اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
    به نظر شما جیلبریک کردن بهتر و مقرون به صرفه تر نیست مثلا بازیmost wanted2حدود7دلار که میشه بیست هزار تومن هست؟
    خود من با گیفت کارت میخرم .به قول دوستان کسی که آیفون میخرد سه میلیون چهل پنجاه تومن پولی نیست ولی شما اگه ورژن 6.1.2 به قبل هستید می تونید جیلبریک نصب کنید و برنامه های کرک نصب کنید.

نظر

• خوب دوتا بازی تاپ مثل موست وانتد بخری میشه پنجاه هزار تومن

- - - - - - - - - -

ویه سوال 6..1.3با6.1.2چه فرقی داره؟

نظر

• بچه ها اگه سفارش بدم از قطر برام بیارن بنظرتون ارز تره کلا کشورای دیگه چجوریه ؟

نظر

خوب دوتا بازی تاپ مثل موست وانتد بخری میشه پنجاه هزار تومن

- - - - - - - - - -

ویه سوال 6..1.3با6.1.2چه فرقی داره؟
          دوست عزیز من ارجینال میگیرم چون راحت می تونم آپدیت کنم فرقی هم ندارد چه قدر باشد
          ورژن 6.1.2 به قبل جیلبریک می شود و ورژن 6.1.3 نمی شود.
          پارت نامبر امارات هم فیس تایم ندارد.

نظر

بچه ها اگه سفارش بدم از قطر برام بیارن بنظرتون ارز تره کلا کشورای دیگه چجوریه ؟
            دوست من لوازم الکترونیکی خریدش از کشور دیگه عاقلانه نیست

چون هم خودت نیسی ببینی هم دستت دیگه به فروشنده نمیرسه

اگه خدای نکرده یه مشکل سخت افزاری داشت چی؟

یادمه چند ساله پیش موقعی که 4 به بازار اومده بود واسه یکی از دوستان از هنگ کنگ یه گوشی آوردم اصرار داشت پلمپ باشه و خودش بازش کنه. اینجا که بازش کردیم دوربینش رو تا می خواستی عکس بگیری ریست میشد. چند ماه صبر کرد تا دفتر همین سایت قطعه وارد کرد و تعویضش کردن واسش.

بعدش هم مگه چقدر اختلافه؟؟؟

جسارت به کسی نباشه اما اصولا کسی که اپل بازه شرایط مالی بدی نداره. خوب شما که داری 2.5 پول می دی 70 80 تومن هم روش. کشورهای همسایه با ما از این عددی که گفتم بیشر اختلاف ندارن.

موفق باشی
            ویرایش توسط tayyeb.mohajeran : https://i-phone.ir/forums/member/16191-tayyeb-mohajeran در ساعت 31-05-2013, 08:17 AM

نظر

به نظر شما جیلبریک کردن بهتر و مقرون به صرفه تر نیست مثلا بازیmost wanted2حدود7دلار که میشه بیست هزار تومن هست؟
              بنظر شما احترام به قوانین کار زیباتری نیست؟؟؟

این قضیه فرهنگ سازی میخواد جانم. واقعا لذت بخشه وقتی نرم افزار رو میخری و حقوق دیگران رو رعایت میکنی. یه کار جالبی بین یچه های ابنجا هست که اصلا نرم افزارهای کار بچه های داخل( ایرانی) رو کرک نمیکنن. خوب باید این فرهنگ رو بسطش بدیم. مگه ادم با ادم فرقی میکنه. جالب تر از اون اینکه خیلی ها قران کرک شده نصب میکنن و میخونن...

امیدوارم عرایضم باعث رنجش خاطر کسی نشه

موفق باشی

نظر

دوستان بدون جیلبریک به هیچ وجر نمیشه بلوتوث رو فعال کرد؟
                البته یکسری برنامه هست توی اپ استور که بلوتوث رو بین دوتا ایفون و یا ایپد و ایفون(منظور اشتراک گذاری) این کارو انجام میده

نظر

• دوستان از کجا میتونم بفهم به ایفونم جیله یا نه مثلا به ifunbox وصب میکنم کنارش مینویسه jailed این یعنی چی ؟
                  بعد اسم یه برنامه هست که یه نقطه سفید هست و کاره دکمه هوم رو میکنه اسمش چیه و چجوری باید نصبش کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple fan نمایش پست ها
                    دوستان از کجا میتونم بفهم به ایفونم جیله یا نه مثلا به ifunbox وصب میکنم کنارش مینویسه jailed این یعنی چی ؟
                    بعد اسم یه برنامه هست که یه نقطه سفید هست و کاره دکمه هوم رو میکنه اسمش چیه و چجوری باید نصبش کنم ؟
                    با همون ifunbox می شود فهمید یا اگر آیکون سیدیا برروی صفحه home بود یعنی جیلبریک می باشد.
                    شما به settings - general - accessibility بروید و از قسمت physical & motor گزینه assistivetoch را on کنید.

نظر

• دوستان من یک ایفون ۵ دارم که ورژن ۶.۱.۴ روش نصبه
                      هیچ راهی به جهت فارسی کردن اون نیست؟یعنی با
                      ibackupbot
                      یا چیز مشابه؟
                      البته کی برد فارسیو فعال کردما
                      ولی کلا چه تنظیمات و اپشن های فارسی رو میشه روش اکتیو کرد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط arefttt نمایش پست ها
                        دوستان من یک ایفون ۵ دارم که ورژن ۶.۱.۴ روش نصبه
                        ibackupbot
                        یا چیز مشابه؟
                        حیر دوست گرامی
                        برای فارسی کردن منو و آپشن ها شما باید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید که با جیلبریک امکان پذیر هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط arefttt نمایش پست ها
                          دوستان من یک ایفون ۵ دارم که ورژن ۶.۱.۴ روش نصبه
                          ibackupbot
                          یا چیز مشابه؟
                          خیر ، بدون جیلبریک راهی ندارد.

نظر

• با سلام،
                            دوستان من میخوام ایفون ۵ مشکی بخرم،البته آک.
                            از کجا بفهمم اولاً سری جدید که مشکل رنگ نداشته باشه؟
                            دوماً از کجا بفهمم ورژن نصب شده روی گوشی چیه؟(چون اگه
                            ۶.۱.۳ یا ۶.۱.۴ باشه که بدرد نمیخوره و نمیشه جیل کرد).
                            مرسی.
                            ویرایش توسط lion71 : https://i-phone.ir/forums/member/92456-lion71 در ساعت 01-06-2013, 09:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
                              با سلام،
                              مرسی.
                              بسته به شانست داره =) باز می کنی میبینی رنگ ریختگی دارد... اگر حساس هستی سفید بردار.
                              در مورد ورژن هم با فروشنده طی کنید که ورژنی که می خواهید باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
                                با سلام،
                                مرسی.
                                دوست من اولا مشکل رنگ در سری های اول خیلی بود که بعیده تو بازار مونده باشن. این قضیه مال 5 ماه قبله. یکم بعید بنظر میرسه از اون زمان تا حالا فروش نرفته باشه. در هر صورت از روی سریال دستگاه زمان تولید قابل تشخیصه. یه سرچ تو نت بزنی فرمولش رو بدست میاری.

راجع به رنگ مشکی باید بگم من هردوش رو دارم. باید خیلی مراقب باشی. حتی اگه خودش بی عیب و نقص باشه.

ورژن دستگاه قبل از اکتیو شدن دستور زیر رو برو

emergancy call / *3001#12345#* / dial

موفق باشی

نظر

صبر کنید ..
                                X