اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
    دوستان من سیم کارتم میکرو(روی 4s) بوده الان میتونم نانوش کنم واسه ایفون ۵ یا نه ؟
    اره فرقی نداره عزیز ....
    بچه ها اکثرا" از 4 یا 4s به 5 میرن .....

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

امروز با گوشی موزیک پخش میکردم که یهو اب وارد باندش شد. صداش عوض شد انگار صداش گرفته باشه. سریع سشوار گرفتم بهش و حسابی گذاشتم باشه تا اینکه گوشی پیغام داد دمای گوشی بالاست و نمیتونه فلا کار کنه. گذاشتم خنک که شد صداشو تست کردم درست شد. رطوبت امکان داره داخل گوشی مونده باشه؟
      اسیب ممکنه رسیده باشه به گوشی ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir.prs نمایش پست ها
        امروز با گوشی موزیک پخش میکردم که یهو اب وارد باندش شد. صداش عوض شد انگار صداش گرفته باشه. سریع سشوار گرفتم بهش و حسابی گذاشتم باشه تا اینکه گوشی پیغام داد دمای گوشی بالاست و نمیتونه فلا کار کنه. گذاشتم خنک که شد صداشو تست کردم درست شد. رطوبت امکان داره داخل گوشی مونده باشه؟
        اسیب ممکنه رسیده باشه به گوشی ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
        دوست عزیزهیچ موقع ازسشواراستفاده نکنید. به علت دمای بالا. اینجورمواقع گوشی رودریک ظرف برنج گذاشته تا برنج اب روبه خودش جذب کنه. واینکه رطوبت داخل گوشی مونده یانه ؟ تابازنشه مشخص نمیشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام دوستان
          یک سوال
          این ۲-۳ روزه که وقتی واسم اس ام اس میاد گوشیم یه ویبره ی طولانی میزنه (رو حالت سایلنت)
          طولانی تر از قبل شده چیکار کنم؟
          اصلا چنین چیزی درسته یا فقط احساس منه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
            سلام دوستان
            یک سوال
            این ۲-۳ روزه که وقتی واسم اس ام اس میاد گوشیم یه ویبره ی طولانی میزنه (رو حالت سایلنت)
            طولانی تر از قبل شده چیکار کنم؟
            اصلا چنین چیزی درسته یا فقط احساس منه؟؟
            مطمئني طولاني تر شده؟
            آخه تنظيمات ويبره ي آيفون خيلي كمه... اصلا تنظيم نداره...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
              مطمئني طولاني تر شده؟

توي ios6 كه خيلي خوب شده! حتي مي توني خودت درست كني!ImageUploadedByTapatalk1358318165.099446.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                مطمئني طولاني تر شده؟

جانم ؟!!

۷تا پترن خودش یه صورت دیفالت داره واسه ناتیفیکیشن ها ٬
                با کاستوم ویبریشن هم " هر " حالتی که بخوای میتونی درست کنی !

ادیت :
                پست همزمان با پست جناب erikonem شد :d
                ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 16-01-2013, 11:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                  دوست عزیزهیچ موقع ازسشواراستفاده نکنید. به علت دمای بالا. اینجورمواقع گوشی رودریک ظرف برنج گذاشته تا برنج اب روبه خودش جذب کنه. واینکه رطوبت داخل گوشی مونده یانه ؟ تابازنشه مشخص نمیشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                  برنج دم دست نبود. تنها تو استخر بودم این اتفاق افتاد و فقط تونستم برم سمت سشوار
                  ممکنه همون دمای بالا اسیب زده باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                    توي ios6 كه خيلي خوب شده! حتي مي توني خودت درست كني![ATTACH]14462[/ATTACH]

بله درسته براي هر مدل زنگي تنظيمات خاص رو داره ولي ايشون ميگن كه يك دفعه اي اين اتفاق افتاده...

نظر

• با سلام مجدد من امروز رفتم 5 مشکی 16 گرفتم پارت امریکا و اینم عکس میخوام ببینم میشه فهمید که انلاک فکتوری هست بدون باز کردن خود گوشی ؟ و اینکه مشکل اس ام اس نداره و اینکه یک بامپر هم براش گرفتم بشرط اصلی مارک x-doria رد بامپر نمیمونه روش میشه فهمید اصلیه یا نه ؟؟؟ عکس از خود گوشی و بامپر میزارم دوستان لطفا نظر بدن ممنون میشم دقیق جوابم رو بدین

ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 27-01-2013, 08:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.prs نمایش پست ها
                        برنج دم دست نبود. تنها تو استخر بودم این اتفاق افتاد و فقط تونستم برم سمت سشوار
                        ممکنه همون دمای بالا اسیب زده باشه؟
                        ببین اگه دمای گوشی از 1 حد بالا بره گوشی اتومات قفل میکنه تا زمانی که دما از اون حد پایین پایین بیاد.
                        برای اینکه ببینی اسیب زده یا نه . اگه گوشیت صحیح و سالم کار میکنه خوب مشکلی نداره
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                          با سلام مجدد من امروز رفتم 5 مشکی 16 گرفتم پارت امریکا و اینم عکس میخوام ببینم میشه فهمید که انلاک فکتوری هست بدون باز کردن خود گوشی ؟ و اینکه مشکل اس ام اس نداره و اینکه یک بامپر هم براش گرفتم بشرط اصلی مارک x-doria رد بامپر نمیمونه روش میشه فهمید اصلیه یا نه ؟؟؟ عکس از خود گوشی و بامپر میزارم دوستان لطفا نظر بدن ممنون میشم دقیق جوابم رو بدین

آنلاک فکتوری اپل می باشد و مشکلی هم ندارد.

نظر

• مرسی فقط بامپره چطور ایرادی نداره ؟؟؟ ردش نمیمونه روش

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              مرسی فقط بامپره چطور ایرادی نداره ؟؟؟ ردش نمیمونه روش
                              هدفت از خرید این بامپر چی بود؟؟؟
                              هستن کیس های نازک شفافی که پلاستیکی هستن پشت گوشی رو هم میگیره خط نیفته.

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 16-01-2013, 02:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                مرسی فقط بامپره چطور ایرادی نداره ؟؟؟ ردش نمیمونه روش
                                فکر نکنم مشکلی ایجاد کند ، بیشتر بامپرهای که خش می اندازند فلزی یا جنس چینی هستند.

نظر

صبر کنید ..
                                X