اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sokote_sard نمایش پست ها
    سلام به همگی.راستش من قصد خرید این گوشیو داشتم.و اولین تجربه ایفونیم خواهد بود.جیلبریک شده؟ میخواستم بدونم واقعا میتونه از گوشیهای نوت 2 و اس 3 بهتر باشه و ارزش این پول رو داره؟ راستش همه از وابستگیه بیش از حد به ایتونز و معایب دیگه میگن.چطوریه؟ و دیگه اینکه موقع خرید نکاتی هست که باید راعایت کنم؟ ممنون میشم راهنمایه کامل کنید
    جیلبریک که شده اونم بستگی به نظر خودتون داره با هر دوش کار کنید ببینید کدوم بهتره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sokote_sard نمایش پست ها
    سلام به همگی.راستش من قصد خرید این گوشیو داشتم.و اولین تجربه ایفونیم خواهد بود.جیلبریک شده؟ میخواستم بدونم واقعا میتونه از گوشیهای نوت 2 و اس 3 بهتر باشه و ارزش این پول رو داره؟ راستش همه از وابستگیه بیش از حد به ایتونز و معایب دیگه میگن.چطوریه؟ و دیگه اینکه موقع خرید نکاتی هست که باید راعایت کنم؟ ممنون میشم راهنمایه کامل کنید
    جیلبریک که شده اونم بستگی به نظر خودتون داره با هر دوش کار کنید ببینید کدوم بهتره

نظر

• دوستان بازی infinity blade 1 واسه صفحه ی ایفون ۵ لیزر شده؟
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ببخشید بد جایی سوال کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          خب آیفون گوشی خوبی هست ولی خب مشکلاتی هم داره از قبیل بلوتوث،nfc .این دو مشکل جز بزرگ ترین مشکل های آیفون هستند.(بلوتوث داره ولی برای ارسال و دریافت فایل نیست و با جیلبرک میشه این کار رو کرد)
          برای خرید باید به آنلاک فکتوری بودن توجه کنید و به سلفون t .میتونید قیل از خرید این تایپیک رو بخونید.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
          در ضمن خودتون باید دستگاه رو جیلبرک کنید.از اول دستگاه جیلبرک نیست.
          ولی من جای شما بودم طرف سامسونگ و اکسپریا میرفتم.دقیقا مشخصات نت و اس3 رو نمی دونم ولی میدونم اکسپریا sl و ion سیپی یو قوی تری دارن و حتی صفحه ی بزرگ تر.
          میتونم بپرسم چرا سمت سامسونگ و ایکسپریا برم؟ درسته سی پی یو قویتری دارن ولی اون قدرت عمل و سریعی و نرمیه ای او اس رو ندارن. من خودم الان اس 2 دارم.اندروید بد نیست.ولی بعد یک سال برام کاملا تکراری شد. در کل میرزه این ایفونو بگیرم؟

نظر

میتونم بپرسم چرا سمت سامسونگ و ایکسپریا برم؟ درسته سی پی یو قویتری دارن ولی اون قدرت عمل و سریعی و نرمیه ای او اس رو ندارن. من خودم الان اس 2 دارم.اندروید بد نیست.ولی بعد یک سال برام کاملا تکراری شد. در کل میرزه این ایفونو بگیرم؟
            سلام
            بله دوست عزیز من از وقتی آیفون گرفتم دیگه نمی تونم با اندروید کار کنم چون عادت کردم از سرعت روون iOS استفاده کنم مثلا میخوام تو لیست برنامه های اندروید برم پایین بازی باز میشه .مخصوصا که آیفون 5 خیلی قوی تر از آیفون 4 اس شده و خیلی روون تر.

