اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باطری

سلام خسته نباشید گوشی من کلا هر جور استفاده کنم البته با نت و وای فای تو تر جی کلا ۳ ساعت دووم میاره
    به نظرتون عوضش کنم و اینباطری هایی که ۳۴ تومن میدن های کوالیتی چقدر نگه میدارن کسی عوض کردخ تا حالا

ریستور کردید که مطمئن بشید مشکل نرم افزاری نیست؟
    ترجیحا از باتری با کیفیت تر استفاده کنید. شنیدم حدود 70 تومنی هم تو بازار هست.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      ریستور کردید که مطمئن بشید مشکل نرم افزاری نیست؟
      ترجیحا از باتری با کیفیت تر استفاده کنید. شنیدم حدود 70 تومنی هم تو بازار هست.
      من حدود 2 هفته پیش باطری موبایلمو عوض کردم. توی پاساژ علا الدین از 28 تومن بود تا 110 تومن. از اونجایی که حدس میزذم بین این دو تا هیچ تفاوتی نباشه، همون مدل ارزون را خریدم. تا الان که بد نبوده. در صورت استفاده معمولی و فعال بودن 3g حدود 14-15 ساعت دوم میاره. البته من فقط برای اینترنت ازش استفاده میکنم و سیم کارت اصلیم توش نیست.
      از توی علا الدین. طبقه دوم- فروشگاه روبروی نمایندگی مرات (سیلیکون پاور) خریدم.

نظر

منم همین مشکلو دارم هنوز وقت برا ریستور به هفت مونده؟

نظر

اگه یه سره کار میکنید با ۳جی گوشی که عادی
          ۳جی میجوه باتری رو
          ولی اگه کار نمیکنید و ۳ ساعت تموم میشه مشکل داره و تعویض کنید باتری هم از جای مطمین بخرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه من با وایفای که یک سره کار میکنم خیلی زود تموم میشه نمیدونم با ریستور حل میشه یا نه ولی مطمینم تو هفت اینجوری نبود

نظر

صبر کنید ..
            X