اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
    سلام
    دوستان يه مدتيه شارژ گوشيم يه جوري شده!!! مثلا دكمه هوم رو ميزنم ميبينم ٧٥٪ شارژ داره ١ دقيقه بعد شده٧٠ تا !!!! بدون انجام هيچ كاري!!
    يه مدتيه هست ك اينجور شده بعضي اوقات!! همين امروز با گوشي ٥ دقيقه كار كردم بعد گذاشتم كنار ديدم ٣٠٪ شارژ داره.بعد ٥ دقيقه دوباره صفحه گوشيو روشن كردم ديدم ٣٠ هست لاك اسكرين رو باز كردم رفتن داخل بعد ١٠ ثانيه نگاه انداختم ديدم باطري شده ٢٦٪ !!!!! فقط واي فاي رو باز كردم ديدم ٢٦ شد! چرا؟؟ مشكل چيه؟؟
    نگرانم كرده
    ورژن دستگاه ٧.١.١
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    مصرفتون خیلی غیر عادی هست
    هم میتونه از باتری باشه و یا از سخت افزار دیگه و هم نرم افزاری
    احتمالا اپ هایی زیادی فعال هست و همچنین location گوشی
    مصرف زیاد باتری به خیلی چیزا بستگی داره
    نور صفحه/ روشن بودن location به صورت مدام /وای فای / وقتی سلولار گوشی روشن باشه /وقتی از سیم رایتل استفاده کنید و از 3جی استفاده شه/ میزان انتن دهی گوشی/ فعال بودن backgroud app refresh /افکت پارالاکس/و خیلی چیزای دیگه!
    اینها نمونه ای بود از مصرف زیاد باتری بود و خیلی هاشو نگفتم!
    شما همه اینا رو چک کنید
    اگه حل نشد یکبار reset all setting کنید و اگه حل نشد باز ریستور کنید
    البته قبل این کارایی که گفتم حتما باتری رو کالیبره کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      مصرفتون خیلی غیر عادی هست
      هم میتونه از باتری باشه و یا از سخت افزار دیگه و هم نرم افزاری
      احتمالا اپ هایی زیادی فعال هست و همچنین location گوشی
      مصرف زیاد باتری به خیلی چیزا بستگی داره
      نور صفحه/ روشن بودن location به صورت مدام /وای فای / وقتی سلولار گوشی روشن باشه /وقتی از سیم رایتل استفاده کنید و از 3جی استفاده شه/ میزان انتن دهی گوشی/ فعال بودن backgroud app refresh /افکت پارالاکس/و خیلی چیزای دیگه!
      اینها نمونه ای بود از مصرف زیاد باتری بود و خیلی هاشو نگفتم!
      شما همه اینا رو چک کنید
      اگه حل نشد یکبار reset all setting کنید و اگه حل نشد باز ریستور کنید
      البته قبل این کارایی که گفتم حتما باتری رو کالیبره کنید
      همه اينايي ك گفتين رو دقت كردم.پارالاكس بازه +فقط زماني ك اينترنت كار دارم واي فاي باز ميكنم.سلولار باز نميكنم.نور صفحه٣٠٪ هست.همه برنامه هارو ميبندم.location services بستست هميشه. background app refresh بستست.گوشيو ماهي٢بار ميذارم خاموش شه.همه چيو رعايت ميكنم ولي اين مورد واسم عجيبه!!! ك چرا صفحه رو روشن ميكنم يهو ٣-٤٪ كم ميشه!! خيلي نميشه ها ولي گاها رخ ميده.
      ريستور كنم ممكنه درست شه؟؟ايراد ديگه اي هست؟مشكل چيه؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
        همه اينايي ك گفتين رو دقت كردم.پارالاكس بازه +فقط زماني ك اينترنت كار دارم واي فاي باز ميكنم.سلولار باز نميكنم.نور صفحه٣٠٪ هست.همه برنامه هارو ميبندم.location services بستست هميشه. background app refresh بستست.گوشيو ماهي٢بار ميذارم خاموش شه.همه چيو رعايت ميكنم ولي اين مورد واسم عجيبه!!! ك چرا صفحه رو روشن ميكنم يهو ٣-٤٪ كم ميشه!! خيلي نميشه ها ولي گاها رخ ميده.
        ريستور كنم ممكنه درست شه؟؟ايراد ديگه اي هست؟مشكل چيه؟؟!
        بله حتما ريستور كنيد و اينكه باتريتون رو كاليبره كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ببخشید نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم.

سلام.

برنامه viber 4.2 رو با تانگبو دانلود کردن و ریختم تو گوشی بعد به اپل استور هم لاگین هستم.

وقتی میرم تو برنامه viber میگه پسورد اپل آیدی و نام کاربری.بعد وقتی که هردورو درست وارد میکنم از برنامه میپره بیرون وقتی که دوباره میرم تو برنامه همون سوالارو میپرسه و ادامه ماجرا.

الان برای استفاده از برنامه vibe باید شیلتر شکن داشته باشم؟الان باید چیکار کنم و مشکل چیه؟

خواهشا سریع پاسخ بدین ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mps123 نمایش پست ها
            ببخشید نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم.

سلام.

برنامه viber 4.2 رو با تانگبو دانلود کردن و ریختم تو گوشی بعد به اپل استور هم لاگین هستم.