نظر

از اون نظر که ios حرف نداره!ولی سی پی یو بهتر باشه میشه بازی های سنگینی رو اجرا کرد.در کل حتی دوربین اکسپریا هم بهتر هست.دوربین xperia s و sl و 12 مگاپیکسل هست که با قابلیت full hd هست.اما آیفون چی؟8 مگاپیکسل.
              ولی من بهتون پیشنهاد میکنم صبر کنید 5s بیاد.یکی از دوستان فکر کنم یه تایپیک زده بود و راجب 5s نوشته بود گفته بود قراره دوربین 13 مگاپیکسل سونی رو که براش قراره بسازه بزارن روش
              مقایسه با خودتون
              مقایسه موبایل

نظر

• والا نکات منفی انچنانی نداشت.راستش سیستم عامل و نرمی و سرعت برام مهمه که داره این.والا دوربین هم اسمش 13 هست.بزاری کنار 8 کم میاره.الان بهترین 8 بازار متعلق به این گوشیه نه؟ بس برش دارم دیگه؟ میدیم جیلبریک هم کنن برامون اوکی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  از اون نظر که ios حرف نداره!ولی سی پی یو بهتر باشه میشه بازی های سنگینی رو اجرا کرد.در کل حتی دوربین اکسپریا هم بهتر هست.دوربین xperia s و sl و 12 مگاپیکسل هست که با قابلیت full hd هست.اما آیفون چی؟8 مگاپیکسل.
                  ولی من بهتون پیشنهاد میکنم صبر کنید 5s بیاد.یکی از دوستان فکر کنم یه تایپیک زده بود و راجب 5s نوشته بود گفته بود قراره دوربین 13 مگاپیکسل سونی رو که براش قراره بسازه بزارن روش
                  مقایسه با خودتون
                  مقایسه موبایل
                  با سلام خدمت دوستان عزیز

دوست عزیز باید بگم که کاملا با نظر شما مخالف هستم !!!
                  دوستان عزیز سعی کنید روی اعداد و ارقامی که شرکت ها ارائه میدن توجه زیادی نکنید که صرفا فقط و فقط برای تبلیغات هستش نه چیز بیشتر !!! (خطاب به همه بود نه فرد خواص)

دوربین :

• دوست عزیزی که میگین دوربین سونی 13 مگاپیکسل هستش ، آیا به عکس هایی که توسط این گوشی گرفته شده نگاه کردین؟ مقایسه کردین؟ در بین 5 گوشی (Iphone 5 - Lumia 920 - Galaxy S III - Galaxy Note 2 - Sony S) آخرین گوشی شده و کاملا تمامی منتقدین سایت های معروف مانند : فون آرنا - جی اس ام آرنا و ایکس دی ای رو ناراضی کرده ، سنسور جدیدی که سونی در گوشی جدیدش قرار داده اصلا نتوسته گوشی و دوربین رو با اون سنسور هماهنگ کنه
                  • بعدشم مگه تعداد مگاپیکسل کیفیت رو نشون میده ؟!!!! درسته هرچقدر مگاپیکسل یک دوربین بیشتر باشد کیفیت بهتر میشه ولی این امر 100% درست نیست ! برای کیفیت یک گوشی اصل اعداد مگاپیکسل نیست ، باید تراکم پیکسل در دوربین و موارد دیگر در نظر رفته شود . دوربین نوکیا ان 8 - 12مگاپیکسل میباشد با تفاصیر شما باید از 8 مگاپیکسلی آیفون 5 کیفیت عکس هاش بیشتر باشد ، درسته؟!!! ولی خیر ، میتونید خودتون امتحان کنید بعد ببینید ... (همیشه بهترین امتحان موقعی هستش که از برنامه پیشفرض گوشی استفاده بشه نه صد جور برنامه مکمل نصب بشه)

CPU :

