اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fardin0281 نمایش پست ها
    داداشيا كسي دقيق ميدونه اين پارت ماله كدوم كشوره!؟ md662fd/a
    فرانسه عزیز

نظر

• اقا طيب ميشه لينك اثباتشو برام بزاري!؟ ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط DaMneD Zed نمایش پست ها
        جدی؟

حاجی اینو نیگا کن : اپراتور Verizon - آیفون 5

اینجا میگه میشه آنلاک کرد !

من هنگ کردم چه کنم؟

داداش من حدود یک هفته پیش یه ایفون با اپراتور واریزون گرفتم یه سیم کارت واریزون هم روش بود ! از همین شیراز خودمون هم گرفتم البته به صورت سفارشی از دوبی برام اوردن !

نظر

• نوشته اصلی توسط nimsone نمایش پست ها
          داداش من حدود یک هفته پیش یه ایفون با اپراتور واریزون گرفتم یه سیم کارت واریزون هم روش بود ! از همین شیراز خودمون هم گرفتم البته به صورت سفارشی از دوبی برام اوردن !
          عزیز جان گوشی شما لاک بوده و بطور رسمی آنلاک شده توسط ابل. سوال دوستمون یه موضوع دیگه است ایشون می خواد اینجا انلاکش کنه.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط nimsone نمایش پست ها
          عزیز جان گوشی شما لاک بوده و بطور رسمی آنلاک شده توسط ابل. سوال دوستمون یه موضوع دیگه است ایشون می خواد اینجا انلاکش کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin0281 نمایش پست ها
            اقا طيب ميشه لينك اثباتشو برام بزاري!؟ ممنون ميشم
            http://www.i-phone.ir/forums/thread78934.html

نظر

• از اساتید درخواست یک عکس از پک آمریکا دارم؟ یکی به خاطر اندازه کارتن و یکی هم به خاطر نوع شارژرش؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                از اساتید درخواست یک عکس از پک آمریکا دارم؟ یکی به خاطر اندازه کارتن و یکی هم به خاطر نوع شارژرش؟؟

نظر

• دوستان کسی از هزینه لغو قرار داد at&t خبر داره فکر کنم از این گوشی های لاک بگیری به صرفه تر باشه چونکه هزینه آنلاک at&t زیاد نیست فقط مونده هزینه لغو قرار داد ببینی چند؟
                  یک سوال دیگه آیفون 5 های آنلاک فقط gsm داره cdma نداره؟
                  ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 16-06-2013, 11:52 PM

نظر

دوستان کسی از هزینه لغو قرار داد at&t خبر داره فکر کنم از این گوشی های لاک بگیری به صرفه تر باشه چونکه هزینه آنلاک at&t زیاد نیست فقط مونده هزینه لغو قرار داد ببینی چند؟
                    دوست من هم gsm هم cdma داره.

لغو قرارداد رو نمی دونم.

موفق باشی

نظر

دوستان کسی از هزینه لغو قرار داد at&t خبر داره فکر کنم از این گوشی های لاک بگیری به صرفه تر باشه چونکه هزینه آنلاک at&t زیاد نیست فقط مونده هزینه لغو قرار داد ببینی چند؟
                      اگه بخوايي هزينه ي لغو قرارداد رو يجا بدي ميشه قيمت همون ايفون انلاك كه از اونجا بگيري و اگه اونجا باشي شركت برات رايگان انلاكش ميكنه
                      در نتيجه نميصرفه كه لاك بگيري و بعدش بخوايي لغو قرارداد كني و بعدش انلاكش كني، از همون اول برو انلاك بگير...

نظر

• نوشته اصلی توسط iNote نمایش پست ها
                        اگه بخوايي هزينه ي لغو قرارداد رو يجا بدي ميشه قيمت همون ايفون انلاك كه از اونجا بگيري و اگه اونجا باشي شركت برات رايگان انلاكش ميكنه
                        در نتيجه نميصرفه كه لاك بگيري و بعدش بخوايي لغو قرارداد كني و بعدش انلاكش كني، از همون اول برو انلاك بگير...
                        آنلاک gsm+cdma نیست!!؟؟ اونهایی هم که هست لاک بوده آنلاک شده درسته؟

نظر

آنلاک gsm+cdma نیست!!؟؟ اونهایی هم که هست لاک بوده آنلاک شده درسته؟
                          چرا هست، مال من آنلاك فكتوري gsm+cdma هست. اكثر 1429 ها همينطور هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• دوستان تو اپ استور آمریکا آیفون 5 آنلاک دو نمونه داره یکی زده Tmobile و یکی هم Sim free زده واسه ایران باید کدومشو گرفت ؟؟

نظر

دوستان تو اپ استور آمریکا آیفون 5 آنلاک دو نمونه داره یکی زده Tmobile و یکی هم Sim free زده واسه ایران باید کدومشو گرفت ؟؟
                              شما sim free رو بگير دوست عزيز.

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                                شما sim free رو بگير دوست عزيز.

Tmobile برای چی؟؟ آخه Tmobile هم زده آنلاک بعد چرا فقط شبکه gsm ساپورت میکنه cdma چی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X