اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دزديده شدن ايفون و لاك كردن بوسيله ي فايند ماي ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دزديده شدن ايفون و لاك كردن بوسيله ي فايند ماي ايفون

سلام
    دوستان ايفون ٥ من دزديده شد و من بلافاصله از طريق فايند ماي ايفون لاكش كردم. اللن اون شخص ميتونه از گوشي استفاده كنه؟ اگه Erase iphone رو بزنم چطور؟
    راهي هس كه بتونه ازش استفاده كنه؟
    خواهش زود جواب بدين. ممنون.
    مديران گرامي فرصت جست و جو نداشتم اگه تكراري بود ببخشين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام

اگه لاک کردید جای نگرانی نیست تا پسکد نداشته نمی تونه دیوایس رو باز کند. برای ریستور هم روی اکتیویشن آیکلاد گیر می کند.
    Erase هم بزنید تمامی اطلاعات تماس ها تصاویر (Photos) و... حذف می شوند.

نظر

نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
      سلام

اگه لاک کردید جای نگرانی نیست تا پسکد نداشته نمی تونه دیوایس رو باز کند. برای ریستور هم روی اکتیویشن آیکلاد گیر می کند.
      Erase هم بزنید تمامی اطلاعات تماس ها تصاویر (Photos) و... حذف می شوند.
      ممنون. يه سوال ديگه. حتي اگه به dfu ببره هم تميتونه ريستور كنه و ... يعني با پاك كردنش از طريق فايند ماي ايفون به هيچوجه از گوشي نميتونه استفاده كنه و فقط ميتونه اوراقي كنه و قطعاتشو استفاده كنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
        ممنون. يه سوال ديگه. حتي اگه به dfu ببره هم تميتونه ريستور كنه و ... يعني با پاك كردنش از طريق فايند ماي ايفون به هيچوجه از گوشي نميتونه استفاده كنه و فقط ميتونه اوراقي كنه و قطعاتشو استفاده كنن؟

اگر به DFU ببرد اررور Find My iPhone نمي گيرد و اگر ريستور كند بعد از ريستور آيفون Apple ID قبلي را مي خواهد و اگر اين Apple ID و پسوردش را نداشته باشند نمي توانند از گوشي استفاده كنند (اين حرف ها فقط در iOS 7 صدق مي كند).
        بنده از كار هايي كه به جاي استفاده از گوشي مي تواند انجام دهد خبر ندارم
        ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 09-08-2014, 04:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
          اگر به DFU ببرد اررور Find My iPhone نمي گيرد و اگر ريستور كند بعد از ريستور آيفون Apple ID قبلي را مي خواهد و اگر اين Apple ID و پسوردش را نداشته باشند نمي توانند از گوشي استفاده كنند (اين حرف ها فقط در iOS 7 صدق مي كند).
          بنده از كار هايي كه به جاي استفاده از گوشي مي تواند انجام دهد خبر ندارم
          بله اي او اس ٧.١.٢ روش نصب بود

نظر

بله اي او اس ٧.١.٢ روش نصب بود

من واقعا متاسفم امیدوارم مشکلتون حل بشود اما اگر Apple ID را نداشته باشد کاری از پیش نمی برد و آیفون بی استفاده است.

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
              من واقعا متاسفم امیدوارم مشکلتون حل بشود اما اگر Apple ID را نداشته باشد کاری از پیش نمی برد و آیفون بی استفاده است.
              این سرویس دور زدن اکتیوشن ios هم ظاهرا برای اونهایی هست که حالت lost ندارند وکسانی مثل ایشون اگه تو حالت lost بذارند فکر کنم این سروویس به هیچوجه کمکی نخواهد کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                این سرویس دور زدن اکتیوشن ios هم ظاهرا برای اونهایی هست که حالت lost ندارند وکسانی مثل ایشون اگه تو حالت lost بذارند فکر کنم این سروویس به هیچوجه کمکی نخواهد کرد.
                الان يعني چي؟ پس اين lost mode كاربردش چيه؟ البته من Erase iPhone زدم

نظر

الان يعني چي؟ پس اين lost mode كاربردش چيه؟ البته من Erase iPhone زدم

منظورم این حالت هستش:

نظر

صبر کنید ..
                  X