• باز هم ذکر میکنم به اعداد و ارقام اصلا توجه نکنید ! بنده خودم علاوه بر آیفون 5 دو گوشی ابرقدرت اندروید رو هم دارم (HTC One X - Samsong Galaxy S III) ، سی پی یو گوشی وان ایکس : 1.5 گیگاهرتز و سی پی یو گوشی گلکسی اس 3 : 1.4 گیگا هرتز ، طبیعتا این اعداد از 1.2 گیگاهرتزی آیفون5 بیشتر است ولی در عمل کاملا متفاوت هستش ، در بازی های کاملا سنگین و با حجم های زیاد در مدت طولانی کاملا لگ ، باگ ، پرش صفحه ، کندی محسوس هستش ، اندروید درسته سیستم عامل خوب و قابل اعتمادی هستش ولی فعلا نتونسته خودش رو با سخت افزار هماهنگ کنه ، در طرف دیگر آیفون 5 با سیستم عامل Ios و با سی پی یو 1.2 گیگاهرتزی کاملا برتریش در این زمینه به عینه دیده میشه . در اندروید بعد از مدتی نصب بیشتر بازی برنامه حتی در صفحه اصلی هم که میخواین بگردید لگ دیده میشه !!! برای امتحان بازی Wild Blood رو در گوشی های خودم (آیفون5 - وان ایکس - گلکسی اس 3) نصب کردم و تست کردم ، فقط یک جمله میتونم بگم : اصلا قابل قیاس با نسخه آیفون نیستند

دوستان عزیز این نظرات رو که دادم از دیدگاه یک فرد عادی که صرفا کارش بازی کردن با گوشی هستش نبینید ، من خودم و تیم توسعه بنده به جرات میتونم بگم برای بیشتر برندهای گوشی های اندروید رام اختصاصی نوشتیم و ساختیم ، رام نوشتن امری هستش که باید توسعه دهنده کاملا با سخت افزار در ارتباط باشه ، این نظر رو از روی تجربیات خودم گفتم که مدت ها کار با سیستم عامل اندروید به صورت حرفه ای به دست آوردم
                  درضمن در بالا من فقط از آیفون طرفداری کردم ، از اون دسته کاربران هم نیستم که تا از محصولات اپل گرفتم کلا از اپل طرفداری کنم ، خیر ! نظری که دادم کاملا منصفانه بود ، اگر مثل بنده همزمان با سیستم عامل های اندروید و آی اُ اس استفاده کنید میبینید که بدون هیچ تعصبی از اپل اون نظرات رو عرض کردم

در کلام آخر : سعی کنید کلا سمت سونی نرید . دلایل : ساپورت نا مناسب (آپدیت ارائه میده ولی کلا باگ داره و استیبل نیست و هرسری یک مشکل بزرک داره) - لگ زدن مدام و زیاد در گوشی

موفق و سربلند باشید
                  ویرایش توسط Dreams-Boy : https://i-phone.ir/forums/member/114274-dreams-boy در ساعت 18-02-2013, 11:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان عزیز

دوست عزیز باید بگم که کاملا با نظر شما مخالف هستم !!!
                    دوستان عزیز سعی کنید روی اعداد و ارقامی که شرکت ها ارائه میدن توجه زیادی نکنید که صرفا فقط و فقط برای تبلیغات هستش نه چیز بیشتر !!! (خطاب به همه بود نه فرد خواص)

دوربین :

• دوست عزیزی که میگین دوربین سونی 13 مگاپیکسل هستش ، آیا به عکس هایی که توسط این گوشی گرفته شده نگاه کردین؟ مقایسه کردین؟ در بین 5 گوشی (Iphone 5 - Lumia 920 - Galaxy S III - Galaxy Note 2 - Sony S) آخرین گوشی شده و کاملا تمامی منتقدین سایت های معروف مانند : فون آرنا - جی اس ام آرنا و ایکس دی ای رو ناراضی کرده ، سنسور جدیدی که سونی در گوشی جدیدش قرار داده اصلا نتوسته گوشی و دوربین رو با اون سنسور هماهنگ کنه
                    • بعدشم مگه تعداد مگاپیکسل کیفیت رو نشون میده ؟!!!! درسته هرچقدر مگاپیکسل یک دوربین بیشتر باشد کیفیت بهتر میشه ولی این امر 100% درست نیست ! برای کیفیت یک گوشی اصل اعداد مگاپیکسل نیست ، باید تراکم پیکسل در دوربین و موارد دیگر در نظر رفته شود . دوربین نوکیا ان 8 - 12مگاپیکسل میباشد با تفاصیر شما باید از 8 مگاپیکسلی آیفون 5 کیفیت عکس هاش بیشتر باشد ، درسته؟!!! ولی خیر ، میتونید خودتون امتحان کنید بعد ببینید ... (همیشه بهترین امتحان موقعی هستش که از برنامه پیشفرض گوشی استفاده بشه نه صد جور برنامه مکمل نصب بشه)

