اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    برای آپدیت برنامه تو گوشی از طریق wifi ادرس و پسوردی کسی که برنامه نصب کرده میخواد(کسی که موقعه خرید برنامه نصب کرده) که من قطعا پسوردش رو ندارم حالا خودم ای دی دارم ولی نمیتونم جایگزین کنم؟ چکار کنم؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط mehdialishiri نمایش پست ها
      سلام
      برای آپدیت برنامه تو گوشی از طریق wifi ادرس و پسوردی کسی که برنامه نصب کرده میخواد(کسی که موقعه خرید برنامه نصب کرده) که من قطعا پسوردش رو ندارم حالا خودم ای دی دارم ولی نمیتونم جایگزین کنم؟ چکار کنم؟
      نه نميتونيد مگه خودتون برنامه رو از اپ استور خريداري كنيد!
      موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• یه سوال دارم، من الان فِرم وِره گوشیم 6.0.1 هست می تونم از 6.0.1 بپرم به 6.1 (البته هر وقت اومد) یا از 6.0.1 به 6.0.3 که قرار هست 7 ژانویه بیاد یا اول باید برم به 6.0.2 بعد به 6.0.3 و به ترتیب این کار رو کنم ؟

نظر

• یه سوال دارم، من الان فِرم وِره گوشیم 6.0.1 هست می تونم از 6.0.1 بپرم به 6.1 (البته هر وقت اومد) یا از 6.0.1 به 6.0.3 که قرار هست 7 ژانویه بیاد یا اول باید برم به 6.0.2 بعد به 6.0.3 و به ترتیب این کار رو کنم ؟
          شما هر وقت بخوای می تونی به آخرین ورژن بری روی هر ورژنی هم باشی مهم نیست
          اگر مثلا(فرضا) ایفون 5 ورژن 5 داشت مستقیم می تونستی به آخرین ورژن الان که 6.0.2 هست بری مشکلی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط dabiri_v نمایش پست ها
            یه سوال دارم، من الان فِرم وِره گوشیم 6.0.1 هست می تونم از 6.0.1 بپرم به 6.1 (البته هر وقت اومد) یا از 6.0.1 به 6.0.3 که قرار هست 7 ژانویه بیاد یا اول باید برم به 6.0.2 بعد به 6.0.3 و به ترتیب این کار رو کنم ؟
            می تونی از 6.0.1 بری به 6.1 و یا هر ios ای که اپل بده بیرون همیشه میشه به آخرین ios رفت

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

كي گفته 6.0.3 ميخواد بده بيرون

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                كي گفته 6.0.3 ميخواد بده بيرون
                این رو بخون :
                Apple promises to fix Do Not Disturb feature by January 7 - GSMArena Blog

نظر

• دوستان من از وقتی رفتم رو 6.0.2 مصرف گوشی به طرز وحشتناکی بالا رفته...
                  صبح که گوشی رو شارژ کنم واسه ساعت 9 صبح حدودا،شب واسه 11.5-12 باید حتما بزنم به شارژ...به 1و2 که برسه،شارژ گوشی حوالی 1-2% میشه
                  رو 6.0.1 من 8.53 usgae داشتم و 1روز و 3-4ساعت استندبای
                  الان 8.30 اینا usage دارم و15-16ساعت استندبای نهایتا
                  البته تو نت گشتم دیدم زیاد در مورد مصرف بالای باطری 6.0.2 صبحت شده...
                  خواستم ببینم کس دیگری هم همچین مشکلی داره یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                    دوستان من از وقتی رفتم رو 6.0.2 مصرف گوشی به طرز وحشتناکی بالا رفته...
                    صبح که گوشی رو شارژ کنم واسه ساعت 9 صبح حدودا،شب واسه 11.5-12 باید حتما بزنم به شارژ...به 1و2 که برسه،شارژ گوشی حوالی 1-2% میشه
                    رو 6.0.1 من 8.53 usgae داشتم و 1روز و 3-4ساعت استندبای
                    الان 8.30 اینا usage دارم و15-16ساعت استندبای نهایتا
                    البته تو نت گشتم دیدم زیاد در مورد مصرف بالای باطری 6.0.2 صبحت شده...
                    خواستم ببینم کس دیگری هم همچین مشکلی داره یا نه؟

درسته دوست عزیز مصرف 6.0.2 بیش تر از 6.0.1 هست و این امر طبیعی است .

نظر

• با سلام.کسی از دوستان هست که کیبورد فارسی واسه آیفون 5 نصب کرده باشه.با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
                        با سلام.کسی از دوستان هست که کیبورد فارسی واسه آیفون 5 نصب کرده باشه.با سپاس
                        کیبورد عربی رو انتخاب کن، کلیدای ا ب ج ک ز رو که یه مقداری نگه داری می تونی آ پ چ گ ژ رو هم انتخاب و تایپ کنی ...

نظر

• دوستان باگ ها و مشکلات آی او اس در ۶.۱ حل شدن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
                            دوستان باگ ها و مشکلات آی او اس در ۶.۱ حل شدن ؟
                            6.1 هنوز نیومده (البته نسخه ی بتاش اومده بیرون که اونم مشکلاتی داره)، آخرن آپدیت تا به امروز 6.0.2 هست ...
                            ویرایش توسط dabiri_v : https://i-phone.ir/forums/member/95783-dabiri_v در ساعت 05-01-2013, 12:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
                              با سلام.کسی از دوستان هست که کیبورد فارسی واسه آیفون 5 نصب کرده باشه.با سپاس
                              بله دوست عزیز یه فارسی ساز تو انجمن هست اون خیلی خوبه و راحت نصب میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                                كي با 6.0.2 مشكل باطري داره؟؟؟؟؟؟
                                من اپديت كردم باطري خيلي مصرفش رفته بالا
                                منم خیلی با باطری مشکل دارم سریع تموم میشه ! البته از وقتی به 6.0.2 آپدیت کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X