اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم 16گیگ دارم و به شدت پشیمونم جرا 16 خریدم
    یه فیلم با گوشی بگیرم کلی از فضا رو پر میکنه , 5دقیقه فیلم برداری 700 مگ رو پر کرده , یک دقیقه هم 125مگ رو
    حالا بخوام با گوشیم راحت کار کنم و هرچی نیاز داشته باشم بریزم روش رو نمیتونم
    درضمن ایپد 64 هم دارم به خاطر همین فکر میکردم 16 کافیه ولی الان به شدت پشیمونم چرا 16 گرفتم

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

من ۳۲ دارم بسته به استفادتون هست من فقط ۱۴ گیگ موزیک ریختم روش خب ۱۶ برام کمه ۶۴ زیاد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• با سلام و خسته نباشید. آیفون 5 UNLOCK بعضی مواقع خاموش میشود و یا در موقع کار کردن صفحه به صورت خط خط میشود و گوشی به حالت recovery می رود.restore هم کردم ولی دوباره این مشکل پیش می آید با تشکز از پاسخ شما

نظر

• سلام برای فعال کردن dlna باید چکار کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zandi_gem نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید. آیفون 5 UNLOCK بعضی مواقع خاموش میشود و یا در موقع کار کردن صفحه به صورت خط خط میشود و گوشی به حالت recovery می رود.restore هم کردم ولی دوباره این مشکل پیش می آید با تشکز از پاسخ شما
            سلام ...
            بیشتر توضیح بدید .
            یعنی چی خود به خود خاموش میشه ؟؟؟؟
            روی ال سی دی خط خط میشه ؟؟؟؟
            میتونی یه عکس بزاری ؟

نظر

• dlna چکار کرد؟

نظر

• موضوع فقط اون صدا نيست بعد ويبره زدن هم اون صداي تيك مياد كه اعصاب خورد كن البته دوستمون درست ميگن كه مال لنز دوربين
                همه پيچا داخل گوشي سفت و محكم تمام قطعات سر جاشون فيكس هستن فقط دوربين كه عملا جز كابلاي نواريش كه به بالاي لاجيك برد وصله به هيچي وصل نيست و سر جاش يكم بازي ميكنه واسه اينكه مطمئنت كنم صدا از كجا مياد گوشت بچسبون كنار گوشي سمتي كه دوربين هست بعد برنامه دوربين باز كن بعدش بين حالت عكاسي و فيلم برداري سوييچ كن متوجه ميشي صداي تيك مال دوربين يا اينكه ناحيه فوكوس دوربين عوض كن بازم اون صدا مياد
                در كل به نظر چيز مهمي نيست تمام فايوا اين صدا رو دارن فقط كم و زياد داره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdialishiri نمایش پست ها
                  سلام برای فعال کردن dlna باید چکار کرد؟
                  يا apple tv بخريد
                  يا برنامه imedia share رو از appstore دانلود كنيد نسخه free ش هم كارتو راه مي اندازه

نظر

• بعد ار كلي مشكلاتي كه از ايفون 5 ميشنيدم و منصرف از خريدش ميشدم بالاخره دلم طاقت نياورد و رفتم خريدم.قبلش 4s داشتم.ميتونم بگم تمام اين حرفها كه شنيده بودم شايعه و حدس و گمان افرادي بود كه به هر دليلي قصد خريد اين گوشي رو نداشتن يا رقباي اپل!نميدونم ... فقط اينو ميتونم بگم كه اين گوشي يه شاهكار واقعيه و اصلا با آيفون 4 يا هر گوشي ديگه اي قابل مقايسه نيست.الان 20 روزه دارمش و هيچ ايرادي هم نداره

- - - - - - - - - -

بعد ار كلي مشكلاتي كه از ايفون 5 ميشنيدم و منصرف از خريدش ميشدم بالاخره دلم طاقت نياورد و رفتم خريدم.قبلش 4s داشتم.ميتونم بگم تمام اين حرفها كه شنيده بودم شايعه و حدس و گمان افرادي بود كه به هر دليلي قصد خريد اين گوشي رو نداشتن يا رقباي اپل!نميدونم ... فقط اينو ميتونم بگم كه اين گوشي يه شاهكار واقعيه و اصلا با آيفون 4 يا هر گوشي ديگه اي قابل مقايسه نيست.الان 20 روزه دارمش و هيچ ايرادي هم نداره

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی دارم که بعد یه مدت با شماره هایی که تماس گرفتم یا باهام تماس داشتن پاک میشه مثلا امروز با یه شماره تماس میگیرم شماره دیگه ای که قبلا باهاش تماس داشتم پاک میشه چه کنم؟

