اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون والا این یکی من باهاش خیلی جاها رفتم ! .... حتی ۱ دندونه هم کم نمیشه :دی .

- - - - - - - - - -

ممنون والا این یکی من باهاش خیلی جاها رفتم ! .... حتی ۱ دندونه هم کم نمیشه :دی .

نظر

دوستان منم دقیقا همین مشکلو دارم..
      آیفون 5 32 گیگ سفید دارم..
      یک شب گذاشتم رو airplane mode صبح که اونو off کردم دیگخ میزنه no service چی کار کنم؟؟؟

نظر

مشکل انتن ( Searching / No Service ) در ایفون ۵ (مهم)

دوست عزيز همش بخاطر انتن هاي ضعيف اپراتورهاست
        اصلا نگران نباشيد
        گوشيتو يبار خاموش روشن كن درست ميشه اگه نشد يبار سيمو در بيار بزن جا خاموش روشن كن ايشالا رديف ميشه
        يه نكته كلي واسه همه دوستان
        اپراتور گوشيتونو دستي انتخاب كنيد و بيشتر سعي كنيد توي خونه جايي قرارش بديد كه انتنش نسبت به بقيه جاها پر تره

نظر

خاموش روشن چند بار کردم نشد.
          حالا سیمکارتو در میارم ببینم چی میشه!!

نظر

با دراوردن سیم کارت هم نشد!!!
            یعنی مشکل از گوشیه؟؟

نظر

والا بعید میدونم سخت افزاری باشه چون خیلی از دوستان هم با این مشکل مواجه بودن،من خودم پارسال این مشکلو با ۴ داشتم(راستی ضربه که نخورده گوشیت؟)
              گوشیتونو به آخرین ورژن آپدیت کردید؟
              سیم کارتتونو درست پانچ کردید؟
              ریستورش کردی؟(چون بعضی وقتا هم مشکلات نرم افزاری و باگ براش پیش میاد که با ریستور ممکنه حل شه)
              اپراتورتم دستی انتخاب کن
              اینا عواملی میتونه باشه که زود تر به نتیجه برسی
              موفق باشی
              ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 14-01-2013, 02:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط canabalt نمایش پست ها
                با دراوردن سیم کارت هم نشد!!!
                یعنی مشکل از گوشیه؟؟
                سيم كارتتون خوب پانچ شده!؟
                براي اطمينان از سالم بودن گوشي،با يه سيم كارت ديگه تست كن!
                اگه انتن اومد،اشكال از سيم اصلي هست!
                اگه نيومد
                يه دور ريستور كن! و اگه بازم مشكل پا برجا بود،سخت افزاريه!
                ريست نتورك هم يه تست بكن!
                ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 14-01-2013, 04:55 PM

نظر

از منم همین مشکلو داشت اپراتور رو شظ حالت اتوماتیک برداشتم و روی دستی گذاشتم یه 8 ماهی میشه هیچ مشکلی نداره واسم

نظر

سلام
                    اساتید یه سوال فوری ! آیکون علامت تلفن که چند تا نقطه زیرش هست تو status bar چه معنی میده !!! چطور غیرفعالش کنم > ؟ مربوط به restriction code میشه ؟
                    الان گوشی no service هستش !!

نظر

منتظر جوابتون هستم !!

نظر

نوشته اصلی توسط gandolf007 نمایش پست ها
                        سلام
                        اساتید یه سوال فوری ! آیکون علامت تلفن که چند تا نقطه زیرش هست تو status bar چه معنی میده !!! چطور غیرفعالش کنم > ؟ مربوط به restriction code میشه ؟
                        لطفا اسکرین شات بذارید

نظر

نوشته اصلی توسط gandolf007 نمایش پست ها
                          سلام
                          setting-phone-tty off کنید

نظر

ایفون 4 کاناد تاقبله اینکهlcd و فلت پاورشو عوض کنم مشکلی نداشت تو این دو سال الان فقط با ایرانسل خوب کار میکنه تهرانم هستم همراه اول میندازم بعد از کلی ور فتن و ریست نتورک و روشن خاموش اگرم انتنش بیاد ضعیفه یه خط دو خطکه اونم میره دستی اتومات هم که میکنم زیاد فرقی نداره جالب اینه ایرانسل سریع انتن میاد ولی دو تا سیمه همراهه اولم یا no servisیا searching !!!!ورژنه گوشیمم 7.0.4 هست. بالاخره مشکل رو کسی نتونست حل کنه من دوسال با همراهه اول کار کردم با این گوشی الان ایجوری شده!!!! اگه راهی یا تجربه ای دارید بگید لطفا انجام بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                              والا بعید میدونم سخت افزاری باشه چون خیلی از دوستان هم با این مشکل مواجه بودن،من خودم پارسال این مشکلو با ۴ داشتم(راستی ضربه که نخورده گوشیت؟)
                              گوشیتونو به آخرین ورژن آپدیت کردید؟
                              سیم کارتتونو درست پانچ کردید؟
                              ریستورش کردی؟(چون بعضی وقتا هم مشکلات نرم افزاری و باگ براش پیش میاد که با ریستور ممکنه حل شه)
                              اپراتورتم دستی انتخاب کن
                              اینا عواملی میتونه باشه که زود تر به نتیجه برسی
                              موفق باشی
                              سلام.منم الان یه یک ماهی می شه با همین مشکل مواجه شدم 5 گرفتم همچی خوب بود.محل سکونتم رشتم دقیقا مشکل از جایی شروع شد که واسه کاری رفتم تهران از اون موقع گوشیم رفت searching/no service ولی شبکه رو می شناسه وقنی شبکه رو سرج می کنه.دیگه هر کاری که تو سایتای مختلف دوستان ارائه دادنو انجام دادم ولی نشد.حالا واسه کار رو سخت افزار دادم دست یکی از همکارایی که می شناختم ولی فلا جوابی نگرفتم.البته تو چندتا از سایتا دیدم که از خطه شمال دوستان همچین مشکلی رو داشتن که دلیلو از دکلای قدیمی می دونن ولی من که این گوشی داشتم و باهاش داشتم کار می کردم ! اگه دوستان راهکاری رو دارن ارائه بدن چون واقعا درگیرشم.با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
                                دوست عزيز دكل هاي مخابراتي شمال قديمي هستند. علت فقط همينه.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk
                                سلام.منم الان یه یک ماهی می شه با همین مشکل مواجه شدم 5 گرفتم همچی خوب بود.محل سکونتم رشتم دقیقا مشکل از جایی شروع شد که واسه کاری رفتم تهران از اون موقع گوشیم رفت searching/no service ولی شبکه رو می شناسه وقنی شبکه رو سرج می کنه.دیگه هر کاری که تو سایتای مختلف دوستان ارائه دادنو انجام دادم ولی نشد.حالا واسه کار رو سخت افزار دادم دست یکی از همکارایی که می شناختم ولی فلا جوابی نگرفتم.البته تو چندتا از سایتا دیدم که از خطه شمال دوستان همچین مشکلی رو داشتن که دلیلو از دکلای قدیمی می دونن ولی من که این گوشی داشتم و باهاش داشتم کار می کردم ! اگه دوستان راهکاری رو دارن ارائه بدن چون واقعا درگیرشم.با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X