اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بچه ها میخوام گوشیمو reastor کنم؟انلاک هست و lla؟این الان فریمورش gsm باید باشه یا cdma?

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
      بله عزیز، حوالی 16 ساعت، یعنی از صبح زود تا آخر شب.
      تازه اگر صبح 100% شارژ داشته باشی. گوشی من در حالت 3g از شب تا صبح در حالت استندبای حوالی 5% شارژ خالی میکنه!
      زمانی که 4s داشتم انقدر درگیر شارژ باطری نبودم، ولی با 5 همیشه باید شارژر همرام باشه و الا به مشکل میخورم..
      سیمکارتتون چیه؟ اگر مثل راتیل از سیستم نسل ۳ باشه و از ۳ جی استفاده میکنه ولی اگر نسل سه نیست مثل همراه اول اینجا فقط ۳ جی روشنه استفاده انچنانی نمیکنه (برای رایتل اگه تری جی خاموش باشه حتی تلفن هم نمیشه زد )
      موقعی که از همراه اول استفاده میکردم روی ایفون ۴ دو روز ازش استفاده میکردم با وای فای روشن با ۳جی روی رایتل یک روز اما الان روی ۵ به صورت محسوس کمتر شده
      ویرایش توسط Haj-amir : https://i-phone.ir/forums/member/31617-haj-amir در ساعت 19-11-2012, 01:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
        سلام بچه ها میخوام گوشیمو reastor کنم؟انلاک هست و lla؟این الان فریمورش gsm باید باشه یا cdma?
        شب بخير
        اگه گوشيتونو از ايرلن خريديد با gsm
        ريستور كنيد

نظر

• سلام دوستان امروز یه ایفون 5 گرفتم پارت ll/a بازش کردم توش یک سیمکارت verizon بود و تا روشنش کردم در جا بالا اومد و اصلا واسه اکتیو کردن سوال نپرسید
          کسی میتونه توضیح بده به من که این چه جورشه؟ این سیمکارت چیه تو جعبه؟؟

ممنون میشم

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط SAEID570 نمایش پست ها
            سلام دوستان امروز یه ایفون 5 گرفتم پارت ll/a بازش کردم توش یک سیمکارت verizon بود و تا روشنش کردم در جا بالا اومد و اصلا واسه اکتیو کردن سوال نپرسید
            کسی میتونه توضیح بده به من که این چه جورشه؟ این سیمکارت چیه تو جعبه؟؟

ممنون میشم
            گوشي كه شما خريدين در ابتدا لاك verizon بوده و بعد با پرداخت هزينه توسط خود شركت verizon آنلاك شده و اگه وقتي روشن كردين اكتيو نشده حتما قبلا باز و اكتيو شده بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
              گوشي كه شما خريدين در ابتدا لاك verizon بوده و بعد با پرداخت هزينه توسط خود شركت verizon آنلاك شده و اگه وقتي روشن كردين اكتيو نشده حتما قبلا باز و اكتيو شده بوده
              یعنی مشکلی نداره میتونم استفاده کنم ؟ یه وقت دوباره لاک نمیشه اگه کارم به ریستور بیوفته یا ....؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEID570 نمایش پست ها
                یعنی مشکلی نداره میتونم استفاده کنم ؟ یه وقت دوباره لاک نمیشه اگه کارم به ریستور بیوفته یا ....؟
                دوست عزیز شما تست کن ببین sms میفرسته؟ بعید میدونم

نظر

• سلام من امروز یه 16 سفید برداشتم
                  انلاک هم هست
                  پارت نامبرش سنگاپور فرق داره با امریکا منظورم اینه فرقییم داره پارت نامبرش ماله کجا باشه ؟
                  ویرایش توسط Majid_Shiraz : https://i-phone.ir/forums/member/91613-majid_shiraz در ساعت 20-11-2012, 02:22 AM

نظر

• من واقعا از مصرفش راضی هستم

از 4اس خیلی بهتر هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Majid_Shiraz نمایش پست ها
                      سلام من امروز یه 16 سفید برداشتم
                      انلاک هم هست
                      پارت نامبرش سنگاپور فرق داره با امریکا منظورم اینه فرقییم داره پارت نامبرش ماله کجا باشه ؟
                      مبارک باشه عزیز

نه زیاد تفاوت نداره

من همه پارت ناامبر ها را داشتم

اکه مشکل زردی صفحه و سبز شدن صفحه هنگام روشن کزدن گوشی نداشته باشه اوکی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                        من هم تعجب کدم.
                        پس اگر براتون ممکنه یک اسکرین شات در هنگام تمام شدن باتری،بگذارید برامون تا مقایسه کنیم

نظر

• اکه مشکل زردی صفحه و سبز شدن صفحه هنگام روشن کزدن گوشی نداشته باشه اوکی هست
                          اقا این مشکل زردی و سبز شدن دقیقا چیه؟
                          کسی عکسی یا فیلمی ازش نداره ما هم ببینیم بفهمیم

نظر

• زردی صفحه مربوط به بعضی از سریهای قبلی آیفون بود و تو 5 وجود نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                              این که خوبه شما گفتی 16 ساعت اینکه 21 ساعت و 35 دقیقه هست . 4 ساعت هم استفاده . مشکل شما پس چیه دوست عزیز !

نظر

• کسی از دوستان جای منصفی سراغ داره برای پانچ سیم کارت
                                متاسفانه فروشنده ها رقم های نجومی درخواست می کنن برای پانچ کردن یک سیم کارت

نظر

صبر کنید ..
                                X