وقتی میرم تو برنامه viber میگه پسورد اپل آیدی و نام کاربری.بعد وقتی که هردورو درست وارد میکنم از برنامه میپره بیرون وقتی که دوباره میرم تو برنامه همون سوالارو میپرسه و ادامه ماجرا.

الان برای استفاده از برنامه vibe باید شیلتر شکن داشته باشم؟الان باید چیکار کنم و مشکل چیه؟

خواهشا سریع پاسخ بدین ممنون
            درود
            شما وایبر را حذف کنید و از AppStore بگیرید. آخرین ورژنش هم 4.2.1 می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              درود
              ممنون.اونوقت میشه با آیتونز کامپیوتر دان کرد؟

چجوری میشه برنامه دانلود کرده از آیتونز کامپیوترو تو گوشی نصب کرد؟گوشی جیلبریک نیست مشکلی نداره؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              درود

چجوری میشه برنامه دانلود کرده از آیتونز کامپیوترو تو گوشی نصب کرد؟گوشی جیلبریک نیست مشکلی نداره؟

نظر

• فرقی ندارد هم با آیتونز می توانید دانلود کنید و هم از طریق AppStore دیوایس تون.
                شما به AppStore بروید و برنامه viber را دانلود کنید. برنامه free هست و نیاز به جیلبریک ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mps123 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نه مشکلی نداره بدون جیلبریک فقط نیاز به یه اپل آیدی دارید..

نظر

• ممنون.مشکل حل شد.

نظر

• سلام من مدتی از وقتی آیفون رو به 7.1.1 آپدیت کردم مدام گاهی اوقات پشت هم ریست میشه

مخصوصا سر برخی برنامه ها مثل Clash of clans وایبر واتس آپ چنتا دیگه کار میکنی یهو درهین وسط کار ریست میشه صفحه رنگی رنگی میشه تلوزیون قدیمی بعد مدام پشت هم ریست میشه آرم اپل میدام

باید خاموش کنم بزارم کنار گوشی تا بعد مدتی یکم درسته بعد دوباره همین مشکل پیش میاد

من تو 7.1 اصلا مشکل نداشتم

بقیه هم این مشکل رو دارن ؟ چی کارکنم ؟ طبیعی اصلا ؟ (

نظر

• نوشته اصلی توسط ho1993 نمایش پست ها
                        سلام من مدتی از وقتی آیفون رو به 7.1.1 آپدیت کردم مدام گاهی اوقات پشت هم ریست میشه

مخصوصا سر برخی برنامه ها مثل Clash of clans وایبر واتس آپ چنتا دیگه کار میکنی یهو درهین وسط کار ریست میشه صفحه رنگی رنگی میشه تلوزیون قدیمی بعد مدام پشت هم ریست میشه آرم اپل میدام

باید خاموش کنم بزارم کنار گوشی تا بعد مدتی یکم درسته بعد دوباره همین مشکل پیش میاد

من تو 7.1 اصلا مشکل نداشتم

بقیه هم این مشکل رو دارن ؟ چی کارکنم ؟ طبیعی اصلا ؟ (
                        شما ورژن 7.1.1 را بگیرید و با iTunes ریستور کنید ، بدون بر گردوندن بکاپ. اگر بازم همین جور بود احتمالا سخت افزار می باشد .

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          شما ورژن 7.1.1 را بگیرید و با iTunes ریستور کنید ، بدون بر گردوندن بکاپ. اگر بازم همین جور بود احتمالا سخت افزار می باشد .

من این کار رو انجام دادم 100 بار ( پس فکر کنم مشکل سخت افزاریه مشکل از چیه کجاشه نمیدونید؟

چی کار کنم کجا ببرمش؟

الان همین الان این قدر ریست شد الان پیغام ریستور اومده باید عکس کابل که به آیتیونز وصل باید بشه ((

نظر

• نوشته اصلی توسط ho1993 نمایش پست ها
                            من این کار رو انجام دادم 100 بار ( پس فکر کنم مشکل سخت افزاریه مشکل از چیه کجاشه نمیدونید؟

چی کار کنم کجا ببرمش؟

الان همین الان این قدر ریست شد الان پیغام ریستور اومده باید عکس کابل که به آیتیونز وصل باید بشه ((
                            بله ، احتمالش هست باید دستگاه باز شود و بررسی گردد . شما اگر به Apple store دسترسی دارید می تونید به آنجا ببرید. و اگر هم ندارید می تونید http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html بگیرید. اونجا راهنمایی تون می کنند.

نظر

• سلام ، يه سوال داشتم ، با اپليكيشن kik ميشه آهنگ و موسيقي فرستاد ؟ گوشيم آيفون 5 هستش ، دنبال يه برنامه اى هستم كه باهاش بشه موسيقي هم ارسال كرد ، با كيك ميشه ؟؟؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ladan110 نمایش پست ها
                                سلام ، يه سوال داشتم ، با اپليكيشن kik ميشه آهنگ و موسيقي فرستاد ؟ گوشيم آيفون 5 هستش ، دنبال يه برنامه اى هستم كه باهاش بشه موسيقي هم ارسال كرد ، با كيك ميشه ؟؟؟ ممنون

خير دوست عزيز با Kik امكانش نيست.
                                فقط در Tango ويژگى مشابهى وجود داره كه بهتون اين اجازه رو ميده تا با استفاده از سرويس Spotify قطعه هاى ٣٠ ثانيه از آهنگها رو براى هم ارسال كنيد.
                                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 08-06-2014, 06:59 PM
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X