اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل مهم وایبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل مهم وایبر

سلام دوستان
    من دیشب حین کار با وایبر خود برنامه یکهو بسته شد و بعد از اینکه بازش کردم مثل مراحل اولیه نصب از من خواست که شماره رو وارد کنم تا acces code برام ارسال بشه , اما من هرچقدر شمارم رو وارد می کنم میگه invalid number و وارد نمیشه
    حتی چند بار برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد . هیچ پیام مشکوکی رو هم باز نکرده بودم قبلش
    لطفا کمکم کنید

ورژن گوشی مدل . جیلبرک یا نه

اطلاعات کامل بدید

نظر

جیلبریک نیست
      آن لاک فکتوری هست
      آیفون 5
      آی او اس آخرین نسخه آپدیت شده
      منظور از ورژن نمی دونم یعنی چی که می گید.

- - - - - - - - - -

جیلبریک نیست
      آن لاک فکتوری هست
      آیفون 5
      آی او اس آخرین نسخه آپدیت شده
      منظور از ورژن نمی دونم یعنی چی که می گید.
      لطفا کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط fereshteh9 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من دیشب حین کار با وایبر خود برنامه یکهو بسته شد و بعد از اینکه بازش کردم مثل مراحل اولیه نصب از من خواست که شماره رو وارد کنم تا acces code برام ارسال بشه , اما من هرچقدر شمارم رو وارد می کنم میگه invalid number و وارد نمیشه
        حتی چند بار برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد . هیچ پیام مشکوکی رو هم باز نکرده بودم قبلش
        لطفا کمکم کنید
        سلام دوست عزیز این مشکل شما هیچ ربطی به گوشی نداره
        بنده پیگیر این موضوع شدم شما از طرف خود وایبر بلاک شدید
        طبق اطلاعاتی که جمع کردم وایبر شماره شمارو به عنوان تبلیغ کننده شناخته و برای همیشه بلاک کرده
        بنده خودم این اتفاق برای دو سه مورد از اطرافیانم اتفاق افتاد
        هرراهی بگید رفتیم درست نشد
        متاسفانه باید بگم به فکر شماره دیگری باشید

نظر

وقتی هیچ اتفاقی نیافتاده اینطور میشه .. ؟ نه پیام تبلیغاتی نه هیچی
          یعنی مجدد با شماره دیگه ای باید با وایبر کار کنم ؟
          و اینکه حتما اون شماره باید داخل گوشی باشه ؟ یعنی مثلا اگر سیمکارت همین شماره بلاک شده روی گوشی باشه ولی من موقع ورود شماره به وایبر شماره خط دیگه ای رو بدم و اکسس کد برای اون خط ارسال بشه روی همین گوشی می تونم از وایبر استفاده کنم ؟

نظر

ضمن اینکه من با 2 تا شماره دیگه هم که امتحان کردم همین پیغام رو میده
            میشه همزمان 3تا شماره تو یک گوشی اینطور شه ؟
            مشکل از گوشی نیست؟

نظر

مشکل به گوشی مربوط میشه. شما ۱۰ تا شماره دیگه هم بندازی بلاک میشه چون یکبار با این گوشی وایبر فعال شده و متعاقبا برای دسکتاپ وایبر فعال شده و پیامک تبلیغاتی ارسال شده.
              وایبر روی دیوایس شما لاگ میزاره و از اون لاگ دیوایستون شنایایی میشه و با شماره جدید هم که وایبر رو فعال کنید چند دقیقه بعد میزنه غیرفعال شده. واسه دیوایسهای اَندروید کافیه برید توی ستینگ و کش برنامه رو پاک کنید ولی با آی او اس نمیشه. من حتی دستی و با icleaner هم پاک کردم نشد.
              شما برای اینکه مطمئن بشی، دستگاه رو ریستور کن و بدون برگردوندن بکاپ، وایبر نصب کن(البته با شماره جدید). اگر بعد از حدود ۵ دقیقه بلاک نشد یعنی مشکل حل شده.

نظر

ممنون
                من ایمیل زدم به خود وایبر و اون ها گفتن که وایبر احتمال انتشار ویروس رو داده و شماره رو بلاک کرده و نمیشه آن بلاک کرد
                من اومدم با شماره دیگه هم امتحان کردم روی همین گوشی و باز هم گفت اینولید نامبر
                الان سوالم اینه که اگر با شماره دیگه ای مثلا همین شماره ها که وارد کردم توی وایبر جز این شماره اصلی بلاک شده روی گوشی دیگه بخوام وایبر نصب کنم ممکنه ؟ یا چون اون ها رو امتحان کردم دیگه نمی تونم ازشون استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط fereshteh9 نمایش پست ها
                  ممنون
                  من ایمیل زدم به خود وایبر و اون ها گفتن که وایبر احتمال انتشار ویروس رو داده و شماره رو بلاک کرده و نمیشه آن بلاک کرد
                  من اومدم با شماره دیگه هم امتحان کردم روی همین گوشی و باز هم گفت اینولید نامبر
                  الان سوالم اینه که اگر با شماره دیگه ای مثلا همین شماره ها که وارد کردم توی وایبر جز این شماره اصلی بلاک شده روی گوشی دیگه بخوام وایبر نصب کنم ممکنه ؟ یا چون اون ها رو امتحان کردم دیگه نمی تونم ازشون استفاده کنم؟
                  بهتره که امتحان نکنید. چون ممکنه که بخاطر همین کار اون گوشی هم بلاک بشه...!!!

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

گوشي و ريست كنم و اپل ايدي و تغيير بدم از بلاكي در مياد گوشي يا بازم همين مشكل تو خط جديد پيش مياد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مشکل مهم وایبر

نوشته اصلی توسط behnam_e98 نمایش پست ها
                      گوشي و ريست كنم و اپل ايدي و تغيير بدم از بلاكي در مياد گوشي يا بازم همين مشكل تو خط جديد پيش مياد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      وایبر به اپل آیدی کاری نداره.پست ۷ توضیحات کامل رو دادند. مطالعه کنید و با سیمکارت جدید هم امتحان نکنید چون بلافاصله بلاک خواهید شد.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                      X