اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک کردن فایل در حال دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک کردن فایل در حال دانلود

سلام من از روی پی سی دارم با ایتونر برنامه میگیرم

بعد وقتی میزنم چک دانلود ادامه نرم افزار م میاد حالا من یه نرم افزار زدم دانلود حجمش بالا هست میخوام کلا دیگه نباشه پشیمون شدم زدم دانلود

هر وقت هم که ایتونز میاد بالا دوباره اون دانلود میشه دلت هم میزنم از لیست فقط پاک میشه

نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
    سلام من از روی پی سی دارم با ایتونر برنامه میگیرم

بعد وقتی میزنم چک دانلود ادامه نرم افزار م میاد حالا من یه نرم افزار زدم دانلود حجمش بالا هست میخوام کلا دیگه نباشه پشیمون شدم زدم دانلود

هر وقت هم که ایتونز میاد بالا دوباره اون دانلود میشه دلت هم میزنم از لیست فقط پاک میشه

سلام
    شما به این مسیر برید و پوشه مربوط به برنامه مورد نظرتون رو پاک کنید. به احتمال زیاد دیگه دانلود شروع نمیشه

C:\Users\user name\Music\iTunes\iTunes Media\Downloads

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      شما به این مسیر برید و پوشه مربوط به برنامه مورد نظرتون رو پاک کنید. به احتمال زیاد دیگه دانلود شروع نمیشه

lمرسی
      ولی این راه جل نیست
      چون شما از هر سیستمی بزنید میاد واسه دانلود
      این کار رو انجما ندادم و نشد

واقعا راه حلی کسی نداره؟

نظر

lمرسی
        ولی این راه جل نیست
        چون شما از هر سیستمی بزنید میاد واسه دانلود
        این کار رو انجما ندادم و نشد
        واقعا راه حلی کسی نداره؟

سلام
        دوست عزیز راه حل مشکل شما فقط از طریق زیر قابل حل شدن هستش ، چون برای اینکه مشکلتون حل بشه ، خودم رو در شرایط مشابه شما قرار دادم.
        برنامه Twitter در آیتونز رو انتخاب و شروع به دانلود کردم ... وبلافاصله دانلود رو قطع کردم. بعد در قسمت تنظیمات اپل آیدی خودم به مسیر زیر رفتم :

iTunes\Store\View Account

این گزینه رو دیدم که اضافه شده ( شکل زیر )
        حالا روش کار - شما به لینک زیر بروید :

http://www.apple.com/support/itunes/ww

و کشور مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
        بعد از آن در صفحه بعدی گزینه مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب کنید.

صبر کنید تا صفحه بعدی کاملا باز شود ، در قسمت انتهای صفحه گزینه مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب کنید.

البته از طرق دیگر هم میتونید به گزینه ( Report a problem ) دسترسی داشته باشید ، ولی بنده این روش رو توصیه میکنم.
        در صفحه بعدی شما باید اپل آیدی و پسورد خودتون رو وارد کنید. ( تصویر زیر )

بعد از وارد کردن مشخصات اپل آیدی ، تمام برنامه هایی که شما بصورت کامل یا ناقص دانلود کردید را خواهید دید. ( تصویر زیر )

در این صفحه روی گزینه : Report a problem مقابل برنامه ایی که از دانلود کردن آن منصرف شدید کلیک و مطابق تصویر زیر عنوان نشان داده شده را انتخاب کنید.

در انتها متن زیر را در قسمت توضیحات مشکل خود تایپ کنید و دکمه Submit را بزنید.
        بلافاصله یک ایمیل از طرف پشتیبانی آیتونز برای شما ارسال میشود که در آن ضمن اعلام شماره مشتری ، به شما اطلاع داده میشود که برای رسیدگی به مشکل تان تا 24 ساعت آینده از طرف یکی از نمایندگی های فروشگاه آیتونز با شما از طریق ایمیل تماس گرفته خواهد شد.

شاید باورتون نشه ولی من برنامه Twitter رو انتخاب کرده بودم ( همونطور که در تصویر انتهایی مشخص شده ) و تا زمانیکه این پست رو آماده میکردم مشکل رو کاملا حل کردند...! تصویر ایمیل دریافتی رو در انتهای پست قرار دادم.