نظر

• سلام و تشکر
                        عکس های که میگرم 16 به9 نیست؟ و همچنین در موقع فیلمبرداری فوکوس ممتد نداره ؟ چون سوژه عوض میشه فوکوس درست انجام نمیشه؟باید حتما صفحه رو لمس کنیم تا فوکوس انجام بشه

- - - - - - - - - -
                        ویرایش توسط mehdialishiri : https://i-phone.ir/forums/member/109893-mehdialishiri در ساعت 17-12-2012, 07:53 PM

نظر

سلام و تشکر
                          عکس های که میگرم 16 به9 نیست؟ و همچنین در موقع فیلمبرداری فوکوس ممتد نداره ؟ چون سوژه عوض میشه فوکوس درست انجام نمیشه؟باید حتما صفحه رو لمس کنیم تا فوکوس انجام بشه

- - - - - - - - - -
                          شما دوربين dslr هم كه دستت بگيري يا يه دوربين حرفه اي فيلم برداري همشون فوكوس فيلمبرداري دستي
                          اما تو موردي كه شما فرمودي دوربين گوشي هر چند ثانيه روي نزديكترين سوژه مياني فوكوس ناحيه اي ميكنه حالا شما ناحيش دوست نداري با دست تغييرش ميدي اما نسبت ١٦ به ٩ كه فرمودين ١٦رو به ٩ تقسيم كنيد عدد بدست اومده ميشه ١.٧٧ در حالي كه رزولوشن عكاسي دوربين ايفون ٥ ٣٢٦٤به ٢٤٤٨ وقتي تقسيم رو انجام ميدي ميبيني عدد بدست اومده ١.٣٣ميشه پس نبايد اون عددي كه شما گفتي خروجي بده البته ميتوني عكسات كراپ كني به اون عدد برسي:-)

نظر

• نوشته اصلی توسط msgoldasteh نمایش پست ها
                            شما دوربين dslr هم كه دستت بگيري يا يه دوربين حرفه اي فيلم برداري همشون فوكوس فيلمبرداري دستي
                            اما تو موردي كه شما فرمودي دوربين گوشي هر چند ثانيه روي نزديكترين سوژه مياني فوكوس ناحيه اي ميكنه حالا شما ناحيش دوست نداري با دست تغييرش ميدي اما نسبت ١٦ به ٩ كه فرمودين ١٦رو به ٩ تقسيم كنيد عدد بدست اومده ميشه ١.٧٧ در حالي كه رزولوشن عكاسي دوربين ايفون ٥ ٣٢٦٤به ٢٤٤٨ وقتي تقسيم رو انجام ميدي ميبيني عدد بدست اومده ١.٣٣ميشه پس نبايد اون عددي كه شما گفتي خروجي بده البته ميتوني عكسات كراپ كني به اون عدد برسي:-)
                            سلام و ممنون از پاسختون
                            برای من تو مود فیلمبرداری قبل از رکورد فوکوس ناحیه ای انجام میده (هر چند ثانیه) اما مشکل من وقتی دکمه رکورد میزنم فقط همون بار اول فوکوس انجام میده و دیگه فوکوس خودش انجام نمیده؟ و من مجبورم همش با دست انجامش بدم؟ احتمالا مشکل داره؟

نظر

سلام و ممنون از پاسختون
                              برای من تو مود فیلمبرداری قبل از رکورد فوکوس ناحیه ای انجام میده (هر چند ثانیه) اما مشکل من وقتی دکمه رکورد میزنم فقط همون بار اول فوکوس انجام میده و دیگه فوکوس خودش انجام نمیده؟ و من مجبورم همش با دست انجامش بدم؟ احتمالا مشکل داره؟
                              خواهش ميكنم
                              مشكلي نيست گوشي منم همينه بقيه هم همينه حتي دوربين فيلم برداري و dslr هم همينه همگي فوكوس فيلم برداري حين ضبط كرن همينطوريه اگر غير اين باشه بايد بگيم مشكل داره چون فوكوس كردن يه موضوع سليقه اي عين وقتي داري كنار ساحل از يك گل فيلم ميگيري اول فوكوست رو گل بعد تغيرش ميدي روي محيط زمينه يا همون دريا
                              نگران نباش نگرانيت بي مورد

نظر

• دوستانی که قبلا آیفون 4 داشتن خواهشا برن فیلم هایی که قبلا باهاش گرفتن رو با فیلم هایی که با 5 گرفتن رو مقایسه کنن ببینن که صدای ویدیو هایی که با 4 گرفته شده بلند تر نیست نسبت به 5

نظر

صبر کنید ..
                                X