CPU :

• باز هم ذکر میکنم به اعداد و ارقام اصلا توجه نکنید ! بنده خودم علاوه بر آیفون 5 دو گوشی ابرقدرت اندروید رو هم دارم (HTC One X - Samsong Galaxy S III) ، سی پی یو گوشی وان ایکس : 1.5 گیگاهرتز و سی پی یو گوشی گلکسی اس 3 : 1.4 گیگا هرتز ، طبیعتا این اعداد از 1.2 گیگاهرتزی آیفون5 بیشتر است ولی در عمل کاملا متفاوت هستش ، در بازی های کاملا سنگین و با حجم های زیاد در مدت طولانی کاملا لگ ، باگ ، پرش صفحه ، کندی محسوس هستش ، اندروید درسته سیستم عامل خوب و قابل اعتمادی هستش ولی فعلا نتونسته خودش رو با سخت افزار هماهنگ کنه ، در طرف دیگر آیفون 5 با سیستم عامل Ios و با سی پی یو 1.2 گیگاهرتزی کاملا برتریش در این زمینه به عینه دیده میشه . در اندروید بعد از مدتی نصب بیشتر بازی برنامه حتی در صفحه اصلی هم که میخواین بگردید لگ دیده میشه !!! برای امتحان بازی Wild Blood رو در گوشی های خودم (آیفون5 - وان ایکس - گلکسی اس 3) نصب کردم و تست کردم ، فقط یک جمله میتونم بگم : اصلا قابل قیاس با نسخه آیفون نیستند

دوستان عزیز این نظرات رو که دادم از دیدگاه یک فرد عادی که صرفا کارش بازی کردن با گوشی هستش نبینید ، من خودم و تیم توسعه بنده به جرات میتونم بگم برای بیشتر برندهای گوشی های اندروید رام اختصاصی نوشتیم و ساختیم ، رام نوشتن امری هستش که باید توسعه دهنده کاملا با سخت افزار در ارتباط باشه ، این نظر رو از روی تجربیات خودم گفتم که مدت ها کار با سیستم عامل اندروید به صورت حرفه ای به دست آوردم
                    درضمن در بالا من فقط از آیفون طرفداری کردم ، از اون دسته کاربران هم نیستم که تا از محصولات اپل گرفتم کلا از اپل طرفداری کنم ، خیر ! نظری که دادم کاملا منصفانه بود ، اگر مثل بنده همزمان با سیستم عامل های اندروید و آی اُ اس استفاده کنید میبینید که بدون هیچ تعصبی از اپل اون نظرات رو عرض کردم

در کلام آخر : سعی کنید کلا سمت سونی نرید . دلایل : ساپورت نا مناسب (آپدیت ارائه میده ولی کلا باگ داره و استیبل نیست و هرسری یک مشکل بزرک داره) - لگ زدن مدام و زیاد در گوشی

موفق و سربلند باشید
                    با نظرات شما در مورد مقایسه اندروید و ios کاملا موافقم
                    اما در مورد گوشی های سونی مخالف چون سونی تا جایی که من دیدم و استفاده کردم از خیلی از گوشی های اندروییدی دیگه ساپورت بهتر و رام هایی با باگ کمتر داره. جایزه توسعه دهندگان و برد! انلاک بوت لودر را ازاد کرد! کاستوم رام و کرنل هم که ماشاله کم نداره. نرم افزارهایی مثل walkman و playstation و.... هم که اکثر گوشی های دیگه پورت کردن.
                    سنگینی رامش هم بخاطر اینکه نرم افزارهای پیش فرض گوشی و تو رام اصلی زیاد می کنه که اونم پاکش میشه کرد.
                    سامسونگ که باگ بزرگش که باعث سوختن بورد گوشی شد در s3 و مجیور به آپدیت شد. سونی معمولا اگر باگ داشته باشه ریز هستش .
                    و به جرات میتونم بگم در بین گوشی های اندروید بهترین کیفیت ساخت و مونتژ و عمر مفید و داره
                    (نظرات شخصی و تجربی بنده بعنوان مدیر بخش گوشی اندروییدی ؟؟؟؟؟؟ در انجمن اندروییدی ؟؟؟؟؟؟ بود)

