اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
    دوست من قیمت رو که خودت اونجا چک کن. اما اینجا میتونی انلاک بودنش رو از رو سریال پشت جعبه قبل باز کردن چک کنی

موفق باشی
    ببخشيد تو اين سايت وقتي سريال و زديم و اطلاعات رو داد از رو چيش بفهميم كه انلاك هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      بله
      مشكل از اول اين بود كه از جعبه كه بياد بيرون رنگ اش سالم باشه!
      ولي بله از دور خط ميفته!چون دورس آلمينيومه!و رو آلمينيوم هم رنگ خورده و آلمينيوم هم كلا دوس داره رنگي كه روش زده شده ،بره!پس خط ميفته!
      هيچ كاري هم اپل براي حل اين موضوع نميتونه بكنه!مگر تغير جنس دور يا تركيب آن!
      جالب اینجاست که اپل تو محصول ایفون هر سال به یک مشکل برخورد میکنه .....
      دقیقا" مثل مایکروسافت که تو ایکس باکس به مشکل 3چراغ برخورد کرد و 4تا مادر برد عوض کرد تا بالاخره اخر کلا" کنسول رو دگرگون کرد ......
      حالا من موندم که این غول های سخت افزاری و نرافزاری دنیا قبل از عرضه محصولات تو ازمایشگاه یا به دست کارمندان تست نمیشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
        جالب اینجاست که اپل تو محصول ایفون هر سال به یک مشکل برخورد میکنه .....
        دقیقا" مثل مایکروسافت که تو ایکس باکس به مشکل 3چراغ برخورد کرد و 4تا مادر برد عوض کرد تا بالاخره اخر کلا" کنسول رو دگرگون کرد ......
        حالا من موندم که این غول های سخت افزاری و نرافزاری دنیا قبل از عرضه محصولات تو ازمایشگاه یا به دست کارمندان تست نمیشه ؟؟؟
        بخش کنترل کیفی که دارند!
        ولی تو ۵ هیچ کاری برای رمگش نمیتونند بکنند!
        چون برای این که از ۴ و ۴س سبک تر شه،تبدیل کردن به آلمینیو تقریبا خالص که اونم به خاطر آلمینیوم،ممکن رنگ رفتگیش هست!

نظر

والا مال من سفید هست و هیچ جاش رنگش نرفته
          البته شاید با سری لانچ فرقی داشته باشه
          انلاک فکتوری us هست
          مشکی رو نمیدونم
          من کاملا راضیم
          مخصوصا وزنش که عالی شده

Sent from Reza's iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• تو سفیدش اگه خط معمولی بیفته،مثله مشکی،معلوم نیست
            مبارکتون هم باشه

نظر

• سلام دوستان
              اين مطلبي كه تويه صفحه اصلي سايت نوشته يعني چي؟؟(خداحافظ جیلبریک – Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت)
              يعني ديگه نميشه از جيلبيرينك واسه نسخه هاي بعد IOS استفاده كرد يعني كسي كه تازه گوشي ميخره و از ورژن جديد IOS استفاده ميكنه ديگه جيلبرينك نميشه و بايد قيد بازي و نرم افزار مجاني رو بزنه ؟؟؟
              لطف ميكنين كاملا توضيح بدين لطفا كامل باشه .
              ممنونم
              ویرایش توسط hroohbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/65932-hroohbakhsh در ساعت 31-12-2012, 06:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                سلام دوستان
                اين مطلبي كه تويه صفحه اصلي سايت نوشته يعني چي؟؟(خداحافظ جیلبریک – Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت)
                يعني ديگه نميشه از جيلبيرينك واسه نسخه هاي بعد IOS استفاده كرد يعني كسي كه تازه گوشي ميخره و از ورژن جديد IOS استفاده ميكنه ديگه جيلبرينك نميشه و بايد قيد بازي و نرم افزار مجاني رو بزنه ؟؟؟
                لطف ميكنين كاملا توضيح بدين لطفا كامل باشه .
                ممنونم
                نه خیر مال جیلبر یک نیست مال برنامه کرک هست جیلبریک شاید بشه ولی برنامه کرک روی 6 هم نصب میشه ولی از 6 به بعد نه
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