بعد از اجرای گزینه : Check for Available Downloads

ایمیل دریافتی از پشتیبانی آیتونز و اعلام برطرف شدن مشکل فقط در طی نوشتن این پست...!!!!

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 14-10-2014, 08:42 PM

نظر

من معمولا سوالهای خاص میکنم
          مرسی که پی گیری کردید
          میتونم بگم شما نابغه هستین

له اومد تو دانلود ولی اصلا
          تو لینک رفتم تمام اپ هام هست جز اون
          creative writer hast
          فکر کنم باید دانلود کنم جالبه که هر وقت قطع میکنم از اول میاد ادامه دانلود هم نداره
          ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 14-10-2014, 02:28 PM دلیل: ادغام

نظر

من معمولا سوالهای خاص میکنم
            مرسی که پی گیری کردید
            میتونم بگم شما نابغه هستین

له اومد تو دانلود ولی اصلا
            تو لینک رفتم تمام اپ هام هست جز اون
            creative writer hast
            فکر کنم باید دانلود کنم جالبه که هر وقت قطع میکنم از اول میاد ادامه دانلود هم نداره
            سلام. ممنون از لطف شما
            این مشکل برام خیلی جالب بود و به همین خاطر پیگیری کردم تا موفق شدم راه حل اساسی برای اون پیدا کنم.
            خیلی جالبه که من هم میتونم دانلود رو Pause کنم و هم قطع کنم... و البته Resume هم داره...!
            شما یکبار Check For Available Downloads را بزنید که در اینصورت برنامه مورد نظر شما شروع به دانلود میکند و بعد روی گزینه بالا سمت راست که نشان دهنده دانلود فایل هست
            ( یک فلش به سمت پایین با یک نوار آبی رنگ زیر آن ) بزنید تا صفحه دانلود آیتونز باز بشه ، اونجا میتونید دانلود را متوقف ، قطع یا ادامه بدهید. ( دانلودهاییکه قبلا متوقف شده اند ).
            شما گزینه Pause را بزنید.
            حالا به قسمت تنظیمات اپل آیدی خودتون وارد بشید ... باید مثل شکل اول پست قبلی گزینه : Download Now را ببینید.
            بعد مطابق بقیه توضیحات پیش برید.
            در مرحله انتهایی اگر بعد از زدن گزینه Report Problem مستقیم وارد اکانت خودتون شدید ، باید از قسمت بالا سمت راست Sign out کنید و دوباره به صفحه قبل برگردید و گزینه Report Problem را بزنید تا دوباره از شما اپل آیدی و پسورد را بخواهد.

نظر

سلام. ممنون از لطف شما
              این مشکل برام خیلی جالب بود و به همین خاطر پیگیری کردم تا موفق شدم راه حل اساسی برای اون پیدا کنم.
              خیلی جالبه که من هم میتونم دانلود رو Pause کنم و هم قطع کنم... و البته Resume هم داره...!
              شما یکبار Check For Available Downloads را بزنید که در اینصورت برنامه مورد نظر شما شروع به دانلود میکند و بعد روی گزینه بالا سمت راست که نشان دهنده دانلود فایل هست
              ( یک فلش به سمت پایین با یک نوار آبی رنگ زیر آن ) بزنید تا صفحه دانلود آیتونز باز بشه ، اونجا میتونید دانلود را متوقف ، قطع یا ادامه بدهید. ( دانلودهاییکه قبلا متوقف شده اند ).
              شما گزینه Pause را بزنید.
              حالا به قسمت تنظیمات اپل آیدی خودتون وارد بشید ... باید مثل شکل اول پست قبلی گزینه : Download Now را ببینید.
              بعد مطابق بقیه توضیحات پیش برید.
              در مرحله انتهایی اگر بعد از زدن گزینه Report Problem مستقیم وارد اکانت خودتون شدید ، باید از قسمت بالا سمت راست Sign out کنید و دوباره به صفحه قبل برگردید و گزینه Report Problem را بزنید تا دوباره از شما اپل آیدی و پسورد را بخواهد.

