اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل شدن مشکل اکتیو کردن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل شدن مشکل اکتیو کردن آیفون

سلام به همگی
    آقا کسی تونسته مشکل اپل آیدی خواستن را هنگام اکتیو کردن گوشی حل کنه؟؟؟
    تو رو خدا کمک کنید
    ممنون

نه عزیز راهی نی
    تنها راه باید پسورد ایدیتونو پیدا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
      نه عزیز راهی نی
      تنها راه باید پسورد ایدیتونو پیدا کنید
      اگه پست کنم امریکا چی؟
      اونجا درست میکنن
      چون اونجا آشنا داریم بهش بدم ببره اپ استور

نظر

نوشته اصلی توسط alijani.2876 نمایش پست ها
        اگه پست کنم امریکا چی؟
        اونجا درست میکنن
        چون اونجا آشنا داریم بهش بدم ببره اپ استور
        سلام ، خوب دوست عزیز شما باید مدرک خرید گوشی رو از یکی از نمایندگی های رسمی اپل در آمریکا ارائه کنی !! در هنگام خرید سریال نامبر و کلی مشخصات دیگه هست که ثبت میشه !! در نتیجه کسایی که گوشی رو از ایران خریدن متاسفانه راهی برای ریست کردن اطلاعات آیکلود ندارند !! و یه مسئله دیگه اینه که در هنگام وارد کردن مشخصات برای ریست کردن اطلاعات آیکلود ، ایمیل ثبت شده که پسوردش رو شما فراموش کردی از شما درخواست میشه !! وقتی یک نفر نه ایمیل رو داره نه پسورد رو دیگه واقعا کار مشکل هستش !! یعنی شما مدرک خرید گوشی رو ارائه میدی ولی ایمیل رو نداری ؟؟ نمیشه متاسفانه !! یکی از دوستام چند سال هستش لندن زندگی میکنه و جالب اینجاست که بهانه های اون رو هم قبول نکردن گوشی مادرش رو نتونست ریست کنه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

همچنان امید وار هستیم برای رفع این مشکل اپل یه راهکار ارائه بده ، باید صبر کرد اما اگه دقت کنید تمام این مشکلات بدلیل استفاده نامناسب خود کاربرهستش که پیش میاد !! قبل از خرید گوشی یا آیپد تمام این مشکلات و مسایل رو کاربر باید بخاطر داشته باشه !! این همه alert این همه agreement این همه اخطار !! خوب بعدش معلومه که اپل نمیاد خطاهای کاربر ها رو در استفاده از گوشی و یا مشکلات بعد از جیلبریک یا ریستور گردن بگیره

نظر

آخه چرا باید راهکار بده!
            اگه این رویه ادامه پیدا کنه دست سارقان کوتاه شده و از این به بعد بعد از به سرقت بردن idevice فقط باید اوراقیش کنه نه اینکه بتونه یکی کمتر از قیمت اصلیش بفروشه و همچنین مال خرها هم به دردسر میفتند
            در مواردی خاص مانند فراموشی پسورد هم مشکل از طرف کاربره چون :
            کاربری که علاوه بر اینکه نتونه پسوردش حفظ کنه علاوه بر اون سولات امنیتی و حتی activationا یمیل رو هم نداشته باشه و علی رغم اون خودش بره گزینه find my iPhone رو هم روشن کنه (به طور پیش فرض این گزینه غیرفعاله)باید هزینه یه گوشی بده تا از دفعه بعد همه کاراش درست باشه
            ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 20-02-2014, 01:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              آخه چرا باید راهکار بده!
              اگه این رویه ادامه پیدا کنه دست سارقان کوتاه شده و از این به بعد بعد از به سرقت بردن idevice فقط باید اوراقیش کنه نه اینکه بتونه یکی کمتر از قیمت اصلیش بفروشه و همچنین مال خرها هم به دردسر میفتند
              خوب دقیقا همین کار رو برای جلوگیری از سرقت و خرید و فروش غیر قانونی انجام داده !! اما همیشه باید استثنا هم وجود داشته باشه !! خیلی از کاربر ها در سراسر دنیا دچار همچین مشکلی هستند مثلا ایمیلشون قابل دسترس نیست یا دی اکتیو شده !! به هر حال حرف شما کاملا درسته هیچ بحث هم توش نیست !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                خوب دقیقا همین کار رو برای جلوگیری از سرقت و خرید و فروش غیر قانونی انجام داده !! اما همیشه باید استثنا هم وجود داشته باشه !! خیلی از کاربر ها در سراسر دنیا دچار همچین مشکلی هستند مثلا ایمیلشون قابل دسترس نیست یا دی اکتیو شده !! به هر حال حرف شما کاملا درسته هیچ بحث هم توش نیست !!

یه چیزی رو هم به توضیحات شما اضافه کنم که حتی با فرض بدبینانه ترین حالت که هم ایمیلتون غیر فعال شده باشه و همچنین اکانتتون هم deactiveشده باشه (که این آخرشه!) با شماره تماسی که هنگام ثبت نام اپل ایدی داده اید میتونید با اپل تماس تلفنی گرفته و یا مدرکی که دال بر صحیح بودن آدرسی که هنگام ثبت نام داده اید مانند فیش برق و ... به یکی از دفاتر اپل استور مراجعه کنید مطمنان مشکلشو حل میکنند

نظر

حرف حساب جواب نداره!

نظر

ایمیل هک نمیشه؟

نظر

الکی پولتونو دست هیچکس ندید این سرویس به هیچ وجه فعلا کار نمیکنه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

باسلام , برادر گلم ,اگر قرار بود شما بدونید چجوری باز میشه که فرقی بین من و شما نبود ! من بهتون اطمینان میدم که اکتیوش میکنم . درضمن اگر اکتیو نشه وجه کامل به شخص برمیگرده . الانم دهتایی از کل ایران اومدن درستش کردم !احتمال نشدنش فقط پنج درصده و اینکه روش من از طریق کد نویسی تو بیس بند کرنل گوشیه .در کل هر کسی خواست در خدمتم ! خواهشا در صورت عدم دانایی اظهار نظر نفرمایید .
                        بدرود

نظر

ها ها ها دوست من اینجا انجمن تخصصی آیفون هست چرا فکر میکنید بقیه احمق هستن ؟؟ در ضمن اینطور که میفرمایید انگار شمانابغه هستی که هیچکس تو دنیا نمیتونه اما شما با کد نویسی و از اینجور اصطلاحات که واسه مبتدی ها جالبه نه برای افرادی که حداقل 10 ساعت در روزشون رو صرف کسب اطلاعات از محصولات اپل
                          دوستان از هیچ طریق این کار صورت نمیگیره مگر از راه سرور های آنلاک اپراتور که همه اونها هم متفق القول میگن فعلا راهی وجود نداره جز صبر
                          یه پیشنهاد هم واسه دوستمون ....
                          شما که کد نویس کرنل و اینکاره هستین لطفا وقت بذارید جیلبریک کنید این 7.1 که ما هم خودکفا بشیم در این زمینه
                          خدایا من کجا برم فریاد بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

راستی یه رزومه هم واسه اپل بفرست حتما استخدامت میکنن کد نویس کرنل و این چیزا زیاد لازم دارن

نظر

صبر کنید ..
                            X