نظر

• سلام. دوستان من یه آیفون 5 با پارت نامبر md659 ll/a خریدم خواستم مطمعن شم که این گوشی آنلاک فکتوریه ؟ انگار گوشی ورایزون آمریکا هست. اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. 2 روزه خریدم

- - - - - - - - - -

سلام. دوستان من یه آیفون 5 با پارت نامبر MD659 LL/A خریدم خواستم مطمعن شم که این گوشی آنلاک فکتوریه ؟ انگار گوشی ورایزون آمریکا هست. اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. 2 روزه خریدم

نظر

• نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
                        سلام. دوستان من یه آیفون 5 با پارت نامبر md659 ll/a خریدم خواستم مطمعن شم که این گوشی آنلاک فکتوریه ؟ انگار گوشی ورایزون آمریکا هست. اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. 2 روزه خریدم

- - - - - - - - - -

سلام. دوستان من یه آیفون 5 با پارت نامبر MD659 LL/A خریدم خواستم مطمعن شم که این گوشی آنلاک فکتوریه ؟ انگار گوشی ورایزون آمریکا هست. اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. 2 روزه خریدم
                        اره دوسته گلم.
                        لاک بوده انلاک شده و با انلاک فکتوری فرقی نداره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
                        سلام. دوستان من یه آیفون 5 با پارت نامبر md659 ll/a خریدم خواستم مطمعن شم که این گوشی آنلاک فکتوریه ؟ انگار گوشی ورایزون آمریکا هست. اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. 2 روزه خریدم

- - - - - - - - - -

اره دوسته گلم.

نظر

• سلام
                          دوستان به یک چیز عجبی برخوردم
                          من که آیفون رو خریدم طرف برام چندین برنامه و بازی نصب کرد ، تقریبا 11 صفحه ، رفتم یکسری هاش رو از تنظیمات و قسمت جنرال پاک کنم دیدم خیلی از بازی و برنامه ها در صفحه اصلی نیستند !!!
                          چرا همچین شده؟ چطور میتونم رونا رو هم به صفحه بیارم و قابل روییت باشن؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان به یک چیز عجبی برخوردم
                            من که آیفون رو خریدم طرف برام چندین برنامه و بازی نصب کرد ، تقریبا 11 صفحه ، رفتم یکسری هاش رو از تنظیمات و قسمت جنرال پاک کنم دیدم خیلی از بازی و برنامه ها در صفحه اصلی نیستند !!!
                            چرا همچین شده؟ چطور میتونم رونا رو هم به صفحه بیارم و قابل روییت باشن؟

ممنون
                            چیزی عجیبی نیست دوست عزیز
                            کلا ۱۱ صفحه بیشتر نو ایفونت نشون داده نمیشه و
                            نو ایفون شما بیش از ۱۱ صفحه هست** حالا برای بیرون اوردن اپ ها باید این اپهای که
                            تو صفحه میبینیدو فوادر بندی کنید و بعد یه بار ایفون خاموش روشن کن تا اپ های پنهان بیان بیرون

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              اره دوسته گلم.

- - - - - - - - - -

اره دوسته گلم.
                              ممنون از پاسخت

نظر

• برای تشکر از دکمه پاسخ استفاده کنید این پست کنونی شما اسپم محسوب میشود

- - - - - - - - - -

برای تشکر از دکمه پاسخ استفاده کنید این پست کنونی شما اسپم محسوب میشود

نظر

صبر کنید ..
                                X