اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت از 6.1.3 به 6.1.4 امکان پذیر است ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت از 6.1.3 به 6.1.4 امکان پذیر است ؟

سلام و عرض احترام
    بعد از عرضه جیلبریک برای 6.1.3 و 6.1.5 میخواستم ببینم راهی هست منی که 6.1.4 دارم رو به 6.1.5 ارتقا بدم تا بتونم جیلبریک کنم ؟
    چون از ios 7 واقعا خوشم نمیاد و در تاپیکهاییم که خوندم اینجا خیلی از دوستان همین نظر رو داشتند

حالا خواستم ببینم امکانش هست این عمل رو انجام بدم درصورتی که فریمور مخصوص 6.1.5 رو دانلود کنم و بریزم و بعد جیلبریکش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید (خیلی در سایت گشتم اما پراکندگی مطالب بیشتر باعث سردرگمی من شد )
    اگه فک میکنید با مطالعه بخشی از انجمنها به جوابم میرسم فقط بگید کجارو مطالعه کنم

ممنون از شما.

نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام
    بعد از عرضه جیلبریک برای 6.1.3 و 6.1.5 میخواستم ببینم راهی هست منی که 6.1.4 دارم رو به 6.1.5 ارتقا بدم تا بتونم جیلبریک کنم ؟
    چون از ios 7 واقعا خوشم نمیاد و در تاپیکهاییم که خوندم اینجا خیلی از دوستان همین نظر رو داشتند

حالا خواستم ببینم امکانش هست این عمل رو انجام بدم درصورتی که فریمور مخصوص 6.1.5 رو دانلود کنم و بریزم و بعد جیلبریکش کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید (خیلی در سایت گشتم اما پراکندگی مطالب بیشتر باعث سردرگمی من شد )
    اگه فک میکنید با مطالعه بخشی از انجمنها به جوابم میرسم فقط بگید کجارو مطالعه کنم

ممنون از شما.
    سلام
    چه دیوایسی دارید ؟
    iOS 6.1.5 فقط برای آیپاد نسل چهارم ارائه شده برای رفع مشکل فیس تایم و باگ های دیگه این دیوایس
    اگر آیفون ۵ دارید بعد از 6.1.4 میشه iOS 7

نظر

صبر کنید ..
    X