اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لاک شدن گوشی آنلاک فکتوری بعداز آپدیت به 7.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لاک شدن گوشی آنلاک فکتوری بعداز آپدیت به 7.1

گوشیم انلاک فکتوری بود بعد ازآپدیت به7.1 لاک شده و اکتیو نمیشه نمیدونم چیکارکنم کسی میتونه کمک کنه سریال دستگاهiphone5 99000272732360

14 رقمه؟ میزنه Wrong IMEI number

نظر

گوشی لاک هستش ولی معلوم نیست لاک کجاست اخرین عدد سریال شما هم 0 هستش

نظر

سلام یه سوال داشتم من یه ایفون 5 لاک دارم از امریکا برام فرستادن رو ایفون سیم کارت sprint امریکا بوده حالا من نمیدونم شماره این خط چنده ایا راهی داره بفهمم این سیم کارت شماره اش چنده و ایا این سیم کارت در ایران میشه فروخت یا نه چون تو پاساز علاعدین سیم کارت AT &T میفروشن

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
          سلام یه سوال داشتم من یه ایفون 5 لاک دارم از امریکا برام فرستادن رو ایفون سیم کارت sprint امریکا بوده حالا من نمیدونم شماره این خط چنده ایا راهی داره بفهمم این سیم کارت شماره اش چنده و ایا این سیم کارت در ایران میشه فروخت یا نه چون تو پاساز علاعدین سیم کارت AT &T میفروشن
          اپراتور های امریکایی که تو ایران قرارداد ندارن میتونین یه کشوری که Sprint رو ساپورت میکنه ببرین
          سیم کارتم میتونین بفروشین بعد واسه اکتیو کردن گوشیتون دوباره باید همونو برین از همون مغازه بخرین

نظر

نوشته اصلی توسط payaml نمایش پست ها
            گوشیم انلاک فکتوری بود بعد ازآپدیت به7.1 لاک شده و اکتیو نمیشه نمیدونم چیکارکنم کسی میتونه کمک کنه سریال دستگاهiphone5 99000272732360
            پارت نامبر گوشيتونو اعلام كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام من یه ایفون 5 دارم لاک اپراتورsprint هستش و با R-SIM9 pro گیوی کردم خط ایرانسل هم انداختم خیلی خوب کار میکنه ios 7.0.3 هستش فقط 2تا مشکل دارم اینه که sms ارسال نمیشه و این پیام رو میده Not Delivered رو میده و مشکل 2 اینه که اینترنت هم وصل نمیشه تورو خدا یکی راهنمایی کنه باید چه کار کنم ادمین؟

نظر

صبر کنید ..
              X