اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا مشکل رنگ مشکی آیفون 5 در سری های جدید رفع شده است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
    آیفون مشکی چون حالت رنگ رفتگی پیدا میکنه بد جوری توی ذوق میزنه ... در صورتی که این خطو خش روی سفید هم هست ولی چون رنگ رفتگی پیدا نمیکنه خیلی کمتر خودشو نشون میده .... من خودم مشکی رو دوست دارم ولی به هیچ عنوان با نقاط سفید روی مشکی نمیتونم کنار بیام ... برای همین دوستانی که حساس هستند بهتره سفید بخرن مخصوصا اینکه یجورایی با مکبوک ست میشه .
    مشكي خيلي خوشگل تره من خريدم واقعا خوشگله
    برچسب پشت بز يه بامپر باريك باكيفيت هم بنداز ديگه مشكلي نداره

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

مشكي واقعا قشنگتره من يه برچسب اصل پشت سه تكه انداختم با يه بامپر خيلي هم خوشگله

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
      مشكي خيلي خوشگل تره من خريدم واقعا خوشگله
      برچسب پشت بز يه بامپر باريك باكيفيت هم بنداز ديگه مشكلي نداره

مشكي واقعا قشنگتره من يه برچسب اصل پشت سه تكه انداختم با يه بامپر خيلي هم خوشگله

مي شه عكس از گوشيت بگيري ؟
      ممنونم

نظر

آیفون5 فقط مشکی به هرقیمتی هم که شده

نظر

نوشته اصلی توسط porsa نمایش پست ها
          آیفون5 فقط مشکی به هرقیمتی هم که شده
          من هم همینطور فکر می کنم

نظر

من ايفون 5مشكي خريدم هفته سوم نوامبر هم ساخته شده
            ورژنش هم 6.0.1بوده مشكل رنگ نداره ولي جرات استفاده ي بدون كيس هم ندارم چون ايفون بدون خش يه حس ديگه داره
            واي خدايش ايفون فقط وفقط مشكيش اگر اين مشكل نبود خدايش بدون كيس لذت غير قايل وصفي داشت حيف
            البته ايفون بعدي ديگه از لحاظ خط وخش مطمنيم ديگه به نظرم تجربه خوبي شد واسه اپل

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
              من ايفون 5مشكي خريدم هفته سوم نوامبر هم ساخته شده
              ورژنش هم 6.0.1بوده مشكل رنگ نداره ولي جرات استفاده ي بدون كيس هم ندارم چون ايفون بدون خش يه حس ديگه داره
              واي خدايش ايفون فقط وفقط مشكيش اگر اين مشكل نبود خدايش بدون كيس لذت غير قايل وصفي داشت حيف
              البته ايفون بعدي ديگه از لحاظ خط وخش مطمنيم ديگه به نظرم تجربه خوبي شد واسه اپل

در صورتي درست ميشه كه جنس دور رو عوض كنه!يا تركيبش كنه!

نظر

سلام به همه دوستان و سروران عزیز
                بنده تمام پستهای این بخش رو خوندم ولی هنوز این دلهره رو دارم که نکنه این مواردی که دوستان نوشتن به سر گوشی من هم بیاد منظورم پریدگی رنگ دور گوشی است.
                البته بنده ۱۰ روزه گوشی رو خریدم و از همون روز اول هم با قاب نازک محافظت میکنم. ورژن ios هم ۶.۰۱ بود که به ۶.۰۲ آپدیت کردم حالا میخوام بدونم که این قضیه تولید ورژن یک و دو چیه ؟
                نمیخوام سوال تکراری کرده باشم ولی این واقعیت داره که ورژن ۲ نسیت به ۱ از نظر رنگ پریدگی تفاوت داره و از کجا میشه فهمید که گوشی چه ورژنی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط nasir.nasr نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان و سروران عزیز
                  بنده تمام پستهای این بخش رو خوندم ولی هنوز این دلهره رو دارم که نکنه این مواردی که دوستان نوشتن به سر گوشی من هم بیاد منظورم پریدگی رنگ دور گوشی است.
                  البته بنده ۱۰ روزه گوشی رو خریدم و از همون روز اول هم با قاب نازک محافظت میکنم. ورژن ios هم ۶.۰۱ بود که به ۶.۰۲ آپدیت کردم حالا میخوام بدونم که این قضیه تولید ورژن یک و دو چیه ؟
                  نمیخوام سوال تکراری کرده باشم ولی این واقعیت داره که ورژن ۲ نسیت به ۱ از نظر رنگ پریدگی تفاوت داره و از کجا میشه فهمید که گوشی چه ورژنی هست؟
                  دوست گرامي سري جديد آيفون ها اين مشكل رو نداره كه مطمئنا ماله شما سري جديد هست

ورژن ٦.٠.١ مشكل واي فاي داشت رو ٥ توي ٦.٠.٢ حل شد!
                  مشكل رنگ و اينا مربوط به گوشي هايي بود كه سري اول توليد شدن.

نظر

سری جدید هفته پیش از اپل استور گرفته شده، امروز به مک بوک کشیده شد و تقریبا قسمت بالا نابود شد

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                      دوست گرامي سري جديد آيفون ها اين مشكل رو نداره كه مطمئنا ماله شما سري جديد هست

ورژن ٦.٠.١ مشكل واي فاي داشت رو ٥ توي ٦.٠.٢ حل شد!
                      مشكل رنگ و اينا مربوط به گوشي هايي بود كه سري اول توليد شدن.
                      از کجا میتونم بفهمم که سری جدیده؟ md634ll/a

نظر

• تو آخرین باری که وارد شد و ما تهیه کردیم ، مشکل همچنان به قوت خودش باقیه ، فکر کنم کسایی که عاشق رنگ مشکی هستند فعلا باید از بامپر استفاده کنند.

نظر

• من الان یک ماهه مشکیش خرید از بامپرم استفاده نکردم هیچ مشکلیم براش پیش نیومده یعنی رنگ پریدگی اصلاً نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                            من الان یک ماهه مشکیش خرید از بامپرم استفاده نکردم هیچ مشکلیم براش پیش نیومده یعنی رنگ پریدگی اصلاً نداره
                            شما خیلی خوش شانسی که رنگ گوشیتون در عرض این یک ماه نرفته
                            من که تاحلا هرچی ایفون 5 مشکی دیدم مشکل رنگ پریدگی داشه ( حتی اکبند )

نظر

• ای بابا، دوستان بعضی ها میگن خوبه...!!! بعضی ها میگن بده...!!! یکی میگه سری جدید خط و خش داره یکی میگه نداره...بابا دوستان عزیز عکس بگذارید لااقل ببینیم والا داره با اینطور بحث کردن سر در گمی واسه همه ایجاد میشه...کیا با عکس گذاشتن بیشتر موافقن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mozaso0 نمایش پست ها
                                ای بابا، دوستان بعضی ها میگن خوبه...!!! بعضی ها میگن بده...!!! یکی میگه سری جدید خط و خش داره یکی میگه نداره...بابا دوستان عزیز عکس بگذارید لااقل ببینیم والا داره با اینطور بحث کردن سر در گمی واسه همه ایجاد میشه...کیا با عکس گذاشتن بیشتر موافقن؟
                                دوست عزیز می توانید تجربیات دیگران را به همراه عکس از خرید این دستگاه در تاپیک زیر مطالعه کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread77730.html

نظر

صبر کنید ..
                                X