اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دزديده شدن ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دزديده شدن ايفون

سلام دوستان
    من یه ایفون 5 64 گیگ داشتم که با یه روش خاص با جعیه و همه چیز ازم زدن پپپپپ(یه جور کلاه برداری بودش)

حالا میخواستم بدونم راهی هست تا از طریق اپل ایدی سریال گوشیمو پیدا کنم
    من با اپل ایدیم چندیدن برنامه و بازی رو ایتونز دان کرده بودم
    میخواستم بدونم راهی هست واسه پیدا کردن سریال گوشیم
    در ضمن فکر کنم یه بار هم با ایتیونز از گوشیم بک اپ گرفته بودم
    اگه کسی میتونه کمکی کنه ممنون میشم این تنها راهیه که ممکنه گوشیم پیدا شه

درود
    اگر بر روی آیفونتون برنامه find my iphone باشد بله در غیر اینصورت شما باید به دادسرا یا اداره آگاهی مراجعه کنید.

نظر

این برنامه رو گوشیم بود ولی طرف گوشی رو ریست کرده و اپل ایدیمو پاک کرده
      به دادگاه اینام شکایت کردم ولی مشکل ندونستن سریال گوشیمو دارم

هیچ راهی نیست سریال گوشی رو پیدا کرد ؟

یعنی مثلا مشخص نیست با یه اپل چه گوشی هایی با چه سریال نامبر هایی بهش وصل شدن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali33003 نمایش پست ها
        این برنامه رو گوشیم بود ولی طرف گوشی رو ریست کرده و اپل ایدیمو پاک کرده
        به دادگاه اینام شکایت کردم ولی مشکل ندونستن سریال گوشیمو دارم

هیچ راهی نیست سریال گوشی رو پیدا کرد ؟

یعنی مثلا مشخص نیست با یه اپل چه گوشی هایی با چه سریال نامبر هایی بهش وصل شدن ؟
        خیر چنین امکانی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          خیر چنین امکانی نیست
          ممنون از پاسختون
          یه سوال دیگه من از گوشیم بک اپ گرفته بودم با ای تیونز سریال گوشی جای تو پی سیم ممکنه مونده باشه ؟

یا مثلا از طریق مخابرات میشه پیگیری کرد که با سیم کارت من چه گوشی هایی با چه سریال هایی تماس داشتن ؟
          ویرایش توسط ali33003 : https://i-phone.ir/forums/member/140362-ali33003 در ساعت 09-11-2013, 09:58 PM

نظر

سلام
            شما بعد از آخرین باری که با آیتونز بک آپ گرفتید هنوز روی سیستم نصب هستش...؟
            میخوام بدونم که پاکش نکردید...؟
            ===================
            دیدم جواب ندادید گفتم شاید این روش بتونه کمکتون کنه. البته امیدوارم...!

1 - آیتونز را اجرا کنید.
            2 - از منوی بالا گزینه Edit \ Preferences را انتخاب کنید.
            3 - در پنجره باز شده برگه : Devices را انتخاب کنید.
            4 - حالا با توجه به تصویر زیر اگر موس را روی نام دیوایس خود چند لحظه نگاه دارید به اطلاعات جالبی دسترسی پیدا خواهید کرد.

این هم تصویر مراحل انجام شده برای شما.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-11-2013, 10:32 PM

نظر

اقا دستت درست خیلی کارت درسته ایشالا گوشیم پیدا شه یه شیرینی پیشه من داری اینم یه عکس که از پشت گوشیم گرفته بودم ولی خیلی خوانا نبود ولی با این روش دوستمون خیلی راحتو دقیق سریال گوشی رو پیدا کردم http://uploadtak.com/images/n92_3.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط ali33003 نمایش پست ها
                اقا دستت درست خیلی کارت درسته ایشالا گوشیم پیدا شه یه شیرینی پیشه من داری اینم یه عکس که از پشت گوشیم گرفته بودم ولی خیلی خوانا نبود ولی با این روش دوستمون خیلی راحتو دقیق سریال گوشی رو پیدا کردم http://uploadtak.com/images/n92_3.jpg
                خواهش میکنم دوست عزیز.... امیدوارم که حتماً پیدا بشه.
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 10-11-2013, 02:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  سلام
                  شما بعد از آخرین باری که با آیتونز بک آپ گرفتید هنوز روی سیستم نصب هستش...؟
                  میخوام بدونم که پاکش نکردید...؟
                  ===================
                  دیدم جواب ندادید گفتم شاید این روش بتونه کمکتون کنه. البته امیدوارم...!

1 - آیتونز را اجرا کنید.
                  2 - از منوی بالا گزینه Edit \ Preferences را انتخاب کنید.
                  3 - در پنجره باز شده برگه : Devices را انتخاب کنید.
                  4 - حالا با توجه به تصویر زیر اگر موس را روی نام دیوایس خود چند لحظه نگاه دارید به اطلاعات جالبی دسترسی پیدا خواهید کرد.

این هم تصویر مراحل انجام شده برای شما.

اگه این روش رو می دونستم شاید گوشی من هم پیدا میشد...به هر حال دستتون درد نکنه خیلیی بدر بخوره این.

نظر

H.Karimi کاش این پست را در تاپیک جدیدی قرار می دادید و با درخواست از مدیران تاپیک با موضوع مهم ثبت میشد. مطمئن باشید افرادی هستند که با این روش ممکن است مشکلشان حل شود.

با سپاس
                    ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 24-11-2013, 12:16 AM

نظر

سلام
                      دوست عزیز من این تاپیک رو ایجاد نکردم... یکی از دوستان مشکلی داشت و من هم بهترین راه ممکن برای حل شدن مشکل ایشون رو اینجا اعلام کردم
                      اگر مدیران خودشون صلاح بدونند پست بنده رو به عنوان یک راهکار مهم اعلام میکردند.
                      ولی امیدوارم که سایر دوستانی که اینجور مشکلی دارند رو بتونم کمکی کرده باشم
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        دوست عزیز من این تاپیک رو ایجاد نکردم... یکی از دوستان مشکلی داشت و من هم بهترین راه ممکن برای حل شدن مشکل ایشون رو اینجا اعلام کردم
                        اگر مدیران خودشون صلاح بدونند پست بنده رو به عنوان یک راهکار مهم اعلام میکردند.
                        ولی امیدوارم که سایر دوستانی که اینجور مشکلی دارند رو بتونم کمکی کرده باشم
                        موفق باشید
                        دمت گرم دوست عزیز.واقعا این پستت به خیلیا کمک میکنه
                        راستی اگه گوشی داشته باشی و از گوشیت تماس برقرار کنی و یا پیام بدی(بنا به اپراتوری که استفاده میکنی.ایرانسل ،همراه اول و ....) شماره سریال گوشیت در اون شرکت ثبت میشه.
                        یه دزد هم با شماره ایرانس با ما یه معامله کرده بود ولی خطش رو دیگه استفاده نمیکرد. شکایت که کردیم.ایرانسل شماره سریال گوشی که با خط ایرانسل به ما زنگ زده بود رو داد.ما هم سریال رو به مخابرات دادیم معلوم شد رو اون گوشی یه خط دیگه داره استفاده میکنه.اینجوری پیداش کردیم.

نظر

با تشکر از این پست من سوالم اینه که بکاپ هایی دارم از ایتونزم اما ایتونزم با هاردی که دارم ویندوزش بالا نمیاد که بتونم چک کنم راهی براش هست؟

نظر

صبر کنید ..
                          X