اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من دیروز یه ایفون 5 خریدم میخواستم بدونم اپدیت برای برنامه ها و بازیها اومده که اونها رو روی صفحه ایفون 5 فول اسکرین کنه ( تعدادی بازی قبلاً خریده بودم الان فول اسکرین نیست )

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
      دوستان من دیروز یه ایفون 5 خریدم میخواستم بدونم اپدیت برای برنامه ها و بازیها اومده که اونها رو روی صفحه ایفون 5 فول اسکرین کنه ( تعدادی بازی قبلاً خریده بودم الان فول اسکرین نیست )
      میتونی با گوشیت به appstore بری اون پایین purrchased رو بزن هرچی خریدی و یا قبلا نصب کردی نشون داده میشه هر کدوم optimized for iphone 5 داشته باشه یعنی صفش فوله!

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
        دوستان من دیروز یه ایفون 5 خریدم میخواستم بدونم اپدیت برای برنامه ها و بازیها اومده که اونها رو روی صفحه ایفون 5 فول اسکرین کنه ( تعدادی بازی قبلاً خریده بودم الان فول اسکرین نیست )
        بعضى از بازيها بايد اپديتشون بياد تا با ٥ هماهنگ بشه .....
        البته يه خورده زمان ميبره ، چون بعضى از برنامه نويسها هنوز دست به كار نشدن .

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          از اینا خوشت میاد:
          آره، اینا خوبه. مشکی هم دارن؟ وزن زیادی که ندارن؟ اسمشون چیه؟

نظر

از اینا خوشت میاد:
            آره، اینا خوبن. مشکی هم داره؟ وزن زیادی ندارن که؟ اسمشون چیه؟

نظر

• سلام دوستان ایفون 5 لاک تو بازار ما هست؟
              کسی قسمت داره؟؟

نظر

از اینا خوشت میاد:
                آره، اینا خوبن. مشکی هم دارن دیگه؟ وزن زیادی که ندارن؟ اسمشون چیه؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

عينزا

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

ازاكي تو سايت ال ديجيتال گذاشته براي فروش برو ببين فكر كنم ٨ رنگه.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza1860 نمایش پست ها
                      آره، اینا خوبن. مشکی هم دارن دیگه؟ وزن زیادی که ندارن؟ اسمشون چیه؟
                      نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                      ازاكي تو سايت ال ديجيتال گذاشته براي فروش برو ببين فكر كنم ٨ رنگه.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

بفرمایید : مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

با تشکر از دوست خوبم poOoya

نظر

• سلام دوستان

من گوشیم اکثر وقتها auto- lock نمیشه. خاموش روشن هم کردم درست نشد. الان تنظیمش رو 1 دقیقه هست. نایمش رو عوض هم کردم بازم نشد. لطفا کمک کنید

نظر

• دستان من پرسیدم میگن از لنز نیس از دکمه خاموش روشن کردنه با یه هزینه ای درست میکنن منتا چند وقت دیگه درستش میکنم چون رو اعصابه این صدا

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                            سلام دوستان

من گوشیم اکثر وقتها auto- lock نمیشه. خاموش روشن هم کردم درست نشد. الان تنظیمش رو 1 دقیقه هست. نایمش رو عوض هم کردم بازم نشد. لطفا کمک کنید
                            احیانا رو ورژن 6 نیستی؟؟؟البته قطعا که هستی..
                            این یه باگه رو 6
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 01-01-2013, 02:09 PM

نظر

احیانا رو ورژن 6 نیستی؟؟؟البته قطعا که هستی..
                              این یه باگه رو 6
                              البته اگه Assistive Touch رو خاموش کنی دیگه این مشکل پیش نمیاد یا اینکه وقتی میخوای اتولاک بشه آخرین چیزی که لمس میکنی اون هام مجازی نباشه مثلا صفحه رو اینوراونور کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
                                البته اگه Assistive Touch رو خاموش کنی دیگه این مشکل پیش نمیاد یا اینکه وقتی میخوای اتولاک بشه آخرین چیزی که لمس میکنی اون هام مجازی نباشه مثلا صفحه رو اینوراونور کنی
                                Assistive Touch من روشنه و هیچ مشکلی هم با auto- lock ندارم!
                                به ۶.۰.۲ برید!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
                                Assistive Touch من روشنه و هیچ مشکلی هم با auto- lock ندارم!
                                به ۶.۰.۲ برید!

نظر

صبر کنید ..
                                X