اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    برنامه های که تو گوشیم نصب (که موقع خرید فروشنده نصب کرد) بعضی اون پولی هست مثلا sygic و یا i photoو ... این ها رو چه جوری نصب کردن (همزمان رو چن گوشی نصبه) یعنی واقعا پول دادن و چه جوری روی انواع گوشی نصب میکنن؟ و اینکه اگه آپدیتش کنیم برنامه از بین میره؟
    من از موقعیکه آپدیت کردم فقط یکبار یه 20% باطری سریع تمام شد ولی دیگه معمولی و تا 2 روز (مثل قبل)شارژ با 2 ساعت استفاده ازwifi رو دارم؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdialishiri نمایش پست ها
      سلام
      برنامه های که تو گوشیم نصب (که موقع خرید فروشنده نصب کرد) بعضی اون پولی هست مثلا sygic و یا i photoو ... این ها رو چه جوری نصب کردن (همزمان رو چن گوشی نصبه) یعنی واقعا پول دادن و چه جوری روی انواع گوشی نصب میکنن؟ و اینکه اگه آپدیتش کنیم برنامه از بین میره؟
      من از موقعیکه آپدیت کردم فقط یکبار یه 20% باطری سریع تمام شد ولی دیگه معمولی و تا 2 روز (مثل قبل)شارژ با 2 ساعت استفاده ازwifi رو دارم؟!!!
      باید آی دی و پسورد اکانت آیتونزی رو که طرف قبلا باهاش اپلیکیشن ها رو خریداری کرده و رو گوشی ِ شما و دیگران نصب کرده رو داشته باشی البته فک کنم، با آپدیت گوشی از بین نمی رن مگه (ریست یا) ریستور کنی البته بازم مطمئن نیستم ...
      ویرایش توسط dabiri_v : https://i-phone.ir/forums/member/95783-dabiri_v در ساعت 05-01-2013, 01:14 PM

نظر

• برنامه ها با ریستور و Erase All Content and Settings ویا وصل کردن به آیتونز و سینک اپلیکیشن ها میپره در غیر اینصورت با آپدیت یا Reset Settings هیچ بلایی سرشون نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط soheil_v نمایش پست ها
          بله دوست عزیز یه فارسی ساز تو انجمن هست اون خیلی خوبه و راحت نصب میشه
          با سپاس.ممکنه لینکشو بذارید.

نظر

• با سلام خدمت دوستان...
            بنده ایفون5 دارم و ios 6.0.2 برام برای اپدیت نمیاد به ایتونز هم وصل میکنم و سرچ فور اپدیتو میزنم بازم نمیاد
            دوستان مشکلم چیه؟
            باتشکر...

نظر

• با چیز پی ان تست کنید.

نظر

• بله با همون تست میکنم نمیشه...

نظر

• دوست عزیز شما در جای دیگه هم سوالتونو مطرح کردید ،یکجا مطرح و پیگیری کنید که سریع تر به نتیجه برسید
                  دوست من این سایتی رو که فرمودید بر اساس اون ۲ تا حرف آخر پارت نامبر (مثل LL-AE-B-ZP-ZA-XA و . و . و)در مورد لاک و آنلاک بودن گوشی قضاوت میکنه و اصلا اصل و پایه و اساس واقعی نداره و اصلا قابل اکتفا و اطمینان نیست.در ضمن اون دوستمون که در تاپیک : پارت نامبر های مختلف iPhone 5 - صفحه 2 همه پارت نامبرای لاک و آنلاک رو ارائه کردن که از سایتای معتبر و ارائه شده توسط کمپانی اپل منتشر شده گذاشتند
                  پس به حاشیه رجوع نکنید و الکی خودتونو الکی آزار ندید

نظر

• دوستان یه سوال در مورد face time دارم
                    توی تنظیمات به قسمت face time رفتم و اپل آیدی رو وارد کردم و فعالش کردم
                    اما آیکون face time و Imessage به منو اضافه نشده!!!
                    توی آیپدم آیکون فیس تایم توی منو هست ولی توی آیفون وجود نداره.الان باید چیکار کنم؟؟
                    با تشکر
                    ویرایش توسط Meis@m : https://i-phone.ir/forums/member/102587-meis-m در ساعت 06-01-2013, 01:38 AM

