اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل فيس تايم و ايمسيج با نمايش شماره تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل فيس تايم و ايمسيج با نمايش شماره تلفن

سلام
    من وقتي ايمسيج و فيس تايم رو فعال كردم ( مجدد فعال كردم)
    بجاي شماره تلفنم اپل ايديم روي دستگاه مخاطبم ميوفته ( بجاي شماره تماس اپل ايدي زنگ ميزنه يا مسيج ميفرسته )
    و توي تنظيمات فيس تايم شماره تماسم غيرفعال و خاكستريه و فقط اپل ايدي فعاله و ميتونم ايميل ديگه هم ادد كنم كه خوب مشكلم با اين حل نميشه
    لطفا كمك كنيد كه چه كاري انجام بدم كه مشكلم حل بشه

منم یک هفته هست که این مشکل را دارم

نظر

تو ستینگ برو تو تنظیمات فیس تام اون پایین زده Caller ID. هر گزینه ای رو که انتخاب کنی اون میوفته برای طرف. اگه میخایی شمارت بیوفته شماره رو انتخاب کن.

نظر

اصلا قسمت مربوط به culler ID وجود نداره و نیست

نظر

نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
          اصلا قسمت مربوط به culler ID وجود نداره و نیست
          یکبار imessage رو خاموش روشن کنید یک پیغام میده ok کنید. بعد شماره تایید میشه و این گزینه caller id اضافه میشه

نظر

دوست عزيز بجاي يكبار 20 بار انجام دادم
            حتي ريست ال ستينگ كردم
            مجدد بعد اكتيو كردن فقط اپل اي دي فعاله و شماره تلفن خاكستري و دي اكتيو هستش

- - - - - - - - - -

دوست عزيز بجاي يكبار 20 بار انجام دادم
            حتي ريست ال ستينگ كردم
            مجدد بعد اكتيو كردن فقط اپل اي دي فعاله و شماره تلفن خاكستري و دي اكتيو هستش

نظر

بعد اكتيو كردن فقط اپل اي دي فعاله و شماره تلفن خاكستري و دي اكتيو هستش

نظر

منم همين مشكلو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
                  سلام
                  من وقتي ايمسيج و فيس تايم رو فعال كردم ( مجدد فعال كردم)
                  بجاي شماره تلفنم اپل ايديم روي دستگاه مخاطبم ميوفته ( بجاي شماره تماس اپل ايدي زنگ ميزنه يا مسيج ميفرسته )
                  و توي تنظيمات فيس تايم شماره تماسم غيرفعال و خاكستريه و فقط اپل ايدي فعاله و ميتونم ايميل ديگه هم ادد كنم كه خوب مشكلم با اين حل نميشه
                  لطفا كمك كنيد كه چه كاري انجام بدم كه مشكلم حل بشه
                  بله دوست عزیز حق با شماست
                  من امروز با این مشکل مواجه شدم
                  کلا اپراتور همراه اول اگه هستین قسمت شماره کمرنگ هست و ایمیل شما که همون اپل ای دی هست فعاله
                  طرف مقابل شما باید ایمیل شما رو ذخیره کنه یعنی ادد کنه به شماره تلفنتون
                  این دفعه که شما به ایشون اس بدید دو مدل میره :
                  1- یه مدل از طریق اینترنت و ای مسیج
                  2- ویکی هم از طریق اس ام اس

بزار اینجوری بهت بگم داداش این شاهکار جدید اپراتور هاست

نظر

دوستان سلام.
                    من یه 5 با رجیستر E/A دارم. اول که واسم اومد روش Facetime بود ( واسم برنامه ریخته بودن و در عین ناباوری و کمال تعجب گزینه facetime توشی خود setting است و گوشی دقیقا" مثل غیر E/A ها بود ) بنا به دلایلی مجبور به ریست آل ستینگ و ری استور شدم ولی الآن رفته و فقط در Notification Center گزینش هست! کسی میدونه چجوری اوورده بودتش توی خود Setting? آیا میشه خرید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط houman.mobini نمایش پست ها
                      دوستان سلام.
                      من یه 5 با رجیستر E/A دارم. اول که واسم اومد روش Facetime بود ( واسم برنامه ریخته بودن و در عین ناباوری و کمال تعجب گزینه facetime توشی خود setting است و گوشی دقیقا" مثل غیر E/A ها بود ) بنا به دلایلی مجبور به ریست آل ستینگ و ری استور شدم ولی الآن رفته و فقط در Notification Center گزینش هست! کسی میدونه چجوری اوورده بودتش توی خود Setting? آیا میشه خرید ؟؟؟
                      با سلام دوست عزيز به احتمال زياد گوشيتون جيلبرك بوده كه برنامه face time o براتون ريخته در حال حاضر اگه ورژن گوشيتون قابل جيلبرك باشه باز ميتونين از طريق cydia برنامه face time بريزي در غير اين صورت بايد منتظر جلبرك بايد باشين در ورژن هاي بالا تر

نظر

سلام. من چند روز پيش آيفونم رو فروختم و يك گوشي جديد خريدم. روزى پيامى برام اومد حاوى اينكه يه شماره ميخواد با فيس تايمت مچ بشه. متاسفانه اوكى كردم. و اون شماره تو فيس تايمم ذخيره شده. حالا وقتى با فيس تايم با ديگران تماس برقرار ميكنم، به جاى شماره ى خودم اون شماره ناشناس ميفته براى بقيه. چطورى ميتونم اين شماره رو حذف كنم؟

نظر

صبر کنید ..
                        X