اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا سیم کارت 3g شارژ بیشتری از گوشی استفاده می کنه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا سیم کارت 3g شارژ بیشتری از گوشی استفاده می کنه؟

سلام
    می خواستم بدونم که آیا سیم کارت 3g رایتل، شارژ بیشتری از آیفون می گیره؟ اگر بله، چقدر؟ یعنی این مقدار محسوس هست یا خیر ... مثلا اگر با همراه اول تعویض بشه تفاوتش مشخص میشه؟
    * اگر جواب بله هست لطف کنید این رو هم پاسخ بدید که فقط در هنگام وب گردی با 3g شارژ بیشتری مصرف می شه یا کلا در صحبت کردن و ... هم شارژ بیشتری مصرف می کنه؟

ممنون میشم پاسخ بدید. موفق باشید

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم که آیا سیم کارت 3g رایتل، شارژ بیشتری از آیفون می گیره؟ اگر بله، چقدر؟ یعنی این مقدار محسوس هست یا خیر ... مثلا اگر با همراه اول تعویض بشه تفاوتش مشخص میشه؟
    * اگر جواب بله هست لطف کنید این رو هم پاسخ بدید که فقط در هنگام وب گردی با 3g شارژ بیشتری مصرف می شه یا کلا در صحبت کردن و ... هم شارژ بیشتری مصرف می کنه؟

ممنون میشم پاسخ بدید. موفق باشید
    بله. كلا 3g شارژ زياد مصرف ميكنه. من رايتل دارم ولي انقدر شارژ زياد مصرف مي كرد كه من گذاشتمش كنار. نهايت دوام مياورد ٣ الي ٣.٥ ساعت بود. خيلي ام داغ مي كرد. الانم از همراه اول استفاده مي كنم. كلا 3g شارژ بيشتري ميخوره.

نظر

بله .... من خودم حدود یک هفته هست که آیفون 5 خریدم و از رایتل استفاده می کنم (در واقع می کردم)، متوجه این مصرف زیادش شدم ...
      جالبه ... من در دوبی از اتصالات استفاده می کردم اصلا اینطوری نبود ... نمی دونم مشکل از رایتل هست یا ...!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
        بله .... من خودم حدود یک هفته هست که آیفون 5 خریدم و از رایتل استفاده می کنم (در واقع می کردم)، متوجه این مصرف زیادش شدم ...
        جالبه ... من در دوبی از اتصالات استفاده می کردم اصلا اینطوری نبود ... نمی دونم مشکل از رایتل هست یا ...!!!
        بله. شما درست ميگيد. منم فكر مي كنم مشكل از رايتل باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
          بله. شما درست ميگيد. منم فكر مي كنم مشكل از رايتل باشه.
          در همه جای دنیا 3g خیلی باطری مصرف میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
            باطري مصرف ميكنه ولي اين قدر داغ نميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.reza نمایش پست ها
              باطري مصرف ميكنه ولي اين قدر داغ نميكنه؟
              کلا 3g مصرف باتریه بیشتری نسبت به نسل های قبل تر از خودش داره و این مربوط به رایتل یا اپراتور های دیگه نیست اگه رایتل نسبت به اپراتور های خارجی که 3g ارائه میدن بیشتر مصرف داره و بیشتر داغ میکنه علتش به نظر من عدم پوشش دهیِ مناسب اونه و فکر میکنم با گسترش پوشش دهی اون این مشکلات حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط yellowstorm نمایش پست ها
                کلا 3g مصرف باتریه بیشتری نسبت به نسل های قبل تر از خودش داره و این مربوط به رایتل یا اپراتور های دیگه نیست اگه رایتل نسبت به اپراتور های خارجی که 3g ارائه میدن بیشتر مصرف داره و بیشتر داغ میکنه علتش به نظر من عدم پوشش دهیِ مناسب اونه و فکر میکنم با گسترش پوشش دهی اون این مشکلات حل بشه
                بله اتفاقا منم هم چين حدسي ميزدم. احتمال داره به خاطر عدم پوشش دهي مناسب باشه. ممنون كه به اين نكته اشاره كرديد.

نظر

یکی به خاطر آنتن دهی ضعیف و دیگری هم به خاطر اینه که مکالمات در رایتل در بستر 3g انجام میشه ولی در اپراتورهای خارجی مکالمات در بستر 2g و استفاده از خدمات اینترنتی در بستر 3g انجام میشه و این باعث مصرف کمتر باتری میشه..!!

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                    بله ... درست ....، ولی همون طور که گفتم اتصالات که من استفاده می کردم این طور نبود ...
                    فکر کنم جواب دوستمون "smash" از همه قانع کننده تر هست ...

نظر

صبر کنید ..
                    X