اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک فوری در خصوص آنلاک آیفون 5 اسپرینت آمریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک فوری در خصوص آنلاک آیفون 5 اسپرینت آمریکا

سلام دوستان

من گوشی آیفون 5 با اپراتور Sprint آمریکا دارم که Locked هست.
    2 هفته دیگه می خوام بیام ایران. کسی دقیقاً می دونه آیا این گوشی با این Carrier تو ایران Unlocked میشه یا نه؟
    با استفاده از Gevey چطور؟ میشه ازش تو ایران استفاده کرد.

پیشاپیش ممنونم.

Gevey برروی آیفون ۵ کار نمی کنه و اصلا براش تولید نشده.

می تونید آنلاک کنید، دوستان در انجمن هستند: http://www.i-phone.ir/forums/thread79205.html

نظر

با تشکر از راهنماییتون. ولی من مدل های جدید Gevey رو تو آمریکا دیدم که برای Unlock سخت افزاری iPhone 5 استفاده می شوند. ولی نمی دونم آیا با سیم کارت های ایران کار می کنه یا نه. بعید می دونم تو ایران نیومده باشه؟!

نظر

برادر هست گیوی برای ۵
        رو ۶.۱.۴ هم کار میکنه
        وای اگه خودت اونجایی مستقیم انلاکش کنی توسط اوپراتور بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

درسته حق با شماست. ولی Sprint مدتی است که اجازه Official Unlock رو نمی ده. نمی دونم چرا؟ برای همین فکر می کنم تنها راه استفاده از روش های سخت افزاری باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Jeopard نمایش پست ها
            درسته حق با شماست. ولی Sprint مدتی است که اجازه Official Unlock رو نمی ده. نمی دونم چرا؟ برای همین فکر می کنم تنها راه استفاده از روش های سخت افزاری باشه.
            تا اونجایی که من می دونم sprint از نوع cdma هست و آنلاک سخت افزاری شبکه های cdma به راحتی gsm نیست و ممکنه gevey اگه هم باشه کار نکنه. در مرو اسپرینت هم درسته مدتیه دیگه آنلاک نیست براش بهتره باپشتیبانیشون صحبت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Jeopard نمایش پست ها
              برا همینه میگم اگه اونجایی بری سراقشون دیگه
              شاید حضوری حرف برنی فرجی بشه
              علیرضا جان یوقت خدای ناکرده از دست من ناراحت نشیا که انقدر مخالفت میکنم باهات
              ولی اسپرینت و ورایزون فقط cdma هستن
              حتی اگه gsm هم باشن این گیوی aio ها قابل برنامه ریزین
              و براحتی همشونو انلاک میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

ممنون هر دوی شما عزیزان.
                بررسی کاملی کردم. قطعه ای هست به نام R-Sim8 که اینجا حدود 13 تا 19 دلار و توی ایران حدود 150 هزار تا 170 هزار تومان است و براب آنلاک سخت افزاری iPhone 5 هم استفاده میشه و بدون مشکل کار می کنه.
                طبق توصیه تون با Sprint مشورت کردم و گفتند بدون مشکل و هزینه گوشیت رو آنلاک می کنیم و این هفته Order من رو به Apple دادند. با ساپورت Apple هم تماس گرفتم و گفتند مشکل نیست و Order رو گرفتند و ظرف نهایتاً 7 روز گوشیت آنلاک میشه و Sprint به من مسیج می زنه. من هم طبق دستورالعمل Apple گوشیم رو Update کردم و منتظرم.... باورم نمیشد رایگان آنلاک کنند برام ..............................

نظر

سلام ،
                  روی گوشی 5من اپل آی دی سته راهی واسه حذف ش هست اصلا هم نمی دونم چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط m.mamoori نمایش پست ها
                    سلام ،
                    روی گوشی 5من اپل آی دی سته راهی واسه حذف ش هست اصلا هم نمی دونم چیه؟
                    سلام
                    سوالتون چه ربطی داشت به این تاپیک ؟
                    خیر هیچ راهی نداره جز اینکه رمزش رو بدونید

نظر

سلام من یه ایفون 5 دارم لاک اپراتورsprint هستش و با R-SIM9 pro گیوی کردم خط ایرانسل هم انداختم خیلی خوب کار میکنه ios 7.0.3 هستش فقط 2تا مشکل دارم اینه که sms ارسال نمیشه و این پیام رو میده Not Delivered رو میده و مشکل 2 اینه که اینترنت هم وصل نمیشه تورو خدا یکی راهنمایی کنه باید چه کار کنم ادمین؟

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
                        سلام من یه ایفون 5 دارم لاک اپراتورsprint هستش و با R-SIM9 pro گیوی کردم خط ایرانسل هم انداختم خیلی خوب کار میکنه ios 7.0.3 هستش فقط 2تا مشکل دارم اینه که sms ارسال نمیشه و این پیام رو میده Not Delivered رو میده و مشکل 2 اینه که اینترنت هم وصل نمیشه تورو خدا یکی راهنمایی کنه باید چه کار کنم ادمین؟
                        بله ایفون5 اپرتور اسپرینت با گیوی سیم و یا سیم انلاک ایفون اس ام اس جواب نمیده وشمابرای این که مشکلت حل بشه باید با استفاده از سایتهای انلاک فکتوری ایفون اپراتور اسپرینت را انلاک کنی

نظر

صبر کنید ..
                        X