اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو گوشی.ولی اپل ایدی خودم ست بود.بکاپ دارم.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اکتیو گوشی.ولی اپل ایدی خودم ست بود.بکاپ دارم.

سلام دوستان متخصص.خواهش میکنم کمک کنید.مرسی.
    یه گوشی ایفون 5 خریدم.فایندش روشن بود.خاموشش کردم(توسط باگ)اکانت رو حزف کردم.اپل ایدی خودم رو زدم.من قشنگ یادمه که اپل ایدی توی ایکلاد اومد.حتی یه بار موقعیت گوشیم رو دیدم.بعد فایند گوشی رو از ایکلاد خاموش کردم.بعد ریسیت کردم.حتی برنامه گوشیم رو با اپل ایدیم آپ کردم.بکاپ هم دارم. بعد از ریسیت کردن و بعد از اکتیو کردن میگه این گوشی با این اپل ایدی(a....@gmail.com)لینک شده.چیکارکنم.میشه گوشی رو تو حالت dfuریستور کرد و بکاپ رو برگردوند؟مرسی
    طورو خدا راهنمای کنید مرسی باز
    ویرایش توسط ggghhh : https://i-phone.ir/forums/member/146428-ggghhh در ساعت 14-02-2014, 01:27 PM

تا اون اپل آیدی گفته شده رو نداشته باشید هیچ کاری نمی تونید بکنید

از عناوین مناسب هم استفاده کنید!!

نظر

اصلا راهی نیست؟
      راستی تایپیک رو ویرایش کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط ggghhh نمایش پست ها
        اصلا راهی نیست؟
        راستی تایپیک رو ویرایش کردم.
        خیر راهی نداره
        بعد از ری استور هم چون دستگاه شما در قسمت find my iphone اون اپل ای دی ست شده بازم ازتون پسوردش رو میخواد که وارد کنید ...

نظر

چطوری find my iphone را خاموش کردی؟؟؟ با ترفند اینکارو کردی نه؟
          اشکالتون همین جاست
          گوشی را هیچ کاریش نمیشه کرد

نظر

نوشته اصلی توسط ggghhh نمایش پست ها
            سلام دوستان متخصص.خواهش میکنم کمک کنید.مرسی.
            یه گوشی ایفون 5 خریدم.فایندش روشن بود.خاموشش کردم(توسط باگ)اکانت رو حزف کردم.اپل ایدی خودم رو زدم.من قشنگ یادمه که اپل ایدی توی ایکلاد اومد.حتی یه بار موقعیت گوشیم رو دیدم.بعد فایند گوشی رو از ایکلاد خاموش کردم.بعد ریسیت کردم.حتی برنامه گوشیم رو با اپل ایدیم آپ کردم.بکاپ هم دارم. بعد از ریسیت کردن و بعد از اکتیو کردن میگه این گوشی با این اپل ایدی(a....@gmail.com)لینک شده.چیکارکنم.میشه گوشی رو تو حالت dfuریستور کرد و بکاپ رو برگردوند؟مرسی
            طورو خدا راهنمای کنید مرسی باز
            اگه ایمیل همون اپل آیدی رو به یاد داشته باشید به ایمیل طرف یک پیغام بذارید و با خودش هماهنگ کنید
            چون برای یکی از دوستام این مشکل در خرید آیفون دست دوم داشت طرف رو از عراق پیدا کردیم و مشکل حل شد

نظر

صبر کنید ..
            X