اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد تغير مليت اپل ايدي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد تغير مليت اپل ايدي

سلام دوستان، من اپل ايدي امريكا داشتم دوستانم بهم گيفت سوئد رو دادن و استفاده كردم، الان ٢ كرون تهش مونده و نميزاره برگردم رو اكانت امريكا... چيكار كنم اون ٢ كرون بره؟

نوشته اصلی توسط omid_yas نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اپل ايدي امريكا داشتم دوستانم بهم گيفت سوئد رو دادن و استفاده كردم، الان ٢ كرون تهش مونده و نميزاره برگردم رو اكانت امريكا... چيكار كنم اون ٢ كرون بره؟
    ایمیل بزنید صفر می کنند براتون

نظر

به چه ايميل ادرسي و چي بنويسم، ميشه راهنماييم كنيد؟

نظر

کسی میتونه بگه به چه آدرسی ایمیل بزنم و چی بگم؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid_yas نمایش پست ها
          کسی میتونه بگه به چه آدرسی ایمیل بزنم و چی بگم؟
          دوست عزیز. روی لینک زیر کلیک کنید. مشخصات خودتونو که درخواست شده وارد کنید.

https://getsupport.apple.com/ContactInfo.action

سپس متن درخواستتون رو در قسمت Briefly provide any other details you think we need to know بنویسید.
          متن درخواست هم می تونه این باشه:

To Apple Support team
          I decided to change my iTunes store country from USA to Sweden. But there is a few cents remaining in my account so I couldn't change it.
          Would you please take the remaining money from my account in order to I could change the store?
          I really appreciate about your fantastic customer support.
          Regards

نظر

یه سوال هم من داشتم
            من اکانتم مال ایرلنده آیا راهی هست اکانتم رو آمریکا کنم بدون اینکه برنامه هام از دست بره؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
              یه سوال هم من داشتم
              من اکانتم مال ایرلنده آیا راهی هست اکانتم رو آمریکا کنم بدون اینکه برنامه هام از دست بره؟
              برنامه هاتون از دست نمیره. فقط از لیست خریدهاتون پاک می شه. شما وقتی پول برنامه ای رو می دید اون برنامه مادام العمر برای شما میشه. خیالتون راحت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                برنامه هاتون از دست نمیره. فقط از لیست خریدهاتون پاک می شه. شما وقتی پول برنامه ای رو می دید اون برنامه مادام العمر برای شما میشه. خیالتون راحت باشه
                ممنون از راهنماییتون من برنامه ای رو نخردیم همش مجانی بودن یا مجانی شدن میخوام بدونم راهش چیه؟

نظر

برو تو تنظيمات اپل ايديت region رو عوض كن

نظر

مشکلی واسه برنامه هام پیش نمیاد؟

نظر

هيچ مشكلي پيش نمياد

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                        مشکلی واسه برنامه هام پیش نمیاد؟
                        خیر مشکلی پیش نمیاد.

نظر

سلام دوستان، ايميل زدم جواب دادن ... اين جوابشه
                          الان چي بگم؟

Dear Sajad,

Welcome to iTunes Store Customer Support. My name is Shilpa.

Before I begin addressing your mail, I would like to apologize for the delay in responding to your inquiry. This is certainly not the customary wait time for a reply from the iTunes Store Customer Support.

I understand that you are unable to change the country associated with your iTunes Store account because you currently have store credit on your account. I know you're looking forward to enjoying new purchases and I'm happy to assist in changing your account's country setting.

Sajad, I looked into your account and our records indicate that you currently have 2,00 SEK of store credit available. In order for you to change the country associated with your iTunes account, you will need to deplete your store credit completely by purchasing items in the iTunes Store. If you are unable to completely deplete your store credit balance because it gets to an amount that is less than the price of one song, you can give me permission to remove the remaining balance in your reply to this email. Please reply back with your permission to remove the remaining balance.

Once I have received your reply, I will remove the funds from your iTunes Store account, allowing you to change the country associated with the account. Please note that the funds I remove from your account will not be returned to you once you have switched countries.

Thank you for being a valued iTunes Store customer.

Have a nice day!

Sincerely,

نظر

سلام
                            از شما خواسته شده که با جواب دادن به ایشون اجازه تخلیه اعتبار ( ۲ کرون ) اکانت را بدهید. تا بتونید کشور اپل آیدی خودتون رو تغییر بدید و اعلام کرده که این اعتبار قابل بازگشت نیست.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

من اين جواب دادم، نميدونم كافيه يا نه
                              Hi , I agree that the balance in the account be removed.

نظر

صبر کنید ..
                              X