اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کندی در multitasking و مصرف زیاد رم در 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کندی در multitasking و مصرف زیاد رم در 5

سلام
    من از وقتی که از 7.1.2 اومدم به 8 ، گوشیم دچار یه مشکل شده که ظاهرا عمومیت نداره .
    وقتی که تو حالت Multitasking اسلاید میکنم (یعنی بین برنامه های باز حرکت میکنم) اون حالت نرم رو نداره و حرکتش به صورت بریده بریده هستش . وقتی یه برنامه رو انتخاب میکنم موقع باز شدن اون هم بریده بریده باز میشه . یعنی انیمیشن باز و بسته شدن برنامه در multitasking ، اون حالت نرم رو نداره ! کلافم کرده . کسی این مشکل رو داره ؟

برنامه imonitor رو نصب کردم . دیدم در حالت نرمال بین 60 تا 70 درصد memory در حال used هستش و تعداد پروسس ها در حدود 160 تا . با یک گوشی 7.1.2 که مقایسه کردم وضعیت مموری حدود 30 درصد و تعداد پروسس ها در حدود 80 تا بود آیا تو 8 مصرف رفته بالا یا این گوشی ما داستان داره .

اینم بگم از طریق iTunes ریستور کردم و الان رو 8.1 هستم

دوستان كسي نظري نداره ؟

نظر

از دوستانی که 5 دارند کسی این مشکلرو نداره ؟!

نظر

وقتی ریستور کردی به همین صورت بود؟ بعد از نصب برنامه خاصی اینجوری نشده؟

به نظر من یکبار دیگه ریستور کن و حتما بکآپ رو هم بر نگردون.

نظر

ممنون كه جواب دادين
          بله از موقع ريستور اينجور بوده
          بكاپ هم بر نگردوندم و از صفر شروع كردم
          يكبار ديگه هم ريستور كردم اما بازم همينه

نظر

دیشب نسخه 8.1.1 بتا رو روی گوشیم ریختم .
            خیلی از لگ زدن ها از بین رفت و multitasking کمی روون تر شده .
            یک نکته که فهمیدم اینه که وقتی assistive touch فعال باشه ، بعضی برنامه ها مثل new Message تو multitasking بدجوری لگ میزنه و قتی assistive touch غیر فعال میشه ، روون میشه !
            مصرف رم هم در حدود 10-15 درصد کاهش پیدا کرده .
            کلا به نظرم بهتر شده .
            اما مشکل تماس هنوز وجود داره و بعضی وقت ها تماس رو میخوای قطع کنی هنگ میکنه . چیزی که من اولین بار بود میدیدم !!

خداییش ببین چه جور ملت رو سر کار گذاشتن !
            الان باید منتظر 8.1.2 و ... باشیم و این قصه همچنان ادامه داره .

نظر

من تو ٧.١.٢ برنامه اي براي اينكه مقدار مصرفي رم رو ببينم نداشتم ولي توي ٨ بانري دكتر رو ريختم هميشه حدود ٨٠٪ رمم او 5s پره!!!نميدونم تو ٧.١.٢ چقدر بود ولي مطمئنم خيلي كمتر از اين بوده! و اتفاقا اثرش هم معلومه اكثرا برنامه ها رو از اول باز ميكنه تو مولتي تسك ولي تو ٧.١.٢ همه برنامه ها باز ميموند
              اميدوارم اين مشكل و مشكل واي فاي رو سريعتر تو آپديتهاي بعدي حل كنن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X