اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل دوربین آیفون ۵ (کاملا عملی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل دوربین آیفون ۵ (کاملا عملی)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    منبع این مطلب osxdaily هستش اما من ترجمه نمی کنم فقط برداشت خودم رو از این مطلب می نویسم
    خیلی از آیفون ۵ ها که توی انجمن هم تعدادشون کم نیست دوربین گوشیشون قطع می شود (دوربین پشتی) و در اپلیکیشن دوربین هم سایه نشون می دهد یا وارد اپلیکیشن نمی شود یا در اپلیکیشن های دیگر همانند اینساگرام پیغام مشکل دوربین به کاربر داده می شود
    حالا راه حل چیست؟
    شما باید هر اپلیکیشنی که مربوط به دوربین هست رو ببندید( یا کلا آیفون رو خاموش کنید ، البته این پیشنهاد خودم هست) و بعد دوربین رو به آرامی با انگشت خود فشار دهید تا مقداری به داخل رود و بعد اپلیکیشن دوربین iOS رو اجرا کنید
    امیدوارم کمک کرده باشه
    لینک : iPhone 5 Camera Not Working? A Light Press May Fix It | OSXDaily

و این عکس امیدوارم منظور من رو کاملا برسونه در مورد فشار دادن(به شیشه ی خارحی دوربین نگاه کنید)
    ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 11-08-2014, 01:49 AM

اینقد فشارش دادم نزدیک بود گوشی بشکنه ولی جای دوربین هیچ تغییری نکرد میشه بیشتر توضیح بدی لطفا؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ronya نمایش پست ها
      اینقد فشارش دادم نزدیک بود گوشی بشکنه ولی جای دوربین هیچ تغییری نکرد میشه بیشتر توضیح بدی لطفا؟
      اين آموزش فقط براي آيفون ٥ است. يك دستمال كوچك روي دوربين بگذاريد و كمي فشار دهيد ممكن است كمي داخل رود ممكن است نرود. اگر درست نشد مشكل سخت افزاري غير اين داريد.

نظر

این روش واسه 5 اس کار نمیکنه؟؟

نظر

این روش واسه 5 اس کار نمیکنه؟؟
          خیر٬ توصیه هم نمیشه انجام بدید. ممکن است به دوربین آسیب جدی وارد کند.
          مشکل خود را شرح داده تا راهنمایی شوید.

نظر

دوربین گوشیم کار نمیکنه یعنی وقتی باز میکنم فقط یه صفحه سیاه میاد ولی دوربین جلوش کار میکنه ریستورم کردم بازم کار نکرد

نظر

دوربین گوشیم کار نمیکنه یعنی وقتی باز میکنم فقط یه صفحه سیاه میاد ولی دوربین جلوش کار میکنه ریستورم کردم بازم کار نکرد
              خب این مشکل غیر طبیعی هستش اگه با ریستور حل نشده سخت افزاریه
              به دفتر انجمن زنگ بزنید

نظر

دوستان یه چیز جالب
                دیروز گوشیم از دستم افتاد بعد دوربین و باز کردم دیدم خداروشکر درست شده

نظر

صبر کنید ..
                X