اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط AHP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال
    آیا الان وقت خوبیه برای خرید 5
    یا صبر کنم چند ماه برای 5s؟؟؟؟؟؟؟؟
    الان 4 دارم
    با تشکر
    به نظر من چند ماه ديگه صبر كن. ٥اس بگير.

نظر

• با درود میگم عرضه 5 اس دقیقا چه موقع می باشد یعنی اول ژانویه 2014؟ یا بیشتر

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
        اگر شهریور معرفی بشه یه 2.3 ماه بعد میاد تو بازار
        فکر کنم اذر ماه یا دی ماه 92 عرضه ایفون 5 اس می باشد .

نظر

• نوشته اصلی توسط si@m@k - 48 نمایش پست ها
          فکر کنم اذر ماه یا دی ماه 92 عرضه ایفون 5 اس می باشد .
          اشتباه فکر می کنید چون که عرضه آیفون سپتامبر یا اکتبر می باشد و تا مهر وارد ایران می شود

نظر

• سلام به همه دوستان
            من قصد خرید iphone 5 رو دارم و میخوام از تمام نکته های مهمی که قبل خرید باید بدونم با کمک شما مطلع بشم ( خلاصه 1 راهنمای دقیق و مفصل )

نکته های از قبیل :
            . پلمپ کارتون گوشی ؟ ( یه چیزای راجب پلمپ T شنیدم )
            . بهترین پارت نامبر و تشخیص اون ؟
            . تشخیص لاک و انلاک و تفاوت بین انلاک و انلاک فکتوری ؟
            . صدای iphon 4s رو شنیدم از نظر بلندی صدا و کیفیت تقریبا خوب بود در مقایسه با iphone 5 چطوره ؟
            . و همینطور دوربین 4s در مقایسه با 5
            . راجب کیفیت رنگ اون 1 چیزای شنیدم که میگن حتی با ناخون هم خراشیده میشه و بعد گفتن طراحی اصلاح شده . اگر این موضوع واقعیت داره از کجا باید اصلاح شده اونو تشخیص بدم ؟
            . خلاصه دیگه هر راهنمایی که میدونین مهمه
            ویرایش توسط milad.ir : https://i-phone.ir/forums/member/131480-milad-ir در ساعت 17-07-2013, 08:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.ir نمایش پست ها
              سلام به همه دوستان
              من قصد خرید iphone 5 رو دارم و میخوام از تمام نکته های مهمی که قبل خرید باید بدونم با کمک شما مطلع بشم ( خلاصه 1 راهنمای دقیق و مفصل )

نکته های از قبیل :
              . پلمپ کارتون گوشی ؟ ( یه چیزای راجب پلمپ T شنیدم )
              . بهترین پارت نامبر و تشخیص اون ؟
              . تشخیص لاک و انلاک و تفاوت بین انلاک و انلاک فکتوری ؟
              . صدای iphon 4s رو شنیدم از نظر بلندی صدا و کیفیت تقریبا خوب بود در مقایسه با iphone 5 چطوره ؟
              . و همینطور دوربین 4s در مقایسه با 5
              . راجب کیفیت رنگ اون 1 چیزای شنیدم که میگن حتی با ناخون هم خراشیده میشه و بعد گفتن طراحی اصلاح شده . اگر این موضوع واقعیت داره از کجا باید اصلاح شده اونو تشخیص بدم ؟
              . خلاصه دیگه هر راهنمایی که میدونین مهمه
              اون 3 مورد اول رو تو لینک های زیر میتونید پیدا کنید:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
              http://www.i-phone.ir/forums/thread78934.html
              http://www.i-phone.ir/forums/thread80251.html

صدای 5 بعد از اومدن آپدیت 6.1.4 خیلی بهتر و قویتر شده.
              دوربین 5 قابلیت پانوراما و عکس برداری بهتر در نور خورشید رو داره که از این لحاظ از دوربین galaxy s4 هم قویتره.
              به نظر من اگه خیلی رو رنگ حساس هستید، سفید بگیرید، رنگش نمیپره.

