اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید ایفون۵ از کانادا و امریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    الان دوم نوامبرولى هنوز تو امريكا انلاك ٥ عرضه نشده، نميدونيد علت چيه وكى عرضه ميشه؟؟
    ویرایش توسط Amirhoseinkhan : https://i-phone.ir/forums/member/71523-amirhoseinkhan در ساعت 03-11-2012, 12:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirhoseinkhan نمایش پست ها
      سلام دوستان
      الان دوم نواخب ولى هوز تو امريكا انلاك ٥ عرضه نشده، نميدونيد علت چيه وكى عرضه ميشه؟؟
      داداش من همین دو روز پیش زنگ زدم اپل و مسؤل فروش آیفون ۵ بهم گفتش که هنوز از طرف اپل به اینا هم نگفتن که کی عرضه می شه و گفت بهترین راه چک کردن هر روز وبسایت هستش
      ولی طبق نوشته های سایت های خارجی اگه مثل ۴s سیاست اپل باشه هفته دوم نوامبر دیگه انلاکش باید بیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
        داداش من همین دو روز پیش زنگ زدم اپل و مسؤل فروش آیفون ۵ بهم گفتش که هنوز از طرف اپل به اینا هم نگفتن که کی عرضه می شه و گفت بهترین راه چک کردن هر روز وبسایت هستش
        ولی طبق نوشته های سایت های خارجی اگه مثل ۴s سیاست اپل باشه هفته دوم نوامبر دیگه انلاکش باید بیاد.
        ممنون دوست عزيز...

نظر

• سلام دوستان

من میخوام برم ترکیه1 سوال داشتم:
          قیمت آیفون 5 اونجا چنده ؟ مصرفه بخرم ؟ اگه صرف نمیکنه خریدش چه آ دیوایس هایی میشه از اونجا خرید که قیمتش مناسب باشه؟

نظر

• خرید ایفون۵ از کانادا و امریکا

پارت نامبر عمارات ايفون ٥ باae شروع ميشه؟'
            پارت نامبر عمارات تو ايران هست؟
            قيمت ٥ تا ١ماه چند ميشه تو ايران؟

Sent from my iphone

نظر

• دوستان 2 روز پیش بالاخره ایفون 5 من (32گیگ) از کانادا رسید
              متاسفانه علی رقم اینکه چندین بار با شخصی که خرید رو میخواست انجام بده چک کردم که قیمتی که تو سایت هست ایا مالیات یا ... بهش اضافه میشه گفت یکی دو هفته قبل خریده و هیچ مالیاتی اضافه نشده (احتمالا توش حساب شده)
              الان که اومده میگه به جای 799 دلار 919 دلار از کردیت کارتش کسر شده و با 15 دلاری که هزینه های متفرقه برام داشته شده 934 دلار کانادا
              قیمت روز دلار کانادا هم امروز 2900 تومن هست یعنی 2710000 تومن. کلا 200-300 تومن با بازار تفاوت داره که اصلا به درد سرش نمیارزه
              اگر میدونستم اینجوریه یا همینجا خریده بودم یا از انگلیس که خیلی برام راحتتره آورده بودم.
              گفتم که دوستان در جریان باشن الکی خودشونو به دردسر نیندازن.

نظر

• خرید ایفون۵ از کانادا و امریکا

نوشته اصلی توسط alisad نمایش پست ها
                سلام دوستان

من میخوام برم ترکیه1 سوال داشتم:
                قیمت آیفون 5 اونجا چنده ؟ مصرفه بخرم ؟ اگه صرف نمیکنه خریدش چه آ دیوایس هایی میشه از اونجا خرید که قیمتش مناسب باشه؟
                معمولا خريد از تركيه زياد به صرفه نيست!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• هنوز انلاک در امریکا عرضه نشده ؟ من میخوام تا کسی اونجا هست بخرم.

نظر

• دوستان فقط لاک 4اس یا 5 بخرن

نظر

• امارات فعلا عرضه اصلا

نوشته اصلی توسط 😐😐😐😐😐 ap نمایش پست ها
                      پارت نامبر عمارات ايفون ٥ باae شروع ميشه؟'
                      پارت نامبر عمارات تو ايران هست؟
                      قيمت ٥ تا ١ماه چند ميشه تو ايران؟

Sent from my iphone

نظر

• دوستان من میخواستم بگم برام از امریکا بیارن که با حساب دلار برام یه چیزی حدود ۲ و ۲۰۰ اینا در میومد ولی شنیدم که قیمت تو ایزان کاهش بیدا کرده شده حدود ۲ و ۶۰۰ اینا . درسته این قیمتا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
                          دوستان من میخواستم بگم برام از امریکا بیارن که با حساب دلار برام یه چیزی حدود ۲ و ۲۰۰ اینا در میومد ولی شنیدم که قیمت تو ایزان کاهش بیدا کرده شده حدود ۲ و ۶۰۰ اینا . درسته این قیمتا ؟
                          بله دوست من 2650 شده تو ایران

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
                            دوستان فقط لاک 4اس یا 5 بخرن
                            داداش شما کاری به اینکه گوشی لاک بخرن یا انلاک نداشته باش..
                            گوشی که واست انلاک کردم رو بیا پولشو بده .. چرا گوشیتو خواموش کردی ؟
                            تو یاهو هم که جواب نمیدی..
                            پول رو واریز کن داداش..

نظر

• دوستان اگر گوشی لاک از آمریکا at&t واست بیارن و اینجا با IMCI آنلاکش کنی قراردادی که با at&t بسته شده فسخ می شه یا این که اون فردی که در آمریکاست باید هزینه ی ماهیانه طبق قراردادی که بسته شده باید پرداخت کنه؟
                              خواهشا سریع پاسخ دهید . مرسی : دی

نظر

• نوشته اصلی توسط emad1373 نمایش پست ها
                                دوستان اگر گوشی لاک از آمریکا at&t واست بیارن و اینجا با IMCI آنلاکش کنی قراردادی که با at&t بسته شده فسخ می شه یا این که اون فردی که در آمریکاست باید هزینه ی ماهیانه طبق قراردادی که بسته شده باید پرداخت کنه؟
                                خواهشا سریع پاسخ دهید . مرسی : دی
                                برای لغو قرارداد باید هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
                                دوستان فقط لاک 4اس یا 5 بخرن
                                دقیقا دلیل این حرفتون رو میشه بگید؟؟ این چه پیشنهادیه که شما کردید؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mohsen1001 نمایش پست ها
                                هنوز انلاک در امریکا عرضه نشده ؟ من میخوام تا کسی اونجا هست بخرم.
                                خیر هنوز عرضه نشده است. احتمال داده شده که اصلا در آمریکا آنلاک عرضه نشود

نظر

صبر کنید ..
                                X