باسلام خدمت دوستان
                  كجاي سايت اپل بايد سريال نامبر وارد كنيم كه بلينيم ايفوني كه تازه خريديم روشن شده يا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                    باسلام خدمت دوستان
                    كجاي سايت اپل بايد سريال نامبر وارد كنيم كه بلينيم ايفوني كه تازه خريديم روشن شده يا نه
                    به لینک زیر برید و سریال نامبر گوشیتون رو وارد کنید. تاریخ انقضای گارانتی گوشیتون رو بهتون میگه و از اون تاریخ یک سال که عقب تر حساب کنید تاریخیه که گوشیتون اکتیو شده

https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

• سلام دوستان
                      من از یکی از عزیزان واسه خرید آیفون5 مشورت کردم و ایشون گفت واسه اطمینان از اینکه مشکل نداشته باشه از این شرکت بخر( NIC - آموزش اخبار و قیمت اپل ) البته چون بنده ساکن مشهد هستم این رو معرفی کردن.
                      من از این شرکت قیمت گرفتم گفت 5 ->16گیگ سفید 2.490 و اینکه انلاکه و ورژن ios هم 6.1 هست.
                      حال میخام بدونم آیا قیمتش درسته و گرون نیست ؟یا قیمت تویه مشهد همینه؟؟؟
                      ممنون میشم کامل جواب بدین

نظر

نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من از یکی از عزیزان واسه خرید آیفون5 مشورت کردم و ایشون گفت واسه اطمینان از اینکه مشکل نداشته باشه از این شرکت بخر( NIC - آموزش اخبار و قیمت اپل ) البته چون بنده ساکن مشهد هستم این رو معرفی کردن.
                        من از این شرکت قیمت گرفتم گفت 5 ->16گیگ سفید 2.490 و اینکه انلاکه و ورژن ios هم 6.1 هست.
                        حال میخام بدونم آیا قیمتش درسته و گرون نیست ؟یا قیمت تویه مشهد همینه؟؟؟
                        ممنون میشم کامل جواب بدین
                        يكم گرون نزده ؟

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
                        گيفت كارت و خيلي از كارت هاي ديگر را رايگان بگيريد!!

نظر

دوستان من امروز ايفون ٥ خريدم
                          اك خريدم بعد توسايت اپل كه سريال نامبر گوشيمو وارد كردم گارانتيشو زده واسه ٣٠ دسامبر٢٠١٣
                          تاريخ ساخت هم زده نوامبر
                          به نظرتون اولين بار خودم اكتيوش كردم يا قبل از خريد من روشن شده؟؟؟؟
                          چون ديروز ٣٠دسامبر بود

نظر

نه درسته عزيزم امسال اين مدليه يه روز كم مياد :-)

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                              دوستان من امروز ايفون ٥ خريدم
                              اك خريدم بعد توسايت اپل كه سريال نامبر گوشيمو وارد كردم گارانتيشو زده واسه ٣٠ دسامبر٢٠١٣
                              تاريخ ساخت هم زده نوامبر
                              به نظرتون اولين بار خودم اكتيوش كردم يا قبل از خريد من روشن شده؟؟؟؟
                              چون ديروز ٣٠دسامبر بود
                              دوست عزيز گوشي اكتيو شده توسط خودتون هست.
                              چون از زمان اكتيو شدن ١ سال گارانتي اپل فعال ميشه.

نظر

• با سلام و سپاس از راهنمایی دوستان. امروز قصد خرید 32 سفید را دارم . خواستم آنلاک فکتوری ll/a باشد. تو تهران اگر جای مطمئن می شناسید ممنون می شم معرفی کنید. با سپاس.

نظر

صبر کنید ..
                                X