اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام میخواستم 5 بخرم چند مدل داره فرق بین b/b , b/w چیه؟ ایپد 4 هم هینطوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
      با سلام میخواستم 5 بخرم چند مدل داره فرق بین b/b , b/w چیه؟ ایپد 4 هم هینطوره؟
      سلام ....
      منظورتون رو متوجه نشدم ؟؟؟؟
      بیشتر توضح بدید ....

نظر

• ؟
        یه سوال من گوشیو سایلنت میکنم تکون میدم انگار یه قطعه توگوشیه که صدا میده چرا

نظر

• نوشته اصلی توسط ipad _wifi نمایش پست ها
          ؟
          بچه ها میگن مال لنز دوربینه ........

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ipad _wifi نمایش پست ها
          ؟
          بچه ها میگن مال لنز دوربینه ........

نظر

• هم 4 هم 4s اين مشكل رو داشتن حالا كه 5 هم داره هر بارم اپل ميگه بياييد عوض كنيد...!!!

- - - - - - - - - -

هم 4 هم 4s اين مشكل رو داشتن حالا كه 5 هم داره هر بارم اپل ميگه بياييد عوض كنيد...!!!

نظر

• مشکل حاد نیس؟
              میشه باهاش کار کرد؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نه مشكلي نيست وسواس نشو.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ipad _wifi نمایش پست ها
                  ؟
                  اگه امکان عوض کردن دارید عوض کنید، یه قطعه یا لق شده یا رها شده.

نظر

چيز خاصي ميست. لنز دوربينشه. واسه همه هست
                    ویرایش توسط tayyeb.mohajeran : https://i-phone.ir/forums/member/16191-tayyeb-mohajeran در ساعت 20-12-2012, 12:40 PM

نظر

• برای من که چیزی صدا نمیده! حالا چرا روی سایلنت؟؟ اگر برای لنز دوربین باشه قطعا لرزه گیرش هست؟! که این هم خوبه معلومه که عمل میکنه:d

نظر

• البته امکان داره دکمه ها موقع تکون خوردن صدا در بیارن

نظر

• آقا من گوشیم رو بعنوان unlocked factory خریدم یعنی تو فاکتور قید شده که آنلاکت فکتوری هست imei : 990002737908564 و پارت نامبر اِل اِل اِی هست کسی می تونه برام چک کنه ببینه واقعا آنلاکت فکتوری هست یا واسه یه اپراتوری چیزی بوده آنلاک شده مرسی ؟!!!

نظر

انلاكه نگران نباش. اما حتما چك كن اس ام اس داشته باشي. همونجا چك كن. چون با٩٩ شروع ميشه

موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dabiri_v نمایش پست ها
                              آقا من گوشیم رو بعنوان unlocked factory خریدم یعنی تو فاکتور قید شده که آنلاکت فکتوری هست imei : 990002737908564 و پارت نامبر اِل اِل اِی هست کسی می تونه برام چک کنه ببینه واقعا آنلاکت فکتوری هست یا واسه یه اپراتوری چیزی بوده آنلاک شده مرسی ؟!!!
                              دوست من اینجا imei گوشیتو بده تا برات چک کنن : http://www.i-phone.ir/forums/thread76234.html

نظر

دوست من يكي ديگه از بچه ها هم همين نظرو داشت اما ببين دوست من شما كه با سيستم حرفه ايه پايونير اهنگ كه گوش نميدي با اسپيكر كوچيك گوشي داري ميشنوي و وقتي كه تا ته ولومو ميبري بالا فشار خيلي زيادي به اسپيكر گوشيت مياد و هيچوقت اينجور باهاش اهنگ گوش نده چون خيلي بهش فشار مياد
                                اين صداي وز وز و لرزش و حساسيت شما بخاطر اكولايزر و ريتم اهنگ هم ميتونه باشه
                                جاي هيچ نگراني و مشكلي نيست
                                برو حالشو ببر و بد به دلت راه نده
                                ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 21-12-2012, 02:13 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X