اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در آیفون 5

گوشی دادشم آیفون 5 هست و.چند روز پیش یه مشکل براش پیش اومده و مشکلش اینه که گوشی شارژش مثلا 70 درصد هست و یه دفعه خاموش میشه و روشن نمیشه و وقتی که خاموش هست زدم تو شارژ علامت شارژ میاد ولی باید کم و زیاد بشه ولی اصلا تکان نمی خوره و حتی باتریش هم عوض کرد ولی بعد از سه روز دوباره درستش کرد
    لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم

نوشته اصلی توسط mojtaba1936 نمایش پست ها
    گوشی دادشم آیفون 5 هست و.چند روز پیش یه مشکل براش پیش اومده و مشکلش اینه که گوشی شارژش مثلا 70 درصد هست و یه دفعه خاموش میشه و روشن نمیشه و وقتی که خاموش هست زدم تو شارژ علامت شارژ میاد ولی باید کم و زیاد بشه ولی اصلا تکان نمی خوره و حتی باتریش هم عوض کرد ولی بعد از سه روز دوباره درستش کرد
    لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم
    احتمالا سخت افزاری هست!
    ریستور کنید اگه حل نشد به دفتر انجمن مراجعه کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ببخشید ولی من از دفتر انجمن چیزی نمیدونم و تو بوشهر هستم اگه جای نمایندگی اش تو بوشهر بلد هستین بگید یا هم نمایندگی هاش کجا هستن؟

نظر

ببخشید ولی من از دفتر انجمن چیزی نمیدونم و تو بوشهر هستم اگه جای نمایندگی اش تو بوشهر بلد هستین بگید یا هم نمایندگی هاش کجا هستن؟
        زنگ بزنید و هماهنگ کنید و دستگاه رو ارسال کنید:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

میگم من برادرم وقتی باتری گوشیش رو تعویض کرد تا سه روز درست بود ولی دو شب پیش گوشیش رو مغرب زده بود تو شارژ تا صبح و یاد نبوده که از شارژ درش بیاره
          به نظر شما این امر باعث ایجاد مشکل میشه؟

نظر

اگه به شکل عادت باشه بله ممکنه عمر باتری کم بشه اما اگه اتفاقی و موردی پیش بیاد مشکلی نداره.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

میگم من برادرم وقتی باتری گوشیش رو تعویض کرد تا سه روز درست بود ولی دو شب پیش گوشیش رو مغرب زده بود تو شارژ تا صبح و یاد نبوده که از شارژ درش بیاره
              به نظر شما این امر باعث ایجاد مشکل میشه؟
              سخت افزاری هست من احتمال میدم سی پی یو باشه زیاد باهاش بازی سنگین انجام ندین و بفرسیتید زود واستون تعمیر کنن

نظر

صبر کنید ..
              X