بله من خودم تقریبا کارهای اپل رو یاد دارم
              دقیقا این کارهای شما رو انجام دادم ولی نیست
              من فهمیدیم این لینک یا کلا اپش مشکل داره مثلا پاز میزنی مثل بیقه ار ادامه نمیاد از اول میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

پس تنها راه همون دانلود کردن و بعد پاک کردن هستش.
                البته میتونید امتحانی یه ایمیل به پشتیبانی آیتونز بفرستید و مشکل رو بگید ... شاید بتونند حلش کنند

نظر

سلام

سلام
                  من هم همین مشکل رو داشتم با رفتن به آدرس و پاک کردن محتویات پوشه دانلود مشکل حل شد

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                    سلام
                    من هم همین مشکل رو داشتم با رفتن به آدرس و پاک کردن محتویات پوشه دانلود مشکل حل شد
                    سلام.
                    ولی دوست عزیز توجه داشته باشید هنگامیکه شما گزینه Check For Available Download را بزنید به احتمال زیاد دوباره دانلود شروع میشه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

جناب کریمی عزیز
                      این روشی که شما گفتید برای برنامه های نیمه دانلود شده نیست...
                      اصلا برنامه های نیمه دانلود شده در مسیری که در عکس مشخص کردید نمیاد و فقط برنامه های تکمیل شده آنجا هستند...
                      احتمالا برنامه توئئئئئیترر هم که شما دانلود کردید به صورت کامل دانلود شده بود.

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                        جناب کریمی عزیز
                        این روشی که شما گفتید برای برنامه های نیمه دانلود شده نیست...
                        اصلا برنامه های نیمه دانلود شده در مسیری که در عکس مشخص کردید نمیاد و فقط برنامه های تکمیل شده آنجا هستند...
                        احتمالا برنامه توئئئئئیترر هم که شما دانلود کردید به صورت کامل دانلود شده بود.
                        خیر دوست عزیز
                        اتفاقا برنامه مورد نظر کمتر از ۱ مگابایت دانلود شده بود که کنسلش کردم.
                        قبل از این برنامه با بازی Zombie Highway 2 تست کرده بودم تا ببینم پشتیبانی آیتونز چطور میتونه کمک کنه ، بعد دوباره با این برنامه انجام دادم و از کلیه مراحل هم عکس تهیه کردم.
                        تمام ایمیلهای دریافتی از پشتیبانی آیتونز هم موجوده ، خواستید همین جا قرار میدم.

هر کدوم از دوستان اگر مشکلی در زمینه (پاک کردن برنامه های نیمه دانلود) دارند به بنده اعلام کنند تا شخصا پیگیری کنم. درحال حاضر ارتباط خیلی خوبی با پشتیبانی فروشگاه آیتونز در این مورد برقرار کردم.

نظر

Creative Wirter boost your writing creativity - write a story , take note , capture ideas, compes poems, rap . lyric. love letters . massage or prompts

اینه اخی تموم شد اسمش مرسی پی گیری کنید

- - - - - - - - - -

خیر دوست عزیز
                          قبل از این برنامه با بازی Zombie Highway 2 تست کرده بودم تا ببینم پشتیبانی آیتونز چطور میتونه کمک کنه ، بعد دوباره با این برنامه انجام دادم و از کلیه مراحل هم عکس تهیه کردم.

هر کدوم از دوستان اگر مشکلی در زمینه (پاک کردن برنامه های نیمه دانلود) دارند به بنده اعلام کنند تا شخصا پیگیری کنم. درحال حاضر ارتباط خیلی خوبی با پشتیبانی فروشگاه آیتونز در این مورد برقرار کردم.

Creative Wirter boost your writing creativity - write a story , take note , capture ideas, compes poems, rap . lyric. love letters . massage or prompts

نظر

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز
                            همونطور که خودتون قبلا گفتید ... پستهاتون هم خاص هستند...!!!!
                            الان اینی که نوشتید یعنی چی...! :-)
                            اگر دانلودش تموم شده ... که دیگه پیگیری نمیخواد...! خودتون پاکش کنید.
                            منظورم این بود که اگه نمیخواهید دانلود کنید به من اعلام کنید تا از لیست انتظار دانلود براتون پاکش کنم.
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 17-10-2014, 04:19 PM

نظر

خیر دوست عزیز

با سلام من همین مشکل دارم اما اینقدر بیخیالش شدم که الان میخوام از لیست دانلودام پاکشون کنم اصلا تو لیست نیست و میگه از 90 روز بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید
                              الان راهش چیه
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X