اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون از هر دو عزیز ... والا بنده هم رو ۶.۰ تست کردم هم رو ۶.۰.۱ فرقی نکرد ! ...

در مورد نرم افزاری و فریمور میدونم که حل میشه ! سوال من اینه که ایا ایفون ۵ کلا مشکل فنی از قسمت انتن داره یا نه !؟ اگه یکی دیگه هم بگیرم اونم اینطوری باشه چی !؟

میدونی میخوام مطمعن قدم بردارم .... اینهمه سایتها میگن مشکل از فریمور هست ولی هر کی تو فرومها پرسیدم میگن اصلا این مشکل رو نداشتیم ! نمیدونم یا دارن الکی میگن دوستان یا اونقدر مثل بنده با گوشی کار نمیکنن که مثلا وقتی توی جیبشون هست این حالت پیش بیاد .... نمیدونم والا ....

نظر

مشکل انتن ( Searching / No Service ) در ایفون ۵ (مهم)

اگه اين دومين آيفون ٥ هست كه شما تست كردين و اين مشكل رو با هر دو داشتين پس ايراد از گوشي نيست و مشكل از شبكه gsm شماست.

نظر

نه فرزاد عزیز من ۲ تا ایفون در اختیار ندارم ! یه ایفون خریدم اونم اینطوری شد میخوام بدونم من پولمو پس بگیرم مشکل فنی هست از ایفون ۵ هست یا نه ! یه ایفون نو بگیرم جای اون ! فروشنده بهم گفته برات عوض میکنمش ! اینطور که فروشنده میگفت این مشل زیاد در ایفون ۵ ها دیده میشه ! حالا موندم چیه جریان دوستان ایفون ۵ ای که در این سایت هستند خدارو شکر هیچ کسی جوابی به بنده نمیده که بفهمم چی به چیه ! خلاصه دوست من همینطوری گیج و میج موندم بخدا .... این فروشنده هم شنبه میخواد به من یا یه گوشیه دیگه ایفون ۵ بده یا میگه خودت یه جای مطمعن سراغ داری بگو من ازش بگیرم برات بفرستم .....

شما خودتون ایفون ۵ دارید که !!!! این مشکل رو دارید !؟ همراه اول هم دارید !!!! اصلا چنین مشکلی ندارید !؟ از کجا خریداری کردید گوشی رو ! شما در هیچ جا حتی برای چند دقیقه نشده که انتنتون رو از دست بدید و searching و no service بشه !!!!!*؟؟؟

نظر

براي من حدود يك ماه پيش يكي دو بار اين اتفاق افتاد.سيم كارتم هم همراه اول بود.من هم جهت تست يه ايرانسل انداختم روش و چند روز استفاده كردم. همش هم حواسم بهش بود. و ديگه اين اتفاق نيفتاد. بعدش سيم كارت خودمو انداختم رو گوشي و تا حالا مشكلي نداشتم.

نظر

اگه فروشنده قبول كرده خب گوشي رو تعويض كنيد و يه گوشي با پارت نامبر متفاوت با گوشي فعليتون بخريد. اميدوارم مشكلتون حل بشه.

نظر

درسته ببینم کسی از دوستان از پارت نامبر های خوب که تو بازار هم هست خبری داره !؟ !؟ ببینم پارت نامبر همون imei منظورتون هست !

نظر

پشت جعبه گوشی رو اگه نگاه کنید پارت نامبر رو نوشته.پارت نامبر ها هم خوب و بد ندارن و همه یکی هستن . به این خاطر گفتم پارت نامبر متفاوتی با این بخرین چون فکر میکنم شبکه این پارت نامبر با شبکه سیم کارت شما همخوانی نداره.

نظر

درسته ممنونم فرزاد عزیز خیلی لطف کردید ... وقت گذاشتید و پاسخ دادید ... پس مشکل از ایفون ۵ نیست به هیچ عنوان ! اگرم چیزی باشه از ios 6 هست و نرم افزاریه درسته !؟

پس ایفون ۵ مشکل سخت افزاری در قسمت انتن نداره ! ممنون حتما میگم با یه پارت نامبر دیگه بفرسته برام خیلی سپاسگذارم فرزاد عزیز .

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                    درسته ممنونم فرزاد عزیز خیلی لطف کردید ... وقت گذاشتید و پاسخ دادید ... پس مشکل از ایفون ۵ نیست به هیچ عنوان ! اگرم چیزی باشه از ios 6 هست و نرم افزاریه درسته !؟

پس ایفون ۵ مشکل سخت افزاری در قسمت انتن نداره ! ممنون حتما میگم با یه پارت نامبر دیگه بفرسته برام خیلی سپاسگذارم فرزاد عزیز .
                    بگو za و zc برات بفرسته ....
                    امریکا فعلا" نگیری بهتره ....
                    اخه خیالت از پارت نامبر های دیگه راحته ....

نظر

نه دوست من. آيفون ٥ مشكل نداره. همه اين مشكلات بخاطر اينه كه ايران اپل استور نداره و ما نميتونيم آيفوني بخريم كه متناسب با سيستم شبكه ايران طراحي شده باشه و متاسفانه گاه چنين مشكلاتي پيش مياد.

نظر

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                        بگو za و zc برات بفرسته ....
                        امریکا فعلا" نگیری بهتره ....
                        اخه خیالت از پارت نامبر های دیگه راحته ....
                        ممنون از رسیدگیتون یه سوال میشه کمی باز تر برام توضیح بدید ! حقیقت من تا بحال در گیر این اصطلاحات نبودم ! این za و zc چین برا کجان ! پارت نامبرشون چطور میشه ! ممنون میشم توضیح بدید که بنده دقیقا به فروشنده بگم !

بازم ممنون و شرمنده بابت گرفتن وقت شما عزیزان ..

من فردا صبح ساعت ۹ باید به این شخص زنگ بزنم و بگم که برام بفرسته برای همین اینقدر سوالات رو پشت سر هم میپرسم بازم شرمنده .
                        ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 01-12-2012, 03:16 AM

نظر

دوستان هیچکسی نیست به بنده توضیح بده za و zc چین و برای کجان ؟!

نظر

دوستان هیچکسی نیست به بنده توضیح بده za و zc چین و برای کجان ؟!
                            مال سنگاپوره دوست من

نظر

ممنون دوست من ببینم هر دو برای سنگاپورن !؟ درسته !؟ کیفیتنم که فرقی ندارن درسته !؟ بعد یه سوال اون هم بصورت لاک هست که انلاک شده !؟ مثل اونی که داشتم !؟
                              ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 01-12-2012, 11:48 AM

نظر

فقط lla اولش لاک بوده و بعد آنلاک شده.بقیه پارت نامبر های موجود در بازار آنلاک فکتوری هستند

نظر

صبر کنید ..
                                X