اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    دوستان يك نفر چند مورد واسه خريد آيفون به من گفت : 1. اصلا پلمپ T شكل مهم نيست فقط پلمپ باشه و پلپش جلويه خودم باز بشه 2. از سيم كارت ايرانسل يه اس ام اس بفرست به يه خط ديگه اگه فرستاد يعني درسته 3. ايشون گفت اپراتورش هم at &t باشه و ....... verson نباشه (البته versoin رو فهميدم ولي يه كلمه ديگه هم آورد باهاش كه متوجه نشدم يعني چي ؟ )راستي ايشون يه سايت معرفي كرد كه گفت اگه از بيرون ميخاي بخري و مطمئن نيستي اين سايت مطمئن هست ولي قيمت آيفون 5 16 گيگ سفيد رو ميداد 2.490 كه تو پست قبلم هم گفتم ولي گرون ميده فك كنم؟
    حالا ما ميخايم يه آيفون بخريم ولي هر كسي يه چيزي ميگه در مورد اصلي يا غير اصلي بودنش .
    كسي هست از مشهد كه وارد باشه و چند ساعت وقتش رو به ما بده و بياد تا بريم يه آيفون ما بخريم ؟؟؟؟
    بخدا اصلا نميتونم اطمينان داشته باشم از خريد آيفون ،ميترسم اين فروشنده هاي نامرد كلاه سرم بزارن.
    ممنونم اگه بتونين كمكم كنين
    ویرایش توسط hroohbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/65932-hroohbakhsh در ساعت 01-01-2013, 09:54 AM

نظر

• دوست عزیز اون به چند تا مورد خوب توجه کن کار سختی نبست. اولا بابت نایلون باید بگم تو دبی بیشتر اینا باز میشن و چک میشن. راست میگه که اون برچسب اهمیت نداره . نشانه پلمپ بودن گوشی چیز دیگه است. گوشی رو که خواستی بخری اول سریال نامبر پشتش رو تو سایت زیر وارد کن

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

اگه نوشت هنوز اکتیو نشده خوب گوشی پلمپه دیگه نگران نباش.

بابت اس ام اس هم دیگه اون مشکل وجود نداره.

بابت انلاک بودن گوشی سریال نامبر رو دوباره تو سایت زیر بزن. اخرین عنوان میگه گوشیت لاک هست یا نه.

iPhone IMEI Checker with SIMLock Status & Fast AT&T USA Iphone Unlock Service !

اگه موارد بالا اوکی بود گوشی رو باز کن دوربین صدا اسپیکر یه تماس یا اس ام اس رو هم چک کن.

در انتها برو صفحه اس ام اس رو باز کن. چون سفید خالی هست دقت کن جایی از صفحه خدای نکرده مشکلی نداشته باشه.

موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
        دوست عزیز اون به چند تا مورد خوب توجه کن کار سختی نبست. اولا بابت نایلون باید بگم تو دبی بیشتر اینا باز میشن و چک میشن. راست میگه که اون برچسب اهمیت نداره . نشانه پلمپ بودن گوشی چیز دیگه است. گوشی رو که خواستی بخری اول سریال نامبر پشتش رو تو سایت زیر وارد کن

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

اگه نوشت هنوز اکتیو نشده خوب گوشی پلمپه دیگه نگران نباش.

بابت اس ام اس هم دیگه اون مشکل وجود نداره.

بابت انلاک بودن گوشی سریال نامبر رو دوباره تو سایت زیر بزن. اخرین عنوان میگه گوشیت لاک هست یا نه.

iPhone IMEI Checker with SIMLock Status & Fast AT&T USA Iphone Unlock Service !

اگه موارد بالا اوکی بود گوشی رو باز کن دوربین صدا اسپیکر یه تماس یا اس ام اس رو هم چک کن.

در انتها برو صفحه اس ام اس رو باز کن. چون سفید خالی هست دقت کن جایی از صفحه خدای نکرده مشکلی نداشته باشه.

موفق باشی

ممنونم بابت توضيحات عاليت ولي اون لحظه اينترنت از كجا گير بيارم ؟؟؟؟
        نميشه كه به فروشنده بگم واستا تا من برم ببينم اكتيو يا آنلاك هست بعد بيام بخرم؟؟؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
          نميشه كه به فروشنده بگم واستا تا من برم ببينم اكتيو يا آنلاك هست بعد بيام بخرم؟؟؟؟
          پلمپ تي دار خيلي مهمه
          اگه از يه جاي مطمئن با پلمپ تي دار بگيري مشكل نداري

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
          گيفت كارت و خيلي از كارت هاي ديگر را رايگان بگيريد!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
            به فروشنده بگيد سريال رو از اينترنت خودش چك كنه من هر بار كه اين حرف رو زدم با كمال ميل قبول كردن.

