اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تشخیص اصل بودن باتری ایفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تشخیص اصل بودن باتری ایفون ۵

سلام من میخواستم ی باتری ایفون ۵ بگیرم میخواستم بدونم چطوری بفهمم جنسش ارجینال یا فیک ممنون میشم کمکم کنید

نوشته اصلی توسط tatuheros نمایش پست ها
    سلام من میخواستم ی باتری ایفون ۵ بگیرم میخواستم بدونم چطوری بفهمم جنسش ارجینال یا فیک ممنون میشم کمکم کنید
    من حدود 2 هفته پیش باطری موبایلمو عوض کردم. توی پاساژ علا الدین از 28 تومن بود تا 110 تومن. از اونجایی که حدس میزذم بین این دو تا هیچ تفاوتی نباشه، همون مدل ارزون را خریدم. تا الان که بد نبوده. در صورت استفاده معمولی و فعال بودن 3g حدود 14-15 ساعت دوم میاره. البته من فقط برای اینترنت ازش استفاده میکنم و سیم کارت اصلیم توش نیست.
    از توی علا الدین. طبقه دوم- فروشگاه روبروی نمایندگی مرات (سیلیکون پاور) خریدم.

نظر

نوشته اصلی توسط konjkavkhan نمایش پست ها
      من حدود 2 هفته پیش باطری موبایلمو عوض کردم. توی پاساژ علا الدین از 28 تومن بود تا 110 تومن. از اونجایی که حدس میزذم بین این دو تا هیچ تفاوتی نباشه، همون مدل ارزون را خریدم. تا الان که بد نبوده. در صورت استفاده معمولی و فعال بودن 3g حدود 14-15 ساعت دوم میاره. البته من فقط برای اینترنت ازش استفاده میکنم و سیم کارت اصلیم توش نیست.
      از توی علا الدین. طبقه دوم- فروشگاه روبروی نمایندگی مرات (سیلیکون پاور) خریدم.
      به نظرم کار درستی کردین چون تقریبا تمام اختلاف قیمتا تو لوازم جانبی برای بازار گرمیه

نظر

صبر کنید ..
      X