اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساپورت نکردن iphone 5 GSM A1428 از نسل 4 ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم a1428 دارم با توجه به اینکه سایت ایرانسل زده ساپورت میکنه رفتم سیمکارت عوض کردم اما الان ۱۰ روزه هر جایی رفتم تاحالا به lte وصل نشده. البته نمیدونم کجاها lte داره که با اطمینان تست کنم.

Sent from my iPad Air (IOS 8.1)

نظر

گوشی را عوض کردم و ۶ خریدم
      مشکل حل شد و الان به lte وصل میشم
      با این حساب قطعا a1428 با فرکانس ارائه شده از طرف ایرانسل نمیخونه

Sent from my iPhone 6 (IOS 8.1)

نظر

جالبه كه تو سايت ايرانسل دقيقا برعكس نوشته
        خيليا اشتباه خريدن و فروختن

[emoji266]

نظر

درود

دوستان من ایفون 5 مدل A1429 دارم و اراک تست زدم هیچ جا واسه من 4G نیومد زنگ زدم ایرانسل میگه که کاری به فرکانس نداشته باشین اگه تو سایت زده پس صاپورت نمیکنه ..........خیلی چالبه به من میگه گوشیت چینیه

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
            درود

دوستان من ایفون 5 مدل a1429 دارم و اراک تست زدم هیچ جا واسه من 4g نیومد زنگ زدم ایرانسل میگه که کاری به فرکانس نداشته باشین اگه تو سایت زده پس صاپورت نمیکنه ..........خیلی چالبه به من میگه گوشیت چینیه
            گوشی شما از 4g ایرانسل پشتیبانی میکنه و فقط a1428 هست که از این فرکانس 1800 ساپورت نمیکنه
            احتمالا منطقون هنوز فعال نشده

نظر

دوستان در ios7 آیفون5 مدل 1428Aاز 4Gساپورت نمیکنه ولی از ios8 درست شد و کار میکنه اما زمانی که ios9 ارایه شد خود ایرانسل پیام فرستاد که ساپورت نمیکنه و گوشی را آپ دیا نکنید

نظر

سلام چه جالب باز من a1828 که میزنم زده ساپورت میکنه تو سایت ایرانسل ولی a1429 که مال خودمه میزنه نسل 4ساپورت نمیکنه

نظر

دوستان 5s مدل A1453 ساپورت می کنه LTE رو یا نه؟؟؟؟
                  من سیم ****و عوض کردم و شبکه رو هم رو LTE گذاشتم ولی هنوز 3g هستش

- - - - - - - - - -

دوستان 5s مدل A1453 قابلیت LTE رو داره یا نه؟؟؟؟
                  من سیم ****و عوض کردم و شبکه رو هم رو LTE گذاشتم ولی هنوز 3g هستش

نظر

سلام چطور میشه فهمید مدل گوشی 28 هست یا 29 گوشیم قاب تعویضیه

نظر

دقيقا همينطوره. گوشي من هم a1428 هستش و lte ايرانسل رو پشتيباني نميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                        سلام چطور میشه فهمید مدل گوشی 28 هست یا 29 گوشیم قاب تعویضیه
                        Settings > General > About > Legal > Regulatory
                        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 13-05-2016, 09:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X