نظر

• مدل آنلاك فكتوري چي؟ تو ستينگ گوشي كد iccid هست؟ اگه پارت نامبر ll باشه و شماره پارتmd634ll\a باشه يعني چي؟ فروشنده ميگه آنلاكه. يعني اينكه آنلاك فكتوريه يا بعد آنلاك شده.اگه آنلاك شده جعبه گوشي باز شده يا احتياجي نبوده؟ پشت جعبه گوشي بايد كد iccid باشه يا نبايد باشه.لطفا راهنمايي كنيد اساتيد محترم.ممنون و سپاس فراوان

نظر

• سلام. من قصد خرید دارم. چندتا سوال برام پیش اومده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 - از کجا بفهمم گوشی ساخت سری اول ه یا سری های بعدی؟ اگه از روی پارت نامبری چیزیه کامل توضیح بدین.
                  2- بعد از خرید باید بدم فروشنده چیزی روش نصب کنه؟ یا چیزی نیاز نیست؟
                  3- گوشی باید گارانتی داشته داشته باشه یا نیاز نیست؟ اگه آره چه گارانتیی؟
                  4- و اینکه قاب و محافظ چی براش بگیرم بهتره؟ چیزی که کمترین آسیب رو به گوشی بزنه و محافظ خوبی باشه.
                  5- و در آخر اینکه کلا چه لوازم جانبی دیگه ای باید براش بگیرم؟ چه چیزهایی لازمه.

ممنون میشم جواب سوال هامو بدین.

نظر

• نوشته اصلی توسط reyho نمایش پست ها
                    سلام. من قصد خرید دارم. چندتا سوال برام پیش اومده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 - از کجا بفهمم گوشی ساخت سری اول ه یا سری های بعدی؟ اگه از روی پارت نامبری چیزیه کامل توضیح بدین.
                    4- و اینکه قاب و محافظ چی براش بگیرم بهتره؟ چیزی که کمترین آسیب رو به گوشی بزنه و محافظ خوبی باشه.

1.نمیدونم
                    2.نه نده چیزی نصب کنه.خودت اپل ایدی روش ست کن و از اپ استور برنامه یا بخر یا یه صورت freeهست
                    3.گارنتی برای محصولات اپل معنا نداره چون اپل استوری اینجا نیست.مگر اینکه تعدادی از شرکت ها نظیر نقش وسایل اپل رو با گارانتی میفروشن و با پارت نامبر خودشون.(من که جای شما بودم بدون گارانتی میگرفتم چون تو ایرانیم واسه همین پول اضافه هست)(حالا باز با خودتونه این مسعله)
                    4.یه بامپر براش بگیر
                    5.لوازم جانبی با خودتونه.ولی یه بامپر,برچسب lcd و همینطور یه بر چسب برای پشتش,و من جای شما بودم اگه میخواستم یه ایفون 5 سفید بگیرم حتما براش یه بر چسب home button میگرفتم.چون ایفون سفید دور دکمش زودد کثیف میشه
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام. من قصد خرید دارم. چندتا سوال برام پیش اومده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پارت هاي امارات و فرانسه و كانادا كه الآن تو بازار هستن، سري جديد تر هستند. در مورد پارت هاي امريكا راهي واسه فهميدنش نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• دوستان اگه کسی فروشگاه مطمئنی تو تهران سراغ داره که اینترنت داره و میشه موقع خرید پارت نامبر رو چک کرد بهم پ خ کنه. ممنون میشم.

نظر

دوستان اگه کسی فروشگاه مطمئنی تو تهران سراغ داره که اینترنت داره و میشه موقع خرید پارت نامبر رو چک کرد بهم پ خ کنه. ممنون میشم.
                          دوست عزيز هيچ تفاوتي در پارت نامبرها نيست اينو يه عده سودجو راه انداختن جيب مردم رو باهاش خالي كنن.
                          فقط امارات فيس تايم نداره همين.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            دوست عزيز هيچ تفاوتي در پارت نامبرها نيست اينو يه عده سودجو راه انداختن جيب مردم رو باهاش خالي كنن.
                            فقط امارات فيس تايم نداره همين.
                            ممنون. ولی منظورم برای چک کردن اکتیو نشدن دیوایسه. منظورم رو بد رسوندم.

نظر

ممنون. ولی منظورم برای چک کردن اکتیو نشدن دیوایسه. منظورم رو بد رسوندم.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• با نظر دوستمون موافقم. پارت نامبرها تفاوت چندانی ندارند. فقط مال امارات فیس تایم ندارد؛ که مشکل زیاد مهمی نیست و میشه از برنامه های مشابه استفاده کرد.
                                تازه پارت های امارات بهتر هستند و تو آب و هوای گرم و مرطوب ایران (به خاطر نزدیکی به امارات و دبی) طول عمرشون بیشتره،
                                به دلیل اینکه اپل پارت های مختلف هر کشور رو با توجه به خصوصیات اپراتورها و باندهای مختلف مخابراتی و حتی موقعیت جغرافیایی اون کشور میسازه.
                                وگرنه ساختن پارت نامبرهای مختلف سفارشی واسه کشورهای مختلف دلیلی نداشت.

نظر

صبر کنید ..
                                X