اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

كدوم قسمت از سايت اپل گارانتي دستگاه و تاريخ اكتيو اونو ميديديم؟

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
    ميتونيد به وسيله اين سايت گيفت كارت ايتونز،گوگل پلي و اكس باكس لايو خيلي از كارت هاي ديگرو رايگان بگيريد

نظر

• می تونید از این لینک استفاده کنید.

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

از كجا تشخيص بديم انلاك شده كدوم اپراتوره؟

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
        ميتونيد به وسيله اين سايت گيفت كارت ايتونز،گوگل پلي و اكس باكس لايو خيلي از كارت هاي ديگرو رايگان بگيريد

نظر

• نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
          از كجا تشخيص بديم انلاك شده كدوم اپراتوره؟

------------------------------------- FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.
          میتونید پارت نامبر گوشیتونو تو لینک زیر ببینید، زده که ماله کدوم اپراتوره:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread78934.html

نظر

• برای لاک و آنلاک بودن هم سایت های زیادی هست بر اساس IMEI ؛ برای مثال :

iPhoneIMEI.info :: Free iPhone IMEI Checker

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
              برای لاک و آنلاک بودن هم سایت های زیادی هست بر اساس IMEI ؛ برای مثال :

iPhoneIMEI.info :: Free iPhone IMEI Checker

و یا iPhone IMEI Checker with SIMLock Status & Fast AT&T USA Iphone Unlock Service !

نظر

• دوستان شارژ اولیه گوشی چقدر باشه خوبه ؟
                قاب خوب واسه گوشی چه برندی بخرم ؟

نظر

• معمولا میگن گوشیو که شارژش شد ۲۰% خاموش کنید و بین ۸ تا ۱۲ ساعت بزنید تو شارژ اما یه مسئله ای که هست کلا دستگاه های اپل همه به صورت نرمال آب بندی شده و سلولای باطریشون همه خودشونو خوب بستن و نیازی به شارژ اولیه آنچنان نداره اما محض اطمینان ما این کارو انجام میدیم

نظر

هر قابي خواستيد بخريد، دقت كنيد جنسش طوري نباشه كه خط بندازه رو گوشي ، مثلا فلزي باشه يه پلاستيكش خيلي سخت باشه...

برند خوب هم اوزاكي !

نظر من درمورد شارژ اوليه: در اولين فرصت گوشيتون رو شارژ كنيد، هروقت هم فول شارژ شد، از شارژ خارجش كنيد...
                    ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 21-01-2013, 10:11 PM

نظر

• سلام دوستای گلم...ماله من مشکی هستش ولی میبینم گوشه هاش رنگش بعد از 1 ماه داره کم کم میبره..چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                        سلام دوستای گلم...ماله من مشکی هستش ولی میبینم گوشه هاش رنگش بعد از 1 ماه داره کم کم میبره..چرا؟
                        خب مشکل پریدن رنگ در مدل های مشکی بیشتر بود؛ شما از بامپر و اسکرین پروتکتور استفاده کردید؟
                        اما بهتره زیاد حساس نباشید

نظر

• سلام بر شما.
                          بايد از آيفون ٥ تون خوب مراقبت كنيد دوست من. نسبت به نسل قبل جنس فريم حساستري داره.

نظر

• سلام دوستان...
                            بنده قصد خرید یه iphone 5 16 gb سفید دارم (البته خودم مشکی رو واقعا ترجیح میدم اما میگن رنگش میره )
                            آیا مشکل رفتگی رنگ واقعا در این حد شدید هست و ایا با بامپر حل میشه؟
                            شما تا به حال مشکلی با ایفون 5 نداشتین؟
                            عمر باطریش چطوره؟
                            الان قابل جیلبریک نیستن آیفون 5 ها درسته؟
                            من تا الان galaxy note ii داشتم و خوب بالاخره گوشی 4 هسته و 1.5 گیگاهرتز با 2 گیگ رم قطعا خیلی قدرتمنده.به نظرتون با توجه به اینکه آیفون 5 دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز هست اگه بخرم خیلی تفاوت داره با note ii?
                            این اولین گوشی آیفون منه پس خواهشا راهنماییم کنید.
                            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
                              سلام دوستان...
                              بنده قصد خرید یه iphone 5 16 gb سفید دارم (البته خودم مشکی رو واقعا ترجیح میدم اما میگن رنگش میره )
                              عمر باطریش چطوره؟
                              من تا الان galaxy note ii داشتم و خوب بالاخره گوشی 4 هسته و 1.5 گیگاهرتز با 2 گیگ رم قطعا خیلی قدرتمنده.به نظرتون با توجه به اینکه آیفون 5 دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز هست اگه بخرم خیلی تفاوت داره با note ii?
                              مرسی
                              من هم مشکی داشتم هم سفید
                              مشکی رو فروختم ولی سفید رو گذاشتم مشکی چون لکه ی دست زیاد میگرفت دوست نداشتم ولی من هیچ مشکلی برای رنگ و اینا نداشتم
                              شنیدم گفتن توی تولید جدید این مشکل برطرف شده
                              بامپر خوب باشه چرا که نه!

باطریش بستگی به استفاده ی شما داره
                              چیزی که من خیلی توی آیفون 5 خوشم میاد اینه که مثلا من باطری low میده میزنم شارژ خیلی خیلی زود شارژ میشه

خوبیه آیفون اینه که سخت افزار و نرم افزار هماهنگه به این دلیل چنین چیزی رو احساس نمیکنید توی آیفون ! منظورم cpu ایناس

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
                              سلام دوستان...
                              عمر باطریش چطوره؟
                              مرسی
                              من هم مشکی داشتم هم سفید
                              مشکی رو فروختم ولی سفید رو گذاشتم مشکی چون لکه ی دست زیاد میگرفت دوست نداشتم ولی من هیچ مشکلی برای رنگ و اینا نداشتم
                              شنیدم گفتن توی تولید جدید این مشکل برطرف شده
                              بامپر خوب باشه چرا که نه!

باطریش بستگی به استفاده ی شما داره
                              چیزی که من خیلی توی آیفون 5 خوشم میاد اینه که مثلا من باطری low میده میزنم شارژ خیلی خیلی زود شارژ میشه

خوبیه آیفون اینه که سخت افزار و نرم افزار هماهنگه به این دلیل چنین چیزی رو احساس نمیکنید توی آیفون ! منظورم cpu ایناس

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh_Jal نمایش پست ها
                                سلام دوستان...
                                عمر باطریش چطوره؟
                                مرسی
                                بله از نظر قدرت پردازش نسبت به نوت 2 خیلی تفاوت داره و میشه گفت حدود 20 تا 30 درصد عملکرد سریع تر و بهتری نسبت به نوت 2 داره

نظر

صبر کنید ..
                                X