نظر

• دوست من همه جا wifi پیدا میشه دیگه این روزا. حتما خود اون فروشگاه هم داره. با یه گوشی لبتابی چیزی چک کن. یه کار هم میشه بکنی. هر وقت خواستی بخری قبل اینکه واست روشنش کنه سریالش رو واسم پیغام کن. من همه روزه از 8 تا 18 عصر تو سایتم. اینجا واست چک میکنم بهت میگم. شمارم رو واست اگه خواستی میفرستم. جای هیچ نگرانی نیست

موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
                دوست من همه جا wifi پیدا میشه دیگه این روزا. حتما خود اون فروشگاه هم داره. با یه گوشی لبتابی چیزی چک کن. یه کار هم میشه بکنی. هر وقت خواستی بخری قبل اینکه واست روشنش کنه سریالش رو واسم پیغام کن. من همه روزه از 8 تا 18 عصر تو سایتم. اینجا واست چک میکنم بهت میگم. شمارم رو واست اگه خواستی میفرستم. جای هیچ نگرانی نیست

موفق باشی
                سلام مجددي
                ممنونم بابت لطفتون اگه ممكن هست واستون ممنون ميشم شمارتون رو بدين.
                راستي شماره imie رو رويه كارتون زده ديگه درسته؟؟

نظر

• با سپاس از راهنمایی دوستان (!) 32 گیگ با پارت نامبر md296ll/a خریداری شد.

دوتا مغازه هم رفتم با هر دو هم طی کردم که اگر باز کردی خط و خش داشت با SMS و مشکلات Wi-Fi داشت قبول نمی کنم. مغازه اول باز کرد خط و خش داشت ... اون هم مدل 296LL/A ... من هم تشکر کردم اومدم بیرون... 3 تومان پول دارید میدید حتما قبل از بازکردن با فروشنده طی کنید. با پلمپ T هم بگیرید بهتر هست.
                  ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 01-01-2013, 05:08 PM

نظر

• اين ماجراى باگ ٥ چيه؟
                    ميگن مثه اينكه تو تاچ توى قسمت بالا به پايين به صورت مورب مشكل داره.

نظر

• سلام مجدد
                      دوستان اين آيفون 5 رو كه ميخام بخرم ورژن Ios 6.1 هست و از جايي كه ميخام بخرم ميگه 40هزار ميگيرم نرم افزار اصلي ميريزم.
                      مطمئنا جيلبرينك نشده هنوز ،ميخام بدونم نرم افزار كرك نميتونم بريزم روش و بايد حتما باز كلي پول نرم افزار بدم به فروشنده يا باز از appstore بخرم
                      سريع جوابم رو بدين كه ميخام برم بخرم امروز
                      من كه قاط زدم
                      ویرایش توسط hroohbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/65932-hroohbakhsh در ساعت 02-01-2013, 12:00 PM

نظر

• سلام شما میتونی بدون جیلبریک کردن نرم افزار کرک هم بریزی

http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html

اینم لینک آموزش که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن بدون ثبت UDID

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                          سلام مجدد
                          دوستان اين آيفون 5 رو كه ميخام بخرم ورژن Ios 6.1 هست و از جايي كه ميخام بخرم ميگه 40هزار ميگيرم نرم افزار اصلي ميريزم.
                          مطمئنا جيلبرينك نشده هنوز ،ميخام بدونم نرم افزار كرك نميتونم بريزم روش و بايد حتما باز كلي پول نرم افزار بدم به فروشنده يا باز از appstore بخرم
                          سريع جوابم رو بدين كه ميخام برم بخرم امروز
                          من كه قاط زدم
                          منظورتون ۶.۰.۱ دیگه!؟خیر فعلا راهی برای نصب برنامه کرک رو این ورژن نیست!(جیلبرک نیومده!)
                          یا باید فروشنده براتون اصل نصب کنه! یا خودتون با گیفت کارت بخرید!
                          نوشته اصلی توسط HoOmAwN نمایش پست ها
                          اين ماجراى باگ ٥ چيه؟
                          ميگن مثه اينكه تو تاچ توى قسمت بالا به پايين به صورت مورب مشكل داره.
                          خیر،خیلی این مطلب درست نیست!
                          رو چند دستگاه تست کردم،مشکلی نبود!

نظر

• پس اين مشكل وجود نداره؟
                            شايعه بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HoOmAwN نمایش پست ها
                              پس اين مشكل وجود نداره؟
                              شايعه بود؟
                              نمیش گفت کاملا شایعه بود!
                              ولی
                              به احتمال زیاد خوده اپل اگر همچین مشکلی وجود داشت،تا الان به طور کامل درست کرده!

نظر

• آها. خيلى ممنون.

نظر

صبر کنید ..
                                X