فروشم میخواستم ریستور فکتوری کنم که اطلاعاتم پاک شه ( بک اپ رام مهم نیست نمیخوام )

رویه ریستور از ایتیوز میزنم میگه باید اپدیت ه 8.1.2 کنی میزنم وسط اپدیت گیر میکرد یه دفه گوشی رو نیگا کردم دیدم نوشته_ enter passcode

حالا چیکار کنم ؟ رو همون پس کد مونده هیچ کاری نمیتونم بکنم

اقدامات انجام شده:

دارنلود فریمور 8.1.1 از تو ایتیونز اقدام ه اپدیت میکنم دکمه شیفت از رو صفحه کلید نگه میدارم فایل رو اپلود میکنم بعد رویه گزینه ریستور که میزنم بد از اکسترک ارور 3194 میده

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    شما قبل از ریستور ، Find my iphone را خاموش کردید..؟
    اون پسورد هم احتمالا برای اپل آیدی خودتون یا اپل آیدی کسی ( فروشنده )که روی گوشی ست کرده باید باشه
    شما باید آخرین فریموری که از گوشی شما پشتیبانی میکند را دانلود و بعد اقدام به ریستور کنید.
    درباره Error 3194 هم به اندازه کافی در انجمن تاپیک ایجاد شده. سرچ کنید به راحتی پیدا میکنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 25-12-2014, 05:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      شما قبل از ریستور ، Find my iphone را خاموش کردید..؟
      اون پسورد هم احتمالا برای اپل آیدی خودتون یا اپل آیدی کسی ( فروشنده )که روی گوشی ست کرده باید باشه
      شما باید آخرین فریموری که از گوشی شما پشتیبانی میکند را دانلود و بعد اقدام به ریستور کنید.
      درباره Error 3194 هم به اندازه کافی در انجمن تاپیک ایجاد شده. سرچ کنید به راحتی پیدا میکنید.
      موفق باشید

Find my iphone رو از کجا خاموش کنم؟ نه من قبل از ریستور هیچ اقدامی نمیکنم اگه این Find my iphone رو از تو گوشی باید خاموش کنم نمیتونم اخه رو پس کد گیر کرده

اپل ایدی خودم اتحان کردم نشد

خودش ارور میده 8.1.2 رو نصب کن قبل از هر چیز ینی باید همون وریژنی که میگه نصب کنم؟

درباره ارور 3194 هم بله خوندم ولی کارساز نبود
      ( همون تغیر هاست دیگه درسته؟ )
      ویرایش توسط joker1 : https://i-phone.ir/forums/member/178620-joker1 در ساعت 25-12-2014, 06:33 PM

نظر

در مورد خطا بله. درست اشاره کردید.
        یه سئوال دارم...؟ مگه اپل آیدی شما رو گوشی ست نبوده..!؟
        اگر جوابتون خیر هستش ، یا باید مالک قبلی گوشی رو پیدا کنید و یا اگر فروشنده براتون اپل آیدی رو گوشی ست کرده به ایشون مراجعه کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X