نظر

• سلام
                      هیچ راهی برای نصب جاوا توایفون5 نیست؟ برنامه بانک ها رو میگم؟

نظر

• من یک آیفون 5 سفید دارم که وقتی به صورت جانبی تکونش می دی یه صدایی مثل اینکه چیزی داره داخلش تکون می خوره میده. جستجو کردم دیدم خیلی ها این مشکل رو دارن و می گن که از چسب دوطرفه زیر باطری هست.
                        کسی از دوستان این مشکل رو داره؟ یا اینکه کسی سراغ برطرف کردنش رفته؟
                        ممنون

نظر

• سلام.
                          یکسری کانتکت روی گوشی من هست که از ایمیلم انتقال دادم به گوشی ( کانتکتهای ایمیلم و گوشی یکی هست.) گوشی دیگه ای هم دارم که کانتکتهای آن با کانتکتهای ایمیلم متفاوت هستش و میخوام این کانتکتهای گوشی را کامل پاک کنم ( ولی یک نسخه از آن را در ایمیل داشته باشم) و کانتکتهای موجود در ایمیلم را داخل آن بریزم ( یعنی کانتکتهای دو تا گوشی و ایمیلم یکی شود ولی نسخه ای بک آپ از کانتکتهای اون گوشی که میخوام پاک کنم در ایمیل جداگانه داشته باشم)
                          راه حل چیست؟ ضمنا چطور کانتکتهای گوشی را پاک کنم؟
                          با سپاس

نظر

• از چسب نیست...
                            مال ویبره گوشی هست...طبیعیه همه آیفونها این صدا رو مید
                            FACETIME هم آیکونی اضافه نمیشه...فقط وقتی میخواین شماره بگیرین گزینه فیس تایم اضافه میشه
                            Imessage هم باید آیدی طرف یا شماره*اش رو وارد کنید بعد اگه شماره طرف آبی شد تو اون باکس بالا،یعنی مسیجهاتون بصورت iMessage میره

نظر

• نوشته اصلی توسط bing نمایش پست ها
                              من یک آیفون 5 سفید دارم که وقتی به صورت جانبی تکونش می دی یه صدایی مثل اینکه چیزی داره داخلش تکون می خوره میده. جستجو کردم دیدم خیلی ها این مشکل رو دارن و می گن که از چسب دوطرفه زیر باطری هست.
                              کسی از دوستان این مشکل رو داره؟ یا اینکه کسی سراغ برطرف کردنش رفته؟
                              ممنون
                              من آیفون 5 سفید 32 گیگ داشتم آی اِم ای آی اِش با 099 شروع می شد همین مشکل رو داشت، البته به خاطر مشکلات دیگه ای که داشت پسش دادم،... الان آیفون 5 32 گیگ سفید آنلاکِ اپل دارم یعنی واسه هیچ اپراتوری نیست، پارت نامبرش این هست md296ll/a و آی اِم ای آی اِش با 013 شروع می شه و وقتی شدید تکونش می دم چه بالا پایین چه چپ و راست دیگه هیچ صدایی نمی ده و این مشکل شما بعلاوه سایر مشکلات گوشی قبلیم رو نداره ...
                              ویرایش توسط dabiri_v : https://i-phone.ir/forums/member/95783-dabiri_v در ساعت 06-01-2013, 02:34 PM

نظر

• سلام دوستان
                                ببخشيد اگه جاي بدي پست دادم.
                                من ديروز يه آفون 5 16 گيگ خريدم لطفا هر چه سريعتر واسم چك كنيد آنلاك يا لاك هست ممنون ميشم.( Md655ll )
                                راستي هم با سيم كارته ايرانسل و هم همراه اول چك كردم هم اس ميتونم بدم هم تماس ميتونم بگيرم.
                                حالا ميخام بدونم آگه لاك هست و آنلاك شده اين آنلاك كردن هيچ مشكلي نداره يعني نرم افزاري نيست كه بعد با زدن ورژن بالاتر Ios آنلاكش بپره يعني به هيچ عنوان آنلاكش از بين نميره؟؟؟
                                ممنونم
                                ویرایش توسط hroohbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/65932-hroohbakhsh در ساعت 06-01-2013, 12:21 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X