اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید ایفون۵ از کانادا و امریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehrdadtopme نمایش پست ها
    ازکجامیخوای بیاری؟
    اگه راهت به هنگ کنگ رسید از اون جا بگیری ارزون تره نسبتا

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من آخر هسته میرم ترکیه میشه ادرس اپیستور ترکیه را بدید ؟

ادرس سایت هم میخوام .

16 گیگش چقدره ؟

در ضمن ترکیه آنلاک داره ؟ البته سیم کارت ایرانسل همراه اول اونجا انتن میده راحت میشه فهمید >؟ ؟

نظر

دوست عزیز ترکیه که اپل استور نداره!!

💟 Set Fire To The Rain 💟
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

چقدر بد ؟ پس ایفون 5 بصورت آزاد میادش ؟ اونجا ؟ چه پارتهایی میارن اونجا ؟

از کی فروش رسمیش شروع میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
            چقدر بد ؟ پس ایفون 5 بصورت آزاد میادش ؟ اونجا ؟ چه پارتهایی میارن اونجا ؟

از کی فروش رسمیش شروع میشه ؟
            بله. پارت نامبر ها معمولا مال کشور های اروپایی است. البته اینو بگم . اصلا خرید محصولات تکنولوژی از ترکیه به معنای واقعی اشتباه محض هست. مثلا آیفون ۴ اس ۳۲ گیگابایت را می فروشند ۱۸۹۹ لیر تریکه یا مثلا مک بوک مدل ۲۰۱۰ حدود ۳۱۰۰ لیر. توصیه می کنم از ایران بگیرید چون واقعا به صرف تره

نظر

سلام دوستان
              طبق این خبر iClarified - Apple News - Verizon iPhone 5 Confirmed to be Unlocked, Works on GSM 3G Networks , اگر آیفون 299$ رو با 1 ماه قرار داد 40$ هم بگیریم میشه 340$ بیاری ایران سیم کارت بزاری کار میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                طبق این خبر iClarified - Apple News - Verizon iPhone 5 Confirmed to be Unlocked, Works on GSM 3G Networks , اگر آیفون 299$ رو با 1 ماه قرار داد 40$ هم بگیریم میشه 340$ بیاری ایران سیم کارت بزاری کار میکنه ؟
                براي بار هزارم. ايفون هاي امريكا هم لاك هستند و باند هاي مخابراتي امريكا حتي در صورت انلاك كردن كار نخواهد كرد
                بعدش هم حداقل بايد ٢ سال قرارداد ببنديد. همچين بي در و پيكر هم نيست كه اپل
                بعد هم اين verizon كه گفته انلاكه هم مسئله باند مخابراتي داره و از اون بدتر سيستم cdma هست و سيستم ايران gsm

Sent from my iPhone using Tapatalk
                ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 22-09-2012, 08:19 PM

نظر

مثل اینکه آیفون ۵ هایی که Verizon میده همش آنلاک فکتوری هستش!

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                    مثل اینکه آیفون ۵ هایی که Verizon میده همش آنلاک فکتوری هستش!
                    توضيح كه دادم. Verizon سيستم cdma هست ولي ٩٠ درصد اپراتور ها و همچنين اپراتور هاي داخل ايران gsm هستند.

نظر

کسی لیستی از کشورهایی که اول از همه قرار آنلاک عرضه بشه داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        براي بار هزارم. ايفون هاي امريكا هم لاك هستند و باند هاي مخابراتي امريكا حتي در صورت انلاك كردن كار نخواهد كرد
                        بعدش هم حداقل بايد ٢ سال قرارداد ببنديد. همچين بي در و پيكر هم نيست كه اپل
                        بعد هم اين verizon كه گفته انلاكه هم مسئله باند مخابراتي داره و از اون بدتر سيستم cdma هست و سيستم ايران gsm

من هم برای بار دوم خدمت شما عرض میکنم که در وبسایت خبری iClarified کاملا صریح گفته شده که گوشی های iPhone 5 خریداری شده از اپراتور Verizon بر روی شبکه های GSM کار میکنه و کاملا سازگاری داره و همونطور در پایان این گزارش ذکر شده این نوید یک خبر خوبه برای کسانی که از اپراتور Verizon آیفون 5 خریداری کردن و به کشورهای گوناگون سفر میکنن.

نظر

سلام به همه عزیزان حتما شنیدید که ایفون ۵ وارد بازار ایران شد (امروز) ... میخواستم بگم هر کسی میتونه یه جوری از خارج بگیره ! اینجا قیمتش دیوانه وارهههههههههههه خدای من الان قیمتش رو که فهمیدم خواب از سرم پرید ... قیمت حدود ۳ میلیونو ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان هست ... یعنی چی اخه ..... فعلا که باید از خریدش گذشت .... خیلیه برا یک گوشی حالا هر چقدر هم که غول باشه .... (امیدوارم در مورد قیمت بشدت اشتباه کرده باشن)
                          ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 23-09-2012, 03:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                            سلام به همه عزیزان حتما شنیدید که ایفون ۵ وارد بازار ایران شد (امروز) ... میخواستم بگم هر کسی میتونه یه جوری از خارج بگیره ! اینجا قیمتش دیوانه وارهههههههههههه خدای من الان قیمتش رو که فهمیدم خواب از سرم پرید ... قیمت حدود ۳ میلیونو ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان هست ... یعنی چی اخه ..... فعلا که باید از خریدش گذشت .... خیلیه برا یک گوشی حالا هر چقدر هم که غول باشه .... (امیدوارم در مورد قیمت بشدت اشتباه کرده باشن)
                            آخه مگه ميشه دو روزه كه آيفون به صورت رسمي وارد بازار شده...
                            من كه فكر نميكنم هنوز اومده باشه داخل ايران.

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
                              آخه مگه ميشه دو روزه كه آيفون به صورت رسمي وارد بازار شده...
                              من كه فكر نميكنم هنوز اومده باشه داخل ايران.
                              اره عزیزم میشه
                              زمانیکه ایپد 2 بصورت رسمی وارد بازار جهانی شد ، دقیقا یک روز بعدش وارد بازار ایران شد
                              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 23-09-2012, 06:39 AM

نظر

دوستان من همین الان زنگ زدم پایتخت و پرسیدم , همه آوردن iiPhone5 رو و قیمت 16 اش هست 4500000
                                من که والا هنوز تو شکم

نظر

صبر